Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blonka87

Kozaki i gruby kwadratowy obcas,modne czy nie?

Polecane posty

Gość marta1111z
do pauli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Oj buty zupelnie nie dla mnie, zbyt kiczowate, nie lubie zlotych butow.. ani srebnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob co uwazasz ............. ja takie nosialam w lato i sa extra chyba ze chcesz moge wyslac cic zdjecie butów na szpilce półbutów za 500zł skoro taka wybredna jestes :)alr taka nasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
Paula, czy wybredna, raczej stawiam na klasyke.. wole wydac 300zl na buciki;) a miec inne, niepowtarzalne.. Jestem szczupla wysoka blondynka, wiec wygladalabym dosyc tandetnie w zlotych butach.. a te, co myslisz? Ciekawa jestem Twojego zdania, w linkach zmieniaj kolor na MIDNIGHT BLACK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssdsdsd
nie rozumiesz dziewczyno że tu nie chodzi o cenę a o wygląd?? jeśli nosiłaś je stosownie do sytuacji to ok, jeśli na co dzień to...... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
tzn chodzilo mi o to ze "inne niepowtarzalne, ale klasyczne" ze nie znajde ich na pierwszym lepszym bazarze.. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te na koturnie to naprawde obciach ......... zapszeproszeniem a ty moja droga kup jedne z tych butow w kolorze czarnym jak by były za koste takie platane tez by były zajefajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
dokladnie-nie chodzi o cene a wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
ile kobiet- tyle gustow;) :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zwracam uwagi na cene ale na to jak sie bede w tym czuła .... a cene zostawiam na koniec !!!! ale najdrozsze co kupilam to buty dunskiej firmy morgan za 500zł i nie zaluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111z
dlaczego obciach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koturna nigdy nie wyszla z mody ale z czasem zaczela przybieraz troche inne kształty jak znajde na alegro wysle zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdssdsdsd
trochę niekumata jesteś...za przeproszeniem.... :-) nie pisałam ,ze ty zwracasz uwagę na cenę ale że autorce nie chodzi o cenę a o wygląd ( bo napisałaś " moge ci za 500 zł znaleźć jak jesteś taka wybredna.." a ta jej wybredność nie dotyczy ceny a wyglądu. i za 5 000 zł kupisz tandetnie wyglądające butki jak się uprzesz :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula a Ty chyba siedzisz za
granicą, ale wschodnią :O bo wszystkie buty, które pokazujesz owszem modne...ale były- sezon/ dwa temu. Blondka- oczywiście, że modne są buty na słupku :) Letnie gladiatorki, które pokazujesz niestety były modne w tym roku w lecie, ale nie śledziłam jeszcze mody na kolejny sezon letni- może się utrzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
oj oby ta moda sie utrzymała.. Bo buciki ktore pokazalam znalazlam dopiero ostatnio, wczesniej podobnych (w ubiegla wiosne/lato) nie widzialam.. a teraz sie w nich zakochalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają te buty autorki mimo tego kwadratu ;) nie wymieniaj ich, widać, że zostały solidnie zrobione, i jeszcze ze skórki... muszą być ekstra wygodne ;) te koturny też są ładne. żaden obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111z
te tez mi sie podobaja tylko nie ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula a Ty chyba siedzisz za
Blondka- a jak Ci się podobają to kupuj bez względu na modę :) A Dania żadnym centrum mody nie jest :P Dunki chodza koszmarnie ubrane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondka87
face down sa bardzo wygodne;) choc narazie tylko po domu w nich chodzilam:D i pisze tu po to, aby podyskutowac o butach:) bo za bardzo nie mam z kim:) a i tak zapewne kupie te ktore mi sie podobaja;) ale fajnie tak podyskutowac;) i poogladac propozycje innych;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1111z
dsdsdssdsdsd --pokazalas buty z kolekcji gdzie modelki na wybiegu w nich wystepowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a to jest ważne, szczególnie zimą! Sama ostatnio sobie kupiłam skórzane buty i też nie mają takiego bardzo zgrabnego obcasa, jak chcesz, moge ci wysłać zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×