Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość frezyjka1
Czuła widze że badania już za tobą,ja mam skierowania ale wybiorę się dopiero we wtorek jakoś mi się nie śpieszy ,bo przed starańkami wszystkie badania sobie zrobiłam..Naszczęście grupe krwi nie będę musiała robić ,bo mam już zrobioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mozna do Was dołaczyć?? Mam 26 lat.My zaczynamy starania w tym miesiacu. @ dostałam 13.02. Wg wyliczeń to mam teraz dni niepłodne, ale róznie to z tym bywa. Mam nadzieję\\, że Wam tuatj nie przeszkadzam:) Pozdrawiam i życzę pwoodzenia wszytkim starającym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam wszystko i bez skierowania ...... Prywatnie hm..... Dzisiaj np. robiłam te dodatkowe Toxo IgG, IgM a także TSH zobaczymy co z tego wyjdzie, wyniki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam nick,ale to ja:) Czuła miło słyszeć że się dobrze czujesz.Mnie męczą wymioty przeważnie rano , czasami wieczorem i ciągle mnie mdli.Teraz myślę ,że jak wymiotowałam w pierwszej ciąży to teraz będzie tak samo a miałam małą nadzieję ,że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........27.02.2009 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? dula....................26...................1.......................14.03.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :) czy mozna sie dołaczyc rowniez?? mam 27 lat to jest nasz 13 cykl starań - na razie bezowocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wymiotowałam :-p Wczoraj po południu zle się czułam, naprawdę brrrrrrrrrr Ale to przecież taka nasza natura :-) Moja siostra np. w ciąży ani razu nie wymiotowała, a druga to kilka razy dziennie do końca 7-go m-ca :-( Nie wiem od czego to zależy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam toxo i cymagelię z trzy miesiące temu wyniki miałam ujemne,tzn że na toxo nigdy nie chorowałam i nie mam przeciwciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........27.02.2009 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........? dula wpisałam Cię troszkę wyżej, bo tak na szarym końcu się schowałaś :-p Witaj bernadka82 To Ty jesteś na tym innym topiku, która dziś robiła test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to ja robiłam dzis ten test pierwszy raz widze druga kreske na tecie ciążwoym wczesbiej widzialam je tylko na tescie owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przetrzymamy. Ja nie mogę się doczekać już wiosny zawsze mam wtedy trochę więcej energi i lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??? Ja sobie liczyłam który to może być tydzień :-p Mi wyszło w necie, że dziś jest 5 tydzień i 5 dzień :-) Ale lekarz zawsze dodaje tydzień czy dwa??? Jak to jest??? Bo czytałam, że dwa..... A termin w/g tych kalendarzy ciąży to mi wypada na 4 pazdziernika :-) We wtorek do gina, ciekawe co powie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam sie pchać wyżej:) Ale dziękuje:) Ja dzisiaj w pracy, ale tylko do 12. Czytam te Wasze opinie i powiem Wam, że Was podziwiam. Ja to pierwszy miesiąc starań dopiero zaczynam a juz się zastanawiam kiedy test można najwcześniej robić. Tak się doczekać nie mogę. Nic cierpliwości do tego nie mam:):)No ale napewno wszystko przyjdzie z czasem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula widzisz po tych wszystkich wypowiedziach tutaj, że trzeba mieć anielską cierpliwość :-p Ja tam se mogę gadać wiem..... Ale i tak trzymam kciuki za nasze kochane staraczki 👄 Frezyjka ja też marzę o wiośnie :-) Jakoś chętniej człowiek z łóżka wstaje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nawet boje sie tak mysleć okresy mam strasznie nieregularne wiec zaczelismy stosowac testy owulacyjne bo niby ze mna wszystko oki hormony w normie, badania usg oki tyle razy juz mi sie okres posznial i bylam pewna ze napewno sie uda a tu nic boje sie ze jest za wczesnie na test i nie jest on wiarygodny dzis jest 20 lutego owulacje mialam 10-11 lutego - wiem bo robie testy owulacyjne a test zrobilam tylko dlatego ze ide dzis na impreze urodzinową i nie wiem czy odmawiac ta lapmke wina czy nie a malo kto wie ze sie staramy i nie chce siebie i wszystkich nakrecac ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bernatka Czuła mi się wydawało że lekarz liczy od ostatniego okresu. Według moich obliczeń powinnam być w 9 tygodniu a według niego jestem w 8.Może to zależy od czasu jajeczkowania myślę , że miałam póżno bo 19 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka jak wyszła ci druga krecha to na pewno jesteś,moja w dniu spodziewanej@ była słabo widoczna ale od początku wierzyłam testom , nigdy jak jeszcze się nie starałam w tę stonę test się nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie muszę jesczze troszkę poczekać na zrobienie testu:) Ale aż mam \"gęsią skórę\" jak czytam, że Wam się udało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak robiłam to była słaba chciałam zrobić po kilku dniach, ale nie wytrzymałam i zrobiłam z ciekawości w ten sam dzień po południu :-p bo przecież jak już minął termin spodziewanej @ to można o każdej porze dnia robić No ja tak czytałam w necie, że jak lekarz mówi, że jesteś np. w 10 tyg, to jesteś w 8 tak naprawdę... Mojej siostrze też doliczył....... Ja się nie znam, zapytam we wtorek. Teraz uciekam, będę pózniej pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dużo wpisów, super się czyta. Witam serdecznie nowe koleżanki!Bernadtka - baaaaardzo ci gratuluję i tak zazdroszczę!!!! ja też do cierpliwych się nie zaliczam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Hej.przedtem dziecko położyłam spać i sama przysnęłam...kurczę,ale bym chciała żeby ta moja senność była z powodu ciąży...brzusiowa,lekarze liczą wiek ciąży i przybliżony termin porodu od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
W pierwszej ciąży,podczas usg,lekarka powiedziała,że jest to ciąża 5tyg 3 dni...no to ja chwilkę przemyślałam w trakcie ubierania i się zestresowałam bo zawsze byłam pewna,że przy okresie jest czas niepłodny i jak głupia wypaliłam:to podczas miesiączki można zajść w ciążę?A ta się zaśmiała i powiedziała,że nie,tylko od terminu @ się liczy wiek ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokładnie tak lekarze liczą. Potem ewentualnie terminy porodu biorą z USG (biora pod uwagę wielkość, ciężar płodu). MARTANNA - my obie mamy dostaćm @ 27.02. Ale ja juz wiem, że mi sie opóźni bo tydzień mi się owulka przesunęła. więc myślę że i o tydzień się @ przesunie. Że dostanę około 4-5.03. ale mam myślenie - chyba wogóle nie wierzę że kiedyś wreszcie zajdę, haha. Nawet nie napisałam, że powinnam dostać tylko że dostanę - optymistka ze mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
No ja też jakoś za bardzo się nie nastawiam...brzuch mnie boli jak co miesiąc.Wiem,że każda ciąża jest inna,ale z pierwszym dzieckiem wogóle mi się nic co związane z nadchodziącą @ nie działo i teraz jakoś tak podświadomie,jak tylko poczuję pierwsze bóle tydzień przed okresem,to już krzyżyk nad sobą stawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również witam wszystkich! u nas znów sypie śnieg i wogóle tak buro za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×