Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Meg wpisuje Cię do tabelki STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2009 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1....................23.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kobitki i jak tylko wylecze grype zabieram sie ostro do roboty :) narazie badanko owulacji i pytanie \"jak ja to powiem w pracy?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! więc i ja się dołączam , mam 31 lat, synka 4,5 letniego synka / zaszłam od razu jak chciałam/ a teraz staram się już jakiś rok i nic, teraz czekam na okres i wybieram się na badanka hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.....................25.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA, widzisz u mnie było podobnie córeczka zrobiona za pierwszym razem, a teraz 3 miechy starań i nic:( Ten miesiąc sobie darowaliśmy, ale teraz to chyba od nowa zaczniemy. A Ty już rok, strań to długo, a u ginekologa byłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie obserwcja sluzu i spis dat co i jak no i testy owu zobaczymy czy @ ureguluje sie po wyjęciu wkladki bo mialam ją niedlugo - kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis boli brzuch jak cholera przez te wstretna@@@@@@@@@ wpadne wieczorem pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict, współczuję!!!!! Weź jakąś nospę i trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się przyłączam :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze kilka pań ma już przynajmniej jedną dzidzię :) jej zawsze się zabezpieczałam zeby nie byc w tej ciązy a teraz widzę ze wcale w tą ciaże nie tak łatwo zajść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sama zakladalam podobny topik jakis czas temu a teraz.... za kilka dni piewsza z nas bedzie juz rodzic! trzymam za was wszystkie mocno kciukasy i zycze duzo duzo duuuuuzo nie tylko owocnych ale i przyjemnych staranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblowa A. - nie nastawiaj się, że i u Ciebie będzie trudno - bo wcale tak nie musi być - no i oczywiście mam nadzieję, że nie będzie!!!!! Ja w pierwszą ciążę zaszłam za pierwszy razem i tylko 2 razy działaliśmy:) lady_panthera - a ty już masz dzidzię czy spodziewasz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziewczyny znalazly chwile po calym dniu .... pozdrawiam was drogie panie i zycze przyjemnego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg75 - witam Cię bo chyba nie miałyśmy okazji ze sobą się przywitać:) Widzę, że ty dopiero zaczynasz staranka, a dzieci już masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze temacik ruszyl z kopyta! tak jak mowisz Bąblowa A wiekszosc Pan ma juz dzieci, a my takie bezdzietne:( no ale poczekamy, zobaczymy, nadrobimy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzieciaczek sztuk raz oczywiscie juz duzy facet ale teraz chce mi sie znowu malej niuni ale wiem ze to nie jest takie proste .... ale co tam damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoja - no dziewczyna nadrabiać, nadrabiać, nie lenić się:) Ja też zaszłam w ciążę w podobnym wieku jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam jeszcze napisz, ze w okolicach stycznia a bede pelan nadziei w nadchodzacych starankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała:) Moja córeczka urodziła się 9. X.:) A powina 16, więc w ciąże zaszłam w styczniu:) Obym wam wykrakała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marze o coreczce:):) nie moge sie doczekac tych dwoch upragnionych kreseczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres mam dostać 22 a 24stycznia mam urodziny.Chciałabym bardzo zobaczyć dwie kreseczki,to byłby mój najpiękniejszy prezent.Wiek napisałam sobie z kilkudniowym wyprzedzeniem żeby póżniej nie zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zobaczysz upragnione dwie kreseczki. :) Ja niestety musze czekac calyyyyyyyyyy miesiac, ba nawet jeszcze nie zczelea sie starac bo jeszcze dzis jest ta okropna@@buuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę korzystać jeszcze z testów owulacyjnych. W tym miesiącu mierzę pierwszy raz temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo chyba wlasnie powinnam skupic sie na przyjemnosci a nie na "samym robieniu dziecka":) postaram sie.chociaz wiesz, po ostatniej ciazy powiedzialam sobie nigdy wiecej dzieci!!!! i co nadszedl czas kiedy znowu chce to przezyc:) A te dwie kreseczki na tescie to najcudowniejsza chwila jak wspominam. powodzenia i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×