Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

brzusiowa czuła, a ty masz jakieś dolegliwości ciążowe, bolą Cię piersi, albo masz w nich jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 czerwiec dokładnie:)co prawda tylko ślub cywilny,ale najważniejsze ze jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj wieczora nie miałąm żadnej plamki, ale jak sprawdzam to mam taki śluz zabarwiony na jasny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dzwoniłam do lekarza i powiedział zeby brac dophaston i odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu> idź do ginekologa, bedziesz spokojniejsza, nie ma znaczenia czy teraz sie nic nie dziejej, ale się działo, wiec idź niech zobaczy co sie tam stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge uwierzyc konsultacja medyczna przez telefon, niepowazny facet!!!Basiu mimo wszystko powinnas isc do gina (zapewne dziewczyny sie ze mna zgodza) no dziewczyny weźmy sie za nasza Basie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dzwoniłam do mojego gina i powiedział zeby brac leki i trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak mowil lekarz.Plamien nie bylo tylko sluz brazowy.Kazal brac leki i lezec.Załuje ze bardziej nie naciskalam na lekarza by zrobil usg albo dal skierowanie do szpitala.Za pozno...Teraz juz jestem madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to bardzo wczesna ciąża i lekarz nic nie pomoże poza lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia idz najlepiej do szpitala!!!ja czekalam sluchalam lekarza.Okazalo sie ze ciaza sie nie rozwijala.lepiej chuchac na zimne.Napewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam boli brzucha wogole.Dopiero tylko w jednym dniu w ktorym postanowilam isc by koniecznie zrobic usg.Okazalo sie ze dwa tygodnie mialam juz obumarła ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wlasnego doswiadczenia wiem,ze jezeli zajde w ciazę,cokolwiek bedzie mnie niepokoic nie bede juz czekac tylko jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to bylo tak...w 4tyg usg i widoczny pecherzyk ciazowy,potem sluz podbarwiony i dostalam luteine i duphaston.W 6tyg wszystko ok,jest zarodek.Przestalam brac leki.W 7tyg znowu ten sluz i znowu mam brac leki.Wiec bralam.Usg w 11tyg wykazalo ze rozwoj ciazy zatrzymal sie na 7,5tyg:( a ja widziałam juz bijące wczesniej serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten śluz miałaś taki jak sprawdzałaś palcem, czy miałaś jakieś plamki na wkładkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! odebrałam wyniki, mieli mi zrobić prolaktynę ale przez pomyłkę zrobili TSH ana PRL mam przyjść jutro ale nie w tym rzecz .chodzi o to że wynik tego TSH chyba nie jest dobry: 7.38 norma od 0,4 do 4.0 badał ktoś może hormony tarczycy? wychodzi na to że będę musiała dorobić FT3 i FT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badałam też estradiol w 5dc. i było 57,5 a w 16dc. 50.8 to chyba znowu za mało.ach jadę w poniedziałek do gina to sie wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA> Hormon------Norma------------1 Norma------------2 przelicznik TSH.............0,4 – 4,0 mIU/l fT4..............11–23 pmol/l.........0,8-1,8 ng/dl..........1ng/dl = 12,8 pmol/l fT3..............2,25-6 pmol/l.........1,5-4,1 pg/ml........1pg/ml = 1,53 pmol/l T4...............54-150 nmol/l........4,2-11,6 ug/dl........1ug/dl = 12,8 nmol/l T3................1,3-2,9 nmol/l ......85-190 ng/dl..........1ng/dl =0,015 nmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estradiol: 3dc - poziom = 200 pg/ml - Norma na jeden dojrzały pęcherzyk 6-8 dzień po owulacji- poziom >=100 pg/ml - Ciałko żółte oprócz progesteronu produkuje również estradiol Przelicznik: 1 pg/ml = 3,67 nmol/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3dc - poziom = 200 pg/ml - Norma na jeden dojrzały pęcherzyk 6-8 dzień po owulacji- poziom >=100 pg/ml - Przelicznik: 1 pg/ml = 3,67 nmol/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×