Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blonka87

Kozaki i gruby kwadratowy obcas,modne czy nie?

Polecane posty

Gość Blondka87
Paula a co myslisz o podanych przeze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
a co do Twoich linkow, buty moze i ladne.. ale troszke dziwk** mi sie wydaja;) A ja jednak wole klasyke i elegankie buty, torebki;) a nie wyzywajaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
nie obraz sie oczywiscie, a czy moglabys mi podsunac jakis pomysl z torebka? Mnie sie podoba taka, co myslisz ? http://tiny.pl/vxcw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
dzieki;)a ile masz lat?:D tak z ciekawosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf
paula 1. takie kozaczki to ja widuję na bazarze a nie w h&m ( poza tym ten sklep należy raczej do tańszych ( dosłownie i w przenośni..) i nie traktowałabym jego konfekcji jako wyznacznika czegokolwiek... 2. modne? trendy?? a kto takie prócz dody i joli rutowicz nosi??? pokazujesz buty jarmarczne - lakier,róznoraka faktura skóry, klamerki, wiązania, napy - wszystko ok ale pod warunkiem że oddzielnie. ty pokazujesz buty na których wszystko to jest jednocześnie napakowane - taki tani przepych :-O takie buty pasują młodej panience na jakąś luźną imprezkę + koniecznie spokojniejsza reszta. bardzo wąskie zastosowanie.... nie musisz się od razu unosić :-P szczególnie jeśli nie wiesz z kim masz do czynienia. za dużo pewności siebie, za mało dystansu..moze warto przemyśleć??? ostatnie buty ( kolory ) już lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłam to w prawie wszystkich linkach które przesłałaś są buty na szpilce. Nie dość, że sama sobie przeczysz to jeszcze nie potrafisz przyjąć krytyki i od razu atakujesz. A ja do Ciebie tak grzecznie i spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf zgadzam sie z Toba;) a czy moglabys mi powiedziec co myslisz o tych, ktore kupiłam? http://tiny.pl/vq41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Pineapple to bylo do mnie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
oczywiscie w powyzszych linkach, zmieniajcie je na BLACK:) zlote/srebrne to nie dla mnie i wg mnie nie oddaja ich uroku jaki maja w wersji BLACK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Dzieki Pineapple;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf
co do tych, które kupiłaś to ten obcas...... lepszy byłby okrągły a nie kwadratowy, zwężany ku dołowi. ale bez przesady, to ich nie przekreśla całkowicie...skoro już kupiłaś, to przestań się tak tym dręczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf masz racje.. jednak moge je oddac.. do 5 dni:P i ciagle sie waham, choc przyznam ze malo jest eleganckich, prostych butow .. a jak juz sa to powyzej 450zl.. tandety nie lubie, typu lakierowane, z lancuszkami, klamerkami.. wiec ciezko jednak kupic ladne, proste, skorzane buty.. za 200zl.. ;) jednak je zostawie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf
jeśli nie widziałaś niczego innego interesującego to zostaw. gdyby jednak były też w wersji z okrągłym obcasem ja bym wymieniła. nie ma?? sprawa zamknięta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfdsfdfdsfsf
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111z
ano ladne tylko ja kupuje na troche wyzszym obcasie ,bo nie jestem za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Paulo bardzo Ci dziekuje za rady:P jednak te buty, nie obraz sie, zbyt "tandetne" dla mnie. Nie lubie zlotych elementow/diemancikow.. kojarza mi sie z bazarowymi butami.. chyba jestem jednak niemodna..;) ale przezyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssss
Marto do kogo to bylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×