Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z ciezkim problemem

Moja dziewczyna zakomunikowala mi wczoraj ze za malo sie staram w zwiazku

Polecane posty

Gość a ja jeszcze nigdzie
przykro mi ale wydaje mi się że Twojej dziewczynie ... zależy przede wszystkim na kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za dziewczyny? Jakieś utrzymanki? żeby brać od faceta pieniadze na ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhbhbhhh
facet z ciezkim problemem Czas na zmianę dziewczyny , ta wyciśnie z ciebie wszystko i zmieni obiekt zainteresowań na kogoś kto zabierze ją na Majorkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze nigdzie
a jeszcze jedno z tego co piszesz to wydaje mi się, że to ona ma problem nie Ty, bo starasz się ale poprostu nie masz funduszy by jej robić jakieś drogie prezenty jeśli ona jest z facetem dla prezentów to chyba potrzebny jej sponsor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
Tak to jest jeśli bierzecie się za jakieś rozpieszczone księżniczki.. potem jak takiej księżniczce przewróci sie w dupie od nadmiaru dobrobytu i zaczyna szukać mocniejszych wrażen a faceta olewa jak psa.. To sie nie zmieni. Widzialas kiedys, aby facet biegal z wywieszonym jezorem za jakas szara myszka z pieknym wnetrzem? Nie, oni biegaja za pieknym cialem, a potem narzekaja, ze laska jest pusta materialistka. Panna ich olewa, a oni dalej uganiaja sie za ladnym cialkiem pustym w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustym i do tego
rozepchanym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa mi
przede wszystkim trzeba przyznać - mało zarabiasz. A ona jest wredna. Moim zdaniem twoja dziewczyna jest powierzchowna, to skończona materialistka. Gdyby naprawdę była w tobie zakochana, nie liczyłoby się dla niej ile zarabiasz i nawet nie wpadłoby jej do głowy żeby opowiadać ci o swoich przyjaciółkach, które dostają od facetów kasę na superciuchy. Nie powinna na tobie niczego wymuszać, stawiać cię pod ścianą, jasne że mogłaby jakoś bardzo delikatnie wspomnieć ci, że mało zarabiasz i mógłbyś poszukać sobie lepiej płatnej pracy. Ale nie w kontekście "poszukaj sobie innej pracy, bo ja chcę dostawać od ciebie więcej" tylko "poszukaj sobie innej pracy, bo uważam, że w tej nie jesteś spełniony, zasługujesz na lepsze zarobki". Zresztą ona również powinna pomyśleć o podjęciu studiów, bo bez wykształcenia cholernie trudno będzie jej znaleźć pracę. Widać może ona nie ma zamiaru podjąć dalszej nauki i po prostu szuka sobie frajera, który będzie spełniał jej zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak on mało zarabia
To się pochwalcie ile same zarabiacie, w jakim mieście i co robicie. W Polsce połowa ludzi zarabia mniej niż te 1500. Też chyba nie wiecie na jakim świecie żyjecie. A 2000 to może płacą w sklepie ale w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
W Polsce połowa ludzi zarabia mniej niż te 1500 Zartujesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamonika
tak? ja pracuje i mieszkam w warszawie. pracuje jako manager w firmie. dorabiam korepetycjami. 4 tys na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamonika
mój facet jest tłumaczem. 3 tys na miesiąc. i o takim czymś żeby połowa polaków zarabiała mniej niż 1500 to pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolololollalala
heh niech ona zarobi i ciebie zabierze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ciezkim problemem
Mowicie by nie brac sie za rozpieszczone ksiezniczki. No i swietna rada. Tylko jak ja wdrozyc w zycie ? Jak poznac ze dziewczyna jest ksiezniczka ? Na poczatek zachowywala sie normalnie. Z czasem sie zmienila a ja zdazylem sie mocno zaangazowac. Elle mowisz ze latamy za pieknymi cialami. Dlaczego od razu zakladasz ze te ladne sa puste i sa materialistkami ? Znam wiele bardzo pieknych dziewczyn i niezwykle inteligentnych no ale sa pozajmowane niestety:-p Za szara myszka na pewno mozna biegac, ale nie za otyla szara myszka a niestety te otyle uwazaja sie za szare myski a nimi niestety nie sa. Dziewczyna nie musi byc cudownie piekna ale musi byc szczupla i zadbana. Tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumacz to może zarabia
3000. Normalnie na tym forum siedzi tylko nasza elita hehe:-) tłumacze, biznes, właściciele firm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to też
