Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

21:54 [zgłoś do usunięcia] BOBAS to desznik, duch cafe , i wiele innych NAUKA W NECIE warto zajrzec o ja pierdziu tam to sie dzieje----> witam antagonisty .Ostatnio słyszałem ,ze mam więcej nicków coś kiepsko tu działasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i griz jaki wniosek?? Jeśli jest prawdą co oranż mówi niech sie zaczerni i stanie jak prawdziwy męższczyzna a nie debilowaty dzieciak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBAS to desznik, duch cafe ,
i cooooooo????????????? hihihihihihihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szambelan z KULM bobasek--->>> skoroś desznik to także Karminadla, Porąbaniec, Finezja i Polot ----------> radzę ci głośno nie mówić o DESZNIKU,gdyz parę osób z cafe już więcej nie obejrzy forum z swojego adresu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D " Cześć jestem Oliwia ! Witam wszystkich serdecznie mam problem.. Ostatnio wpadłam na świetny pomysł, mianowicie na stworzenie serwisu erotycznego dla samotnych, szukających pocieszenia . Zawierać by miał oferty spotkań w poszczególnych miastach , live Kamerki , możliwość dodania fotografii ,a nawet krótkich filmików Niestety nie mam wystarczających środków finansowych ;/ Jeśli ktoś miałby dobra wolę przeznaczyć na mój sukces jedyne 1,22 to proszę wyślijcie PORTFEL 5568 na numer 92596 środki będą kumulowane na moim online koncie.. Proszę wesprzyjcie bliźniego! Dla was to tylko 1,22 a dla mnie szansa na sukces ! z góry DZIĘKUJĘ Oliwia ;* " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się kąpać! Jeśli tu jutro kuknę, to mam nadzieję, że będzie milsza atmosfera...:) Kolorowych snów wszystkim!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc prawdziwa cnota
krytyk sie nie boi, co akurat w twoim przypadku sie nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shin21
siemanko wszystkim:) nie spisze nicków bo zapomniałem kto jakiego używa:) ale to ze samotność mi czasem doskwiera to dlatego pisze:) ktoś chętny do rozmowy:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu zaraz wam tu
kipisz zrobię jak ten duch bobas sie nie wyniesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jutro zajrzę.Tu się zrobiło deczko nieprzyjemnie... ńie sądzisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziu zaraz wam tu-------> mamy takich debilów dzieciaków i się uginacie pod ich terroryzmem.To są ci co takie rozróby w szkole robia:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć,,
o rany, co sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redakcja będzie sie musiała zainteresować tą oranż.Nie myśl sobie ,ze jesteś niewidoczny.Zostawiłeś ślad swojego kompa i dopadna cie,jak nie zaprzestaniez awantury wszczynać.Dołączysz do tych ostatnich dwóch oranż:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie - mamy 100 stronę i tak się porobiło.... Było u nas różnie... Ale awantur nie było... Co Was dzisiaj napadło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×