Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paramount pict

Jakie macie uczucia wobec swoich ex?

Polecane posty

Gość paramount pict

Życzycie im dobrze czy źle? Ale piszcie szczerze, bez żadnych poprawnych i szlaechetnych pierdół. U mnie: Pierwszy ex - jest mi zupełnie obojętny, nie interesuje mnie co u niego. Gdybym spotkała go na ulicy to normalnie powiedzialabym mu cześć. Drugi ex - mam złe wspomnienia z nim, dlatego wolę żeby mu się nie ułożyło. Gdybym spotkała go na ulicy to bym się bardzo zdenerwowała, pewnie "uciekłabym" przed nim, tzn. przeszła na drugą stronę. Trzeci ex - mimo że po naszym rozstaniu robił mi świństwa (wydzwaniał do mnie ze swoją nową laską i obrażali mnie) to z całego serca zyczę mu dobrze. Chcę żeby mu się ułożyło. Dziwne. Czwarty ex - brzydzę się nim, nie wiem jak mogłam z nim być. Wiem że mu się bardzo nie układa i mnie to cieszy. Piąty ex - najświeższy, nadal do niego coś czuję, więc życzę mu źle. Chcialabym żeby nie mogl spotkać nowej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie nie bawem twój 5 ex podzieli losy poprzedników .... musisz tylko poczekac az sie pojawi taki nowy który bedzie mógł zostac 6 ex :P czas zrobi swoje ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramount pict
Pewnie tak. :P Chociaz mam nadzieję że szósty nie będzie nigdy exem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylem 4 facetem moje EX roztsalismy sie glownie przez moja zazdrosc o jej "kolegow" ich podrywy, chec spotkania ( a wiadomo ze jak ktos kocha to jest zazdrosny) bardzo ja kochalem...zyzce jej zeby byla sama bo nienadaje sie do staelgo zwiazku, tymbardziej z eu nas wyszly jej klmastwa gdy juz nie bylismy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiadomo ze jak ktos kocha to jest zazdrosny a i owszem z tym ze chora zazdrosc taka miłosc zabija ( jak to kiedys było w słynnej reklamie :P ) na smierc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1ex - zycze mu jak najlepiej mimo, ze zachowuje sie jak idiota. Tzn udaje, ze mnie nie zna bo jego obecna dziewczyna mu tak kazala (bylismy razem ponad 3 lata). Tym smieszniejsze jest to, ze jak z nim rozmawialam ostatnio w marcu to dal mi jasno do zrozumienia, ze chcialby ze man byc 2 ex - jest mi obojetny - za abrdzo mnie zranil (zostawil mnie dal kumpeli ze studiow. Co sadze o niej to juz zupelnie inna bajka. 3 ex - frajer totalny ale wisi mi co sie z nim dzieje. zwiazek z nim uwazam, ze porazke - ani nic z niego nie wynioslam ani nie mam dobrych wspomnien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy ex to
w sumie jak sie okazalo totalny klamca,chorobliwie zazdrosny teraz juz wiem czemu. mam do niego duzy sentyment,pare latek razem robi swoje.nie wiem nadal cos do niego czuje chociaz powinnam miec go w dupie.stety badz niestety sama nie wiem,nie mamy kontaktu drugi-wlasciwie jest mi obojetny bo raczej byl to zwiazek oparty na wzajemnej fascynacji,ale ogolnie to charakter jakis taki dziwny,zupelnie inny niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszytko ok. jeśli chodzi o moich ex - nic mi na sercu nie leży, a że fajne chopaki są ;), to im dobrze życzę :) (akurat w sylwestra okazało się, że jeden jest na tej samej imprezie, co ja - pogadaliśmy, było ok.) Mam nadzieję, że im, w większosci, tez nic nie zalega jeśli o mnie chodzi (chociaz akurat temu, co go na sylwestra spotkałam to chyba jednak leży, niesłusznie rzecz jasna, ale dzielny jest - nie daje juz dziś poznać, więc ok. :D ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
Chciałabym żeby poukładało mu się w życiu i żeby przestał żebrać o wybaczenie....bo nic nie uzyska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfgf
jacek 1982 - mylisz się chłopczyku co do "rozjechanych" kobiet. Ja miałam ponad 30 facetów w łózku i jestem ciasna jak orzeszek. Mój mąż zawsze ma na początku trudność by we mnie wejść, a wiecej niż 2 palców we mnie nie włozy - oczywiscie jemu się to podoba, mówi że jestem ciaśniejsza niż dziewica którą miał przed mną. Więc... masz kiepską wiedzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ggfgfgf => Wierzę w to tak, jak i w zapewnienia tutejszych macho, że każdy ma 20+ w gaciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek Pysiek Taki
Zawsze jak się spotkamy, chciałbym ją puknąć. Z reguły się to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa30
jak najbardziej pozytywne, życzę im szczęścia, bo zasługują na nie, miałam 3 spoko byłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednej ex się boję bo jest dyplomowaną czarownicą, i może rzucić urok, drugiej jak idę z żoną mówię dzień dobry, a ona odpowiada dzień dobry, a jak idę sam, to mówi cześć kochanie, fajnie co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie:) Eks numer 1 :P Ja go rzuciłam, bo poznałam eksa numer dwa. Ożenił się i się rozwiódł. Teraz chyba się stacza, ale nie jestem pewna. No i także tego... Nie czuje do niego już nic, oprócz jakiegoś sentymentu. Mogłabym się z nim spotkać, pogadać a później wrócić do rzeczywistości. Eks numer 2 Rzucił mnie dla mojej znajomej:) Na początku go nienawidziłam, ale teraz w sumie życze im obojgu dobrze, bo ładną są parą. Znaczy.. no dobra. :D On jest frajerem i się cieszę, że ona mi go zgarnęła. Eks numer 3 Rozstaliśmy się \"z rozsądku\". Nadal Go kocham i wierzę, że będziemy jeszcze razem mimo, że troche czasu już upłynęło.. 6 miesięcy. Nie chce żeby był z inną kobietą, ale jeśli tak się stanie to nie będę kibicowała temu związkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam jednego
i mnie zdradził. szczerze to wisi mi on i powiewa, byliśmy razem rok a nie jesteśmy już 4 lata i bardzo się z tego cieszę. mogłabym z nim normalnie rozmawiać ale nie widzę tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk ktos tu jest
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramount pict
Autorka jest stara. Ma 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×