Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasiaaa19

Czemu siedzę na kafeterii

Polecane posty

no właśnie, czemu?a dziecko obudzi mnie znów o 6 i nów bedę narzekać, że się nie wyspałam i znów sobie obiecam, że wieczorem położę sie o 21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie stresuje się przed takimi głupotami :D Po prostu spałam dziś do 15 i teraz nie mogę usnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresik to bedziesz miala przed prawdziwa.tyle przezyc w zyciu ale matura to zajebisty stres.co tam kiedy sie okres spoznia:)hehe matura to dopiero stres nawet nie chce tego pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak większy jest stres z powodu okresu, raz przeżyłam i podziękuje. Co do matury i innych egzaminów, ja się nigdy tym akurat nie stresowałam, nie wiem nawet czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już po półtora tygodnia poszłam po test, więc troche sobie stresu oszczędziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 3 hehe nie bylo tak zle moze dlatego ze mam 22 lata i mieszkam z facetem.na razie nie chcemy,ale jak nym wpadla to by byla dzidzia.jak mialam 18 lat tez mi tak sie spoznial wtedy to byl prawie zawal,ale matura to masakra:(zdalam ale i tak zle wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym wpadła też bym znowu tak nie rozpaczała, ale przeszkodziło by mi to w zdaniu matury, musiałabym ją odłożyć, bo wtedy było akurat mniej więcej 9 miesięcy przed nią. Co do stresu, hmm może mnie najdzie ale pewnie nie taki duży jak u większości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny!!! ja sie zmywam do lozeczka:) tylek mnie juz tak boli:(,ze nie dam rady hehe DOBRANOC powodzenia jutro trzymaj sie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDNe0
Ja tak samo:-) Ide zrobić kawke wypale skręta i coś porobie konstruktywnego i mniej konstruktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×