Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja czekam na @ zrobilam dzis test owulacyjny i wyszedl poztywny od dwoch tygodni wychodzi mi pozytywny nigdy tak nie mialam dzis jest 29 dc szaleje cos chyba ten moj organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernadka> a czy jak się jest w ciąży to przypadkiem nie ma się podwyższonego LH??? Może to sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius tez mnie to zastanowiło ale we wtorek robilam test ciazowy i wyszedl negatywny ja koncze pracy i mykam na kawke z koleżankami :) jutro zrobie jeszcze hcg :) milego wieczorku Staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernadka, dokładnie tak jest! jak się jest w ciąży to testy owul. wychodzą pozytywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po obiadku :-)) fajnie że dzisiaj udało wam się tu wpaść, było z kim pogadać w ciągu dnia. super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robicie te testy owulacyjne? jak one dzialaja wygladaja. nawet mi udalo sie popisac.przelozony wrocil i zrzucilam na niego cala odpowiedzialnosc.niczym sie nie interesowalam.foch ;) jaki przyjemny dzien byl.pracowalam sama caly dzien.a jutro on do pracy a ja wolne ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię testy Hydrex. w opakowaniu jest 5 testów, robi się z moczu, tak gdzieś mniej więcej od 10 dnia cyklu, w zalezności właśnie od długości cykli. to są takie paseczki które się zamacza w wodzie na kilkanaście sekund a wynik jest po 3-5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff w końcu weekend!!! klapaucius - twoj lekarz nie powiedzial tobie, ze mozesz do niego przyjść z wynikami, zeby mogł je zanalizowac? bo moja lekarka wlasnie tak mi powiedziala! ja tez dzis dostałam wyniki i LH oraz FSH mamy całkiem podobne :) a PRL i TST ja mam w innych jednostach. i włąsnie przed chwila wysłałąm mailem moje wyniki do lekarza i ona ma je przeanalizowac, ale to pewnie nastapi dopiero po niedzieli! wiec znow czekanie! wszysko wyglada jakby w normie, ale co ja moge o tym wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja fajnego masz lekarza ze mozesz meilem wyslax..,.a nie czekac na termin.masz racje interpretacje tylko lekarzowi dac. dla nas to czarna magia,choc pewnie na necie gdzies sa tabele z objasnieniami . aled dzieki.to jak wyjdzie owul to przytulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa - forum. mogą się kontaktować ludzie z całej polski i zza polski :-)))) dobrej nocy życzę wszystkim!! spadam bo z mężusiem ostatnio oglądamy namiętnie \"hoży doktorzy\". super serial, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siędze, pije soczek i przgryzam paluszkami. Jest u Nas nasz przyjaciel i tak powoli mija Nam wieczorek. Udanego weekendu Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapijam smutek po 1 kresce :( chyba coś ze mną nie tak...chyb ajestem nieplodna mam mega doła tak bardzo chciałabym mieć pod serduchem moja małą istotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja dobrze wyczytałam z tabelki, ze Ty się dopieor pierwszy cykl starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to głowa do góry! Skąd te złe myśli? Też się staram dopiero pierwszy cykl. Uda się napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu uszy do góry musi być dobrze...zmykam na małe przytulanki...oby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu pisze i pisze a po tym pokazuje mi bledne haslo ..... szkoda ze nie skopiowalam, a teraz to juz nie chce mi sie gryzmolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzmol, gryzmol...:) poczytam chętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! ja już na nogach, kuchnia wysprzątana (poza podłogą - to już nie moje zajęcie :-) ) gdzieś tam słoneczko przez te chmury prześwituje, może wyjdzie dzisiaj, spacerek byłby cudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, aż się o ciebie boję dziewczyno, pierwszy cykl starań a ty takie doły łapiesz!! nie życzę ci tego, ale co będzie jak się będziecie musieli troche postarać o tą dzidzię? Bo będzie na pewno! Przecież naprawdę rzadko której parze udaje się za 1-wszym razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZziewczyny ;) szoja> ja jeszcze muszę zrobić badania w 22 dc, prócz tego badania na anty ciała przeciw plemnikom męża no i jego badania na nasienie. Dopiero z tymi wszystkimi badaniami mam się do niego zgłosić aby miał komplet ;) ale znalazłam stronkę na której można zasemu zinterpretować wyniki...ciekawość ludzka nie wytrzymałam. http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,1873,2 Dzisiaj zabrałam do pracy swojego goldenka, leży teraz sobie właśnie koło mnie ;) moje maleństwo kochane ;) Idę sobie zrobić kawkę i zjem jogurcika ;) bernardka82> pisz co u Ciebie bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję że musisz dzisiaj pracować...... ja na razie przynajmniej weekendy mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled> dzięki :) ale już się przyzwyczaiłam, sobota zresztą jest bardzo luźna i pracuję tylko 4 godzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, jestem tu nowa, ale zaczęłam pić te okropne ziółka i znalazłam Waszą stronkę, bardzo fajna :) Ja też mam problemy jak większość z was, więc może się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×