Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blonka87

Kozaki i gruby kwadratowy obcas,modne czy nie?

Polecane posty

Ta z pierwszego linku jest ładna, pakowna i będzie pasować do prawie każdego stroju. Ta druga jest ciekawa, ale wydaje mi się, że lekko niepraktyczna, bo duża, a niewiele zmieści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Dzieki;) kupie ta 1 jednak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są są są
blondka, co do twoich kozaków, to są modne. Jakbyś kupiła na ryńcu jakąs szmire NONAME to byś mogła mieć watpliwości ale tak to nie sądzę ;) obczaj sobie buty z wybiegów, szpilki, klamerki itp. odchodzą w niepamięc póki co. Poza tym mało kto w szpilce chodzić potrafi, ale sa takie co łażą jak kaczki i im nie wstyd :( . A to co paula pokazuje to masakra! Typowe ryneczkowa moda, nie wszytsko co na allegro jest spoko i modne, poza tym moda to dośc szeroki temat, bo tyle ile ludzi tyle opinii. Ale tandeta to tragedia! mam wrazenie ze za wszelką cenę chcesz nam narzucić własne zdanie, a co do duńskiej mody to sie sporo różni od tego co proponujesz ;) no ale co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto i co ty mozesz wiedziec .............. 16nastolatka sie odezwala z wielkim poczuciem humoru :D ummmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Paula..nie sadze aby kolezanka nad Toba byla zacofana.. Po prostu tandeta nie jest w modzie.. moda bazarowa, tania.. Twoje rzeczy kojarza mi sie z tanimi panienkami ktore na sile chca byc modne.. do tego brokatowe paseczki, torbeki podrobki, bluzeczki podrobki z wielkiem napisem D&G.. zlote buciki, srebrne.. diamenciki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są są są
na bank nie jestem zacofana ;) dużo zwiedzam, interesuje się modą, mam pracownie krawiecką, sporo klientek, nawet mam sklep odzieżowy w krakowie ;D co do wieku to chyba siebie opisujesz ... no dobra super dojrzała 18 ;) co do bucików to dośc fajne, ale poszukaj sobie na allegro z HD widziałam podobne a jak dla mnie ładniejsze, te mają troche za dużo przeszyć itp. ale fajny krój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynko- Twoje kozaki muszkieterki są ładne . Obcas w sam raz. Teraz szpilki w kozakach sa niemodne. Te bazarowe platformy jakieś takie dziwkarskie. Trzy pary butów, które trzeba zmieniac na czarne sa po prostu BOSKIEEEEEEEEEEEEPodobaja mi się wszystkie ale chyba najbardziej te ostatnie, choć przeszkadza mi ten zamek z przodu. Generalnie mamy podobny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blodnka87
Dziekuje Kapryśna;) dzisiaj bylam w tych bucikach i sa cudne;) wygodne, klasyczne, zakochalam sie w nich dzis;) myslalam ze mam zupelnie inny gust od reszty zwlaszcza ze uslyszalam tyle negatywnych opniii o moich butach;) no i bardzo roznia sie od tych "modnych" pokazanych przez Paule;) Ale ciesze sie ze znalazl sie ktos kto ma podobny gust i komu sie podobaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blodnka87
ciesze sie ze topik tak sie rozwinal:) DZIEWCZYNY! WKLEJAJCIE fotki bucikow, ktore Wam sie podobaja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupjr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×