Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

wogóle cisza na tym forum jakaś straszna ostatnio. z ta komórka jajową pocieszeniem jest to, że zdrowe plemniki żyją nawet 3 doby w odpowiednim śluzie ;-)) no, nic, ja też idę w kimono, dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim z rana. widzę że ostatnia chodzę spać i wstaję pierwsza :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny JA dzisiaj mam wolne. Muszę jechać do hurtowni po lusterko do autka a potem na przegląd bo mam do 3 marca, ale wole jechać wczesniej jakby coś było nie teges:) Wczoraj przytulanki były a dzisiaj wstałam od razu z bólem głowy. Co ja z tą głową mam....nie dość, że kręgosłup to jesczze głowa. Dziękuje za dobre rady! teraz czas na kawkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja czekam na @, dzisiaj juz 26., a 27. powinnam dostać, z tym, że tak jak już pisałam - wszystko mi sie poprzesuwało, owulkę miałam jakiś tydzień później, więc pewnie @ też mi sie gdzieś o tyle przesunie. z wyliczeń mi wyszło że powinnam tak naprawdę @ dostać koło 4-03. w ciązy raczej nie jestem, nawet testów wyjątkowo nie robię, bo wiem, że nie jestem - zupełnie nie czuję się na ciążę. zero objawów. więc wiem, że @ przyjdzie i teraz tylko czekam. nawet juz kupiłam w aptece te globulki na śluz które przepisał mi lekarz. od nowego miesiąca staranka według instrukcji lekarza :-)) na @ też się nie czuję, ale ja rzadko kiedy mam jakiekolwiek objawy przed @. nagle mam i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wróciłam do pracy z laboratorium, pierwsza część badań za mną co mnie kosztowało 284 zł :( teraz poczekamy 3 tyg i kolej na część drugą :) mam nadzieję tańszą :) jutro będą wyniki. Grupę krwo odebrałam dzisiaj mam 0 RH - (minus) chyba dobrze dla kobiety nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki. no, to sporo kaski kosztuje, no, ale czego się nie robi dla dobra sprawy.... ja wczoraj oddałam krew na cytomegalię i toxoplazmozę, wyniki mam za 2 tygodnie. a między 3 a 5 dniem cyklu mam oddać krew drugi raz na ogólne badania plus jeden hormon. brrrrr a chyba @ jednak przyjdzie wcześniej, bo coś mnie zaczyna brzuch pobolewać, chyba że to od żołądka to też możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja się chyba załamię :( poczytałam sobie w necie o tym konflikcie serologicznym i oczywiście się okazało, że on mnie może dotyczyć, ponieważ ja mam RH minus i to do tego 0, natomiast mój mąż ma RH plus B. Wprawdzie nie wykryto u mnie żadnych przeciwciał i rzadko występuje podczas pierwszej ciąży, ale to trzeba mieć pecha jak coś może być nie tak to ja to wszystko mam, słuchajcie zaczyna mnie to drażnić już :( jakaś paranoja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius - tak cię może wydawac ale to wcale nie prawda, wszyscy maja jakies swoje problemy. jak nie z tym to z czym innym. a problem serologiczny to teraz nie problem. z tego co wiem to jeden zastrzyk i po kłopocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, prawdę mówiąc, problem serologiczny mnie nie dotyczy więc się nie wgłębiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, od którego dnia cyklu mierzycie temperaturę? czy robicie przerwę podczas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wrozka wywrozyla niebawem ciaze i ze bedzie dziewczynka.powiedziala ze do maks 4 miesiace ;) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? tyle dziewczyn jest w tabelce a prawie nikt nie pisze.... cisza totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled ja pracuje w ciagu tygodnia ;( chcialabym ale nawet niemam kiedy.po pracy padam.... weekendy znajduje czas.moze inne tez tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam duzo pracy, a malo czasu :( robilam test