Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pistacia-87

co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość pistacia-87

Jakiś czas temu przyjaźniłam się z kimś.. Myslałam ze jestem w 7 niebie bo przeciez przyjaźn między kobieta a facetem nie istnieje Naprawde była to osoba która była zawsze przy mnie ja przy niej. Pozniej rozstał sie z kobieta i dał mi wyraźny sygnał ze mu sie podobam nie tylko jako kumpela.. Troche zamieszania i wrocił do niej. Ale ja mimo all powiedziałam ze wszystko jest nie ważne ze bede sie starała by ta przyjażń wyglądała jak dawniej. Walczyłam o tą więź jak o nic na świecie. Az w pewnym momencie kiedy były miedzy nami kłotnie takie inne Spytałam jego "kolezanki" jak wyglada wasz kontakt... Oczywiscie bez jakiegos tam zaznaczania terenu. Ona mu to przekazała no i coz.. Przyjaźni nie było nie mówiąc nic o jakim kolwiek kontakcie. Nawet wprost mi nie powiedział ze z nia jest..Nie wiem co ona mu tam dodała..bo on mysli ze nie wiem o co ja tam ja pytałam.. Nie chce pogadac w 4 oczy...o mowi ze nie może.. Z 2 strony jedyne czego oczekuje to zebym nie chciała odcinać sie od niego.. Rozumiecie coś z tego? Czy dać sobie spokoj bo facet jest ..dupkiem Czy to ja przesadziłam? Napiszcie co sadzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×