Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co mu chodzi NIE WIEM

Wróciłam do domu...WZIELAM SIE ODRAZU ZA...

Polecane posty

Gość o co mu chodzi NIE WIEM

sprzątanie....odkurzacz:( Dzwonil nie słyszałam,ale odruchowo wzielam telefon do reki i odebrałam . Dzwonil drugi raz ...pierwszego nie słyszałam. Zapytal mnie co robie i dlaczego odbieram po dwudziestym sygnale... Powiedzialam ze sprzątam! Podniesionym głosem zaczął mówic,ze od wejscia wzielam sie za sprzątanie? Powiedziałam tak! Zapytal kto jest jeszcze w domu.. Odpowiedziałam ... Po chwili powiedzial wkręcaj sobie to wszystko sobie! I sie rozłączył! Boże o co mu chodzi? Ja tylko chciałam posprzątać,tylko to:( Nie słyszałam dzwonka telefonu:( Zrobilam coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to palant ot co
rzuc go w cholere, nic zlego nie zrobilas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice22
To typowy zazdrośnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feretere
nie ma co, gratulejeme zaufania w zwiazku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi NIE WIEM
Ale o co On może byc zazdrosny? O odkurzacz?;( 30 lat facet a takie sytuacje mają miejsce! O co może byc zazdrosny? Chyba że sobie wkręcił ,że może z kims sobie spędzam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz naprawde coz
i co z tego,że ma 30lat? ja znam 30 -parolatków i są... gorsi niż dzieci:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi NIE WIEM
i co teraz mam zrobić? Siedzieć cicho,czy napisać jakieś miłe słówko? Nie wiem jenyyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po40
Młodzi faceci są tacy zazdrośni. Mój tuz po 30 kiedyś też się wkurzył jak dopiero za 3 razem odebrałam a naprawde nie słyszałam tel. bo byłam w supermarkecie. Od razu podejrzenia że byłam na randce - ale to były początki, z czasem nabrał zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz napisac cos milego
przeciez nic sie nie stanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkk 90
jesli ci na nim zalezy i jesteście w normalnym związku to napisać miłe słówko udobruchać go i wytłumaczyć że naprawde sprzątałaś. Może naprawde chłop wyobraża sobie niewiadomo co. Dziwne to troche ale jak zazdrosny to znaczy że zakochany i mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena 48
Po jaka cholere ma pisac mile slowka.Zrobil jej przykrosc i jeszcze podwazyl jej wiarygodmosc.Albo zrozumie swoj blad albo to idiota niereformowalny i na takiego szkoda czasu.Zrob sie na bostwo i wyjdz do kolezanek by sie odstresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to troche ale jak zazdrosny to znaczy że zakochany i mu zalezy myslisz pojecia kolezanko ... zazdrosc to nie frustracje,histeria i bezpodstawne pretensje ktore niewiadomo dlaczego spotkały autorke tego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×