Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

frezyjko a wiesz co mowia: "zycie zaczyna sie po 30" :):) ja emaila nie wpisywalam przy zakladaniu konta wiec go tutaj nie mam poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
Hejka, mam 26 lat a z meżusiem staramy się od 8 miesiecy i jak narazie nic. A dodam, ze raczej miesiączki regularne. Ale nie wychodzi. Teraz spróbujemy chyba medycyny, najpierw to badanie nasienia i sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
od tego cyklu chyba zacznę mierzyc temperaturke, bo jak narazie to polegałam na kalendarzyku i obserwacji śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
jest tu ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dopiero z pracy niestety wrocilam:( U mnie sprawa sie ma tak ze to bedzie moja druga ciaza. w pierwsza zaszlam za pierwszym podejsciem:) teraz sie martwie bo po ostatniej ciazy mam wlasnie skape miesiaczki i jakos czuje ze tym razem nie bedzie latwo:( aaaa dzis drugi i raczej ostatni dzien@ wiec tak naprawde zaczynam juz jutro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
szczęściara, ja tez myślałam, że Nam to sie napewno uda za pierwszym razem, a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
vindic to nie czekasz na płodne dni, tylko działasz od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karotenik u mnie okres tez raczej regularny i pozostale objawy okołoowulacyjne tez o czasie, no ale nie wychodzi! zaczelam rowniez myslec o pomiarach temperatury ale nawet termometru nie mam! i tez jakos mi sie wydawalo ze raz i juz brzuch i dzidzius gotowy! a tu trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
ja też termometru nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powinnam czekac;)??? heh. najgorsze jest tylko to ze mamy zaplanowane wakacje ale najwyzej pojade z brzuszkiem:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1...................13.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powinnam czekac :) heh najgorsze jest to ze mamy zaplanowane wakacje ale najwyzej pojade z brzuszkiem:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1.....................13.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
karotenik........26...........8.............05.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
ja bym była taka szcześliwa jak bym nareszcie zaszł i mąż by sie tez bardzo cieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
wszyscy znajomi po koleji maja juz małego bąbla, a my najpierw przekładaliśmy a teraz patrzymy jak inni wożą wózki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wyglada, ze najlepiej by było zaliczyc wpadke w wieku ok. 20 lat, bo jak sobie czlowiek zechce zaplanowac to tylko problemy jakies sie pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
i najlepsze jest to ze te co powpadały, tez pokonczyły studia, tez wyszły za mąż i jakoś sobie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołącze jeśli można mam 26 lat 3letnie dziecko i staramy się o siostrzyczkę.ale jestem po przejściach bo w maju 2008 poroniłam staram się od czerwca a przed poronieniem przez rok.niepoddaje się i wtym roku muszę już zajść. wam też tego życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
napewno Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
Ja tez mam 26 i bardzo bym chciała tez juz miec, bo latka mi uciekaja. I co miesiąc nowa szansa i nowy teścik i nie ma tych upragnionych 2 kreseczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ..........13.01.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ..........13.01.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8......................05.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
labudka82 to mamy szanse mniej wiecej w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
chociaz mi sie w tym miesiącu tydzień spóźnił i teraz nie wiem dokładnie kiedy dostane, a moze sie uda i nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam chyba z milion testów i to rozczarowanie za każdym razem mnie dołuje.a tak poza to dzisiaj miałabym termin porodu gdybym nie poroniła i dziwnie się czuję myśląc że mogłabym teraz przytulać swoje maleństwo. :( a tak niewiem nawet czy byłaby to dziewczynka czy chłopczyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labudka, przykro az czytac takie wiadomosci a co dopiero to przezywac tak jak ty, ale przeciez nie wszytsko jeszcze stracone - jeszcze nadejdzie ten dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg75
Chcialabym poprosic o przyjęcie do nowej grupy staraczek, z obawy o wiek i sporą roznicę pomiędzy pierwszą ciążą bo az 11 lat przyda mi sie troszke waszego wsparcia pozdrawiam dziewczyny Meg 75 ........ 34.................1.................23.01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja też do was dołączę. Mam 31 lat i 3 letnią córeczkę, staraliśmy się przez trzy cylke o rodzeństwo dla niej, ale niestety się nie udało:( teraz zrobiliśmy sobie przerwę, ale chyba zaczniemy od nowa staranka. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ frezyjka0 ............29...................1...................20.1.20 09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 ninam .................31...................3....................16.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki Meg nie martw się nie będziesz sama będziemy się nawzajem wspierać .Różnica wieku pomiędzy moją ciążą wynosi 9 lat,więc jesteśmy w tej samej sytuacji. Będę trzymała za ciebie kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×