Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

dzis dostalam@ i w tym cyklu juz zaczynamy powazne starania. Mam nadzieje ze sie uda:):) kto zaczyna ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć vindict! Mam 29 lat staram się pierwszy miesiąć, niedługo termin @ Z przyjemnością się dołańczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie o to martwię
ja w prawdzie już się staram od 1,5 roku, ale ... każdy następny cykl to dla mnie nową nadzieją. Więc również chciałabym się przyłączyć do grona - mam nadzieje, że nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjko wiec jest nadzieja ze ty juz nie dostaniesz wstretnej@@@ja zaczynam za kilka dni wlasciwie bo moje miesiaczki sa krotkie trwaja dwa dni gora . wlasciwie to roche to mnie martwi bo gdzies wyczytalam ze moze to byc przyczyna bezplodnosci:( ale nie nakrecam sie i zaczynam dzialac:):):) jutro zajrze na topik po pracy i podziele sie wrazeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam pierwszy miesiąc przyjmować folik, więc troszkę jeszcze poczekam ale plany już są :-) Powodzenia dla tych które już zaczynają działać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie dolaczyc jesli mzna, my staramy sie juz 2 cykle ale wciaz bez rezultatow, mam tylko nadzieje ze to nie potrwa dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zakupić w aptece specjalny teścik na szczyt owulacyjny, inaczej tzw test płodności, moja koleżanka skorzystała z tego i się powiodło, zaszła w ciażę dokładnie we wskazanym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, za pierwszym razem uzylam testow owu, wyszedl pozytywnie w dniu w ktorym powinien ale i tak byla "skucha", w drugim cyklu bylismy troche ograniczenie obecnoscia rodziny na swieta, teraz czekam wiec na rozpoczecie 3 staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zainicjować miłą atmopsfere w czasie starania, może kąpiel przy swiecach i kieliszeczek winka dla odpręzenia :-) No na bank wtedy się uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki,ja juz jestem na jednym forum,ale postanowilam do was dolaczyc.My tez sie staramy.W ostatnim cyklu,byl niewypal,moze terz bedzie dobrze.Dni plodne sie skonczyly,czekam na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam pytanko. w ostatnich 6-miesiącach mialam okres mozna powiedzioec nieregularnie. raz bylo 22 dni, natepnie 30,30,35,31,27. wychodzi z tego przecietny cykl 29 dni. ostatnio okres dostalam 12.12.2008 roku. niewiem sama kiedy powinnam teraz dostac.robilam dwa testy miedzy ktorymi byla odległość kilku dni ,wyszly negatywnie. kiedy teraz powinnam dostac okres? jak myslicie? do kiedy poczekac ze zrobieniem nastepnego testu? z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziajka84
dołączam i ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co prawda ja tak bardzo się nei przejmuje czy będzie w tym miesiaću czy w następnym ale jestem przygotowana że może być bo od ostatniej @ (4stycznia) nie zabezpieczamy się przed mężem i zobaczymy co wyjdzei.Bardzo bym się cieszyła ale narazie nie będę ani mierzyć tem. ani kochać sie na siłę bo uwazam ze to bezsensu! Ale chętnie bede tu zaglądać na ten topik! POWODZENIA dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! Windict nie jestem już młoda ,więc wiem że może to potrwać dłużej. Tak jak ty nie mam zbyt obfitych krwawień i trwają góra 3 dni.Do tego naczytałam się już dziewczyn z topików i martwie się czy nie mam pco ,mam troche niepotrzebnych włosków i do chudych też się nie zaliczam.Ale jestem dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała ale mój mąż jeszcze nie chce.Co zrobić?No cóż jeszcze muszę troche poczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tabeleczka będziemy wiedziały kto chce do nas dołończyć STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos specjalnie sie nie przejmuje (na razie) ale bylabym super szczesliwa gdyby udalo sie trafic nastepnym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo troche sie zagapilam z napisaniem a tu juz tyle postow przede mna wskoczylo! czesc dziewczyny! frezyjko, a jak tabeleczka dziala? kopiuje i wklejam? czy to jakas wieksza filozofia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu tabletek anty mam bardzo nieregularne@,wiec trochę się martwię czy nie będę miała problemu z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janate ja słyszałam że właśnie po odstawieniu anty dziewczyny szybko zachodzą, tobie też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz wskakuje STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2...................08.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×