Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Wiesz co nnnoo? Nie wiem jak wyglądasz ale to Ty mi się kojarzysz z takim misiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, no to nie ma dyskusji, wiem że babki nie nawalą... Gorzej z naszymi panami, oni bywają zawodni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samienka a gdzie teraz jestes, ze planujesz powrot na wies?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniak powiadasz? :) Bierzemy przystojniaka na wędrówkę, będą nam inne zazdrościć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka z tym spotkaniem super zapraszam do mnie niedaleko Karpacz mam hoteli rezerwowac :p justynka w szklarskiej porembie bedzie biegac chyba w maju! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę jechać wszędzie! Gorzej z kasą, ale tu też coś się pomyśli... Ja nie żartuję! Nie wiem jak moje wiekowe autko poradziłoby sobie w trasie? No i ja, bo gubię się masakrycznie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie gorzej z kasa a autko mozna zastapic w ostatecznosci pociagiem albo rowerem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze sto razy byłam w ostatnich latach w Krakowie i dalej nie wiem jak się tam poruszać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ale prawka nie mam ,jak drzewa gumowe beda to zrobie:p mam jakis lek przed samochodem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociągi też zdarzało mi się pomylić... Ja czasem bujam w innym świecie! Gapa jestem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka w Krakowie byłam na Błoniach na mszy jak papiez umarł ! i kiedys z babcia po wize francuska tyle znam kraków ale na zamku byłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ a Ty z dolnegoslaska jestes? Karpacz cos jak zakopane tylko górki miejsze ale deptak podobny jak Krupówki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja jeżdżę dopiero dwa lata, niecałe! Zrobiłam prawko i wiesz to była najlepsza rzecz jaką zrobiłam w ostatnim czasie(pominąwszy odejście od niewiernego męża). Nie bój się, też tak miałam, a teraz nie wyobrażam sobie nie jeździć. Uwielbiam prowadzić samochód, jeżdżę niestety dość szybko, ale podobno mam talent!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×