Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona studentka

Myślałam, że pokonałam nieśmiałość... a jednak coś z niej zostało...

Polecane posty

Gość zagubiona studentka

Tak, myślałam, że mi się udało. Że wreszcie umiem swobodnie rozmawiać z każdym, nie bać się nowych znajomości, kontaktów damsko-męskich, itd. Ale jednak nie do końca jest tak, jakbym chciała... Na gg jestem mega dowcipna, pisanie kolokwiów czy czegokolwiek to dla mnie pestka, wtedy łatwo odznaczam się elokwencją i dowcipem. A jak przychodzi wystąpienie publiczne, rozmowa z koleżankami, kolegami, to nie potrafię już być taka zabawna. Bardziej milczę, nie umiem żartować zabawnie, tylko rozmawiać, coś ciągnąć, a jak brakuje tematów, to robi się naprawdę ciężko. A ja bym chciała być przezabawna i lubiana przede wszystkich w realu A nigdy tego nie miałam, chociaż myślałam, że jestem na dobrej drodze. Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s26
Naprawdę myślałaś że będąc śmiałą w necie będziesz taka sama w realu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn jkhjiu
nie jestes sama.ja podczas rozmowy z kims potrafie nagle zrobic sie czerwona jak burak. nie moge sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona studentka
Jestem już śmiała w realu, ale np. nie potrafię być tak samo zabawna i to mnie denerwuje :/ Nie umiem też się odgryźć dobrze, rzucić trafnego komentarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me_shy
no ja tak samo :p niby chcialabym si odgrysc ale nei potrafie, ale chyba niektorzy znajomi juz sie przyzwyczaili do tej mojej "niesmialosci" chociaz ja chcialabym byc troszke bardziej przebojowa a no i mam tak samo jak Ty 20 lat :( a wiec ni jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja tam lubię nieśmiałe. 1) Wyzwanie - wciągnąć w konwersację. 2) Wychodzą na + bo większości bab japa się nie zamyka. 3) Nieśmiałe kobietki są urocze - zwłaszcza, jak się rumienią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×