mnie dziwi stwierdzenie, że połowa Polaków zarabia mniej niż półtora tysiąca, naprawdę można zarabaić u nas dwadzieścia tysięcy albo więcej, wszystko zależy od szczęścia, czasem po prostu skończysz taki kierunek, że od razu dostajesz dobrze płatną pracę. czasem niestety jest również tak, że ludzie którzy mają trzy fakultety i znają biegle trzy języki nie potrafią znaleźć dobrej pracy, bo na przykład nie mają siły przebicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
facet z ciezkim problemem, Niestety ale dla was liczy sie glownie uroda. Kiedy widzicie piekna kobiete, to od razu zradza sie w was pragnienie zdobycia jej. Nie zauwazacie nawet jej prawdziwego charakteru, z gory zakladacie, ze jest cudowna. I nie pisze tego jako szara myszka, tylko wlasnie jako ta atrakcyjna kobieta, ktorej zawsze pragnelo przynajmniej paru facetow naraz. I nie na szybki numerek, tylko aby stworzyc powazny zwiazek. Moja siostra jest natomiast taka szara myszka(ale szczupla i raczej zadbana), jest wspaniala osoba i jakos nigdy nie szalalo za nia tylu facetow co za mna. Nie jestem akurat pusta ksiezniczka, ale jestem dosyc skryta i facet uganiajac sie za mna zna tak naprawde tylko moj zewnetrzny wyglad, wiec o czym to swiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma watpliwosci co do tego, ze Twoja dziewczyna najchetniej traktowalaby Cie jak bankomat, tyle tylko, ze Twoje zarobki jej na to nie pozwalaja. Ja bym sie na Twoim miejscu zastnaowila, czy tak zachowuje sie ktos, kto kocha. Mysle, ze to moze byc duzy wplyw jej kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuć pasożyta
Znajdź sobie jakoś miła normalną dziewcznę. Jeszcze się trochę uchowało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny chyba nie zdają
sobie sprawy jak bardzo to może dobic człowieka :/, to akurat jest bardzo czuły punkt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie Twojej pensji, to musze przyznac racje wiekszosci forumowiczow- jest stanowczo za niska, powinienes zmienic prace, doszkalac sie. Ja jestem od Ciebie mlodsza, a zarabiam kilka razy wiecej bez zadnych znajomosci, a wiec da sie to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
a moim zdaniem 1500 to fakycznie malo... i nie mow ze zalezyjej na kasie .. przy tobie chyba na zycie nie ma nawet a twierdzisz ze starasz sie zaspokajac jej potrzeby... zyje przecietnie ale 1000 zł to same oplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
dodam jeszcze z emoj chlopak zarabia 3000 tys ma 24 lata ... ale fktycznie twoja dziewczyna jest wredna... moglaby troche delikatniej i inaczej argumentowac swoje potrzeby... a nie ze chce miec zdjecia do umieszczenia na nasza-klasa hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znalesc normalna? przedewszystkim taka ktora wie co to ciezka praca i szanuje pieniadze, a jezeli ma jakas zachcianke typu wycieczka na majorke to niech ruszy dupe i sama na nia zarobic bo ty nie masz zadnego POWTARZAM zadnego obowiazku zeby jej takie atrakcje fundowac! bo facet nie jest od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
oczywiscie ze facet nie jest od tego.... ale majac 27 lat i 1500 zł na koncie to nawet przecietnie zyc nie da rady.... 1500 to ja zarabiam bedac studentka na studiach dziennych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuć pasożyta
Jak jest taka mądra to niech sama zarobi te 1500. Dlaczego jak facet zarabia tyle to mało? A jak ona zarabia mniej niż 1000 to już nikt tego nie zauważa? ... No, ale to babskie forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
a moze jej chodzi o to ze jestes malo ambitny?? ze nie chce ci sie poszukac czegos lepszego?? tylko mi nie mow ze uwazasz ze zarabiasz duzo... i mozesz siedziec na tylku juz cale zycie.... milo jets czasem wyjscz facetem gdzies do resturacji czy cos kiedy on zaplaci (oczywiscie ja tez stawiam czesto) nie mowie juz o wakacjach za granica bo sama nigdy nie bylam to bardzo duzy wydatek i nigdy ni powiedzialabym facetowi ze ma mi go zafundowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa z oliwek masz
27 lat i jesteś na studiach dziennych ?hm:) to się pochwał jak i gdzie można tyle zarobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa z oliwek
tylko pytanie co mozesz jej zaoferowac?? kobietamysli o kasie bo to jest bezpieczenctwo... zreszta taka nasza natura, taka psychologia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×