Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mloda pani domu

Jak sortować pranie?

Polecane posty

Ja dodam, że dużo zależy od twardości wody (w twardej wodzie nawet włosy się ciężko myje, bo się nie pienią a u nawet zupa czy herbata inaczej smakuje niż w miękkiej wodzie). Zauważyłam, że najlepiej jest wrzucać zaplamione rzeczy do wody po kąpieli. Już po samym namoczeniu rzeczy są czystsze. Jak ktoś się nie brzydzi do wanny wrzucać majtek i skarpetek to polecam. Jak jeszcze mydłem w tej wodzie wypierze się ręcznie to efekt jest około 3 x lepszy niż z pralki z proszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko bosko czestochowsko
?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggkjhk
ja do niedawna dzieliłam na 4 grupy: jasne, ciemne, pranie ręczne i ręczniki. od niedawna całkowicie białe rzeczy piorę oddzielnie odkąd w praniu z innymi 'jasnymi' rzeczami mi się jako jedyna zafarbowała (tajemnicza sprawa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggkjhk
cd. moja ulubiona bluzka (się zafarbowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biale to zawsze oddzielnie, bo proszek jest do bialego, wybielający lekko, czyli inne, jasne, ale nie białe - bledną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...........ciekawe podejście
jak ktos sie nie brzydzi.............. a czego tu sie brzydzić no zadną miara zrozumieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie:-) ja mam dostęp do świetnych środków do prania i nie tylko:-) są skuteczne, ekonomiczne i ekologiczne:-) jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej, smialo piszcie na niezaleznyprzedsiebiorca@gmail.com :-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie tak ciuchy białe na 60 c kolorowe na 40c ciemne na 30c pościel ręczniki bielizna i sćierki bez względnie jakiego są koloru na 90c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzelika
jak mam doprac ubranka niemowlaka po jedzeniu np. jabłko wogole mi sie nie doiera i zupki tez... macie mamy jakis sposob ? czy juz nic na to nie poradze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piorę tak: białe 50 stopni kolorowe 50 stopni ciemne 40 stopni pościelowe 50 firany 40 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piore po swojemu Jasne 40 Kolorowe 40 Ciemne 40 Pościel 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzielę tak: Faceta +ręczniki + sciery Moje+ dziecka + białe reczniki Wszystko w 30 stopniach bez zbędnych ceregieli Czasem zbiorczo białe rzeczy traktuje ACE i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białe i tylko białe 40 stopni + do przegródki z proszkiem ok. 1 łyżeczkę sody oczyszczonej. 

Czarne i całą resztę kolorowa - 40 stopni 

Ręczniki i posciel - 60 stopni 

 

Nie bawię sie w 10 różnych segregacji. Nie chce mi się. Nie mam na to czasu i cierpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×