i kurna jedna krecha :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do testu jeszcze sobie poczekam. Lusterko wymienione, autko po przeglądzie:)Facet na koniec mi powiedział, ze widzi, ze i autko w świetnim stanie i włąścicielka:):) No co za komplement:D Dzisiaj mam gości, brat mojej mamy ( kawaler) wpadnie na obiadek, gdzieś po 16. Mięsko wstawione do piekarnika, zmieniaczki czekają na wstawienie. Mam chwile luzu bo pewnie zaniedługo i wujek przyjedzie i Mój wróci. Pogoda paskudna brrr, nawet mój pies nie za chętnie biega po tej chlapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja tez pracuje do 17 lub 15 zalezy od tygodnia, a jak juz po pracy cos napisze to nikogo nie ma! wszytskie gotuja, piora lub odpoczywaja! Aniu szkoda, ze tylko jedna krecha, ale działamy dalej!!!! ja w sumie w tym miesiacu jakos tak \"lajtowo\" do tego podchodze, dzis 14dzien cyklu a przytulanki byly tylko raz! czekam na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled - ja robie przerwe na mierzenie temp. podczas okresu, a zaczynam jakos 7-8 dzien cyklu. Klapaucius - też słyszałam ze ten cały konflikt serologiczny to juz nie problem na dzien dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieki za pocieszenie! nie ma sie co zalamywac, musz pojsc do gina na wyregulowanie i tyle konflikt to nie problem juz teraz, ja tez mam 0 rh- ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obserwujac sluz mam wrazenie ze jutro maks w sobote owulka jak marzenie ;) dzis do dziela przepraszam ze wam sie wyzale ,wiem ze to temat o ciazy...ale niemam komu powiedziec. mozecie z ignorowac chodze w nerwiona od kilku dni jak jasna holera po pierwsze wszyscy roodza dzieci,sa w ciazy badz wlasnie zachodza.ciagle slysze do okola kiedy ja.czy juz sie staram itp wkur... mnie to bardzo.niechce nikomu mowic ze zaczelismy sie starac itp ewentualnie dopiero pozniej ze juz jestem. a tu ciagle w pracy slysze ze jestem w ciazy bo zla chodze, od mamy ze jestem bo ciagle spie itp ciagle slysze ze jestem. a ja nie jestem ;( po drugie pracuje w zagranicznej firmie,chcialam wracac juz do kraju a tu kryzys na maksa.i niema po co wracac.w pracy coraz gorzej.rasisci ze hoho. ja mam stanowsiko ze z dwoch stron po dupie dostaje. od jednych ze polka czyli gorsza ,ciezkie prace duzo godzinod drugich ze polka czylinikt mnie nieslucha !!! wymagaja z jednej strony olewaja z drugiej.zupelnie juz sobie z tym nieradze.poprostu zalamka. ryczec mi sie chce. niemoge wziasc urlopu bo mam tylko 5 tyg na rok.a do konca roku tyle czasu a kilka razy jeszcze musze jechac do polski. jak bede w ciazy to juz wogole niewiem co z ta praca i z moim zyciem. mam jakis kryzys i jestem wsciekla i poprostu nie radze sobie ;( sorki ze napisalam to wszystko ale dusic juz nieumiem w sobie. ;( od tej atmosfery w pracy i w zyciu niemam sily na przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie dobrze że to napisałaś, bo nie można dusić tego w sobie. Każda z nas ma stresa i napięcie tym, że nie wychodzi. Ja już tez mam dosyć swojej pracy i chętnie powiedziałabym szefowi że jestem w ciąży. Chciałabym zobaczyć jego minę w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ja sie obawiam bo nie dokonca wiem jakie mam prawa. co bede mogla a co nie/ nie ma jak polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę to nie masz za wesołej sytuacji...ale zawsze jest jakieś wyjście, nie można się załamywac!!! W jakim kraju jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie moze zbliza sie przesilenie wiosenne bo ja dzis tez zlapalam podlamke :( - przez ten test... postaraj sie moze pogadac z kims zaufanym na temat Twoich praw w ciazy, poki co czysto teoretycznie, a z czasem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×