Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

U mnie tempki wyglądały tak( może to Ci w czyms pomoże): faza folikularna (od końca @ do owulacji) 36.6 15 dc podniosła się o 0,5 stopnia 36.65 - owulacja 16 dc 36,8 17 dc 36,75 18 dc 36.65 prawdