Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mój też ma fajną datę urodzenia :D 01.11.08 Wszystkich Świętych :D i miała być dziewczynka, a okazał się chłopiec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet przygotowano różowe tasiemki (to co się nakłada na rączkę) i nagle gdy już wyparłam maleństwo lekarz patrzy i widzę szok w jego oczach. Byłam pewna, że coś nie tak, a to tylko mój synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lekarz 5 razy potwierdził płeć - dziewczynka, aczkolwiek JEDEN raz miał poważne wątpliwości (pod koniec ciązy) jednak wątpliwości te pod koniec wizyty rozwiał mówiąc - "100% córa" Byłam przekonana, że bedzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet teraz mój mały leży w różowym bodziaku i co? :D Wydało się też, że dużo osób z rodziny miało prezenty kupione przed narodzinami, bo przynosili różowe rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ćmok
jakiś niedouczony lekarz. słow brak, ale wazne, ze zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiFii mnie lekarz do konca 8 miesiaca wciskal, ze mam syna:D Tylko raz pojawila sie watpliwosc, kiedy to stwierdzil, ze chyba bedzie cora:) A ja do niego: Panie Doktorze, ale ja mam syna, prosze szukac mi tych jajek:D Szukal i szukal, chyba ze 20 min, az wreszcie z wielkim usmiechem oznajmil: mamy jaja:D I to jakie dorodne:D Noi urodzilam core:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakładam -bo nie chce
dobrze ze nie miałas narkozy -bo bys myslała ze Ci dziecko podmienili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagmarka24 - Chciałaś by znalazł - to znalazł - chociaz drobne jajeczka :D hehehe Przy następnej ciąży (o ile będzie mi dane) będę kupowała wszystko w neutralnym kolorze, a reszte po porodzie jak na własne oczy zobaczę kto to w końcu jest :D Teraz mój synuś ma rózowawy wózek i różowe łóżeczko :D Nadrobiliśmy niebieskimi dodatkami, ubrankami itp, ale to nie zmienia faktu, że RÓŻ DOMINUJE :P a jak jest u Ciebie dagmarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie tak jak pisalam lekarz mylil sie do konca 8 miesiaca:) Kiedy poszlam na wizyte kontrolna do szpitala dowiedzialam sie ze jednak bedzie coreczka:) Ja bylam ostrozniejsza podczas kupowania wyprawki, czulam ze bedzie corka, wiec kupowalam wszystko w neutralnych kolorach:) Niestety pierwsze 3 rozmiary mimo, ze neutralne mialy na sobie kotwice, lokomotywy, samochodziki itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica
Moj syn tez ma fajna date urodzenia bo 22.11.99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjkgvm
a moj 06.06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×