Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

HEJ DZIEWCZYNY:) Ja tez jestem ze śląska ;P Co do starań to juz powoli przestaje o tym myslec, bo zwariowac mozna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, najlepiej nie myśleć, tylko że się tak nie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tego co wyczytałam moje wyniki są chyba dobre, mam odrobinę podwyższoną Prolaktynę, ale niby piszą że leczy to się w żadkich przypadkach DZIEWCZYNY napiszę wam te wyniki, może któraś z was się na tym zna i coś mi powie :) LH-5,55 mUI/ml FSH 5,78 mIU/ml E2 119,5 pmol/I PRL 332,5 uIU/ml TST 1,54 nmol/L DHEA-s 277,6 ug/dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest czarna magia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, klapaucius, dla mnie tez czarna magia.... najlepiej iśc do lekarza niech wyjaśni co i jak niż się samemu domyślać:-) juz się przekonałam o tym nie raz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dawno nic nie pisałam ale zaglądam do was od czasu do czasu ;) chce dzidzie 🌻 konfliktem serologicznym się nie przejmuj, też mam taką sytuację, ale w pierwszej ciąży nic się nie działo bo moja córka odziedziczyła krew po mnie A Rh- poprostu trzeba zrobić badanie krwi pod kątem obecności przeciwciał, zwłaszcza przy kolejnych ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem w jakiej byłam fazie a to trzeba wiedzieć aby dobrze zinterpretować wyniki, ale chyba z tymi fazami to jest tak: - faza folikularna (om miesiączki do owulacji) -faza owulacyjna (owulacja) -faza lutealna (od końca owulacji do miesiączki) to ja byłam w folikularnej, więc chyba wyniki są dobre Ale wiecie co w nosie to już mam.....;) będzie to co ma być no nie??? :) :) Schowam te wyniki do teczki i już a ja od poniedziałku staram się jak zwykle :) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kobitki ;) za wszystko wynikow ci nie pomoge odczytac bo kompletnie niewiem o co chodzi aled mam nadzieje ze @ nie przyjdzie czy mozliwe w 10 dni owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziala ty wiesz ile ja przez nie sie stresowalam.ile razy mi ochota przechodzila myslac czy sa ...albo szukajac.a teraz szaleje...pierwszy raz w zyciu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled> ja nie mam zielonego pojęcia skąd ten brak owu, a może w tym miesiącu będzie :) a co do tych gumek - TO STANOWCZO mówię NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie teraz u mnie wszystko jakies takie dziwne jest. Zawsze miałam cykle 30 dniowe a teraz mój cykl miał 27 dni. Zawsze @ trwała 7 dni a teraz 4 dni i koniec.....coś sie u mnie poprzewracało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizm sie na dzidzie przygotowuje ;) i zmienia cykl.nastepny juz w ciazy bedziesz ;) zycze ci tego GUMKOM MOWIMY STANOWCZO NIE!!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na dobre!! oby :-) mnie sie też wszystko poprzesuwało w tym miesiącu i już mnie denerwuje to, że zamiast dzisiaj dostać @ co by wszystko wyjaśniło to jak głupia teraz będę czekała i z każdym dniem miała większą nadzieję. wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie że każda z nas będzie w ciąży wtedy kiedy najmniej będzie się tego spodziewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam, nie mam objawów, wydaje mi się że nie jestem, poza tym jak pisałam, owulka przesunęła mi się o tydzień jak nigdy więc przypuszczam, że będzie to samo z @. że dostanę za tydzień i już mnie to wkurza;-) bo niby wiem, tłumaczę sobie ale nadzieja zawsze jest i to potem z dnia na dzień coraz większa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę to poiwem Ci, ze Cię podziwiam. Ja już bym test robiła z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie to że teraz przede mną tydzień katusz. czuje się jakby ktos się nade mną znęcał psychicznie ;-)) no ale może przyjdzie wczesniej.... bo jak ma przyjść to niech przyjdzie już. papa, lecę do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała owulkę jak zwykle w terminie to oczywiście że bym zrobiła! ale co tu robić jak była dopiero 9-10 dni temu.... ale coś mnie zaczyna brzuch pobolewać jak na @ więc może przyjdzie wczesniej, normalnie. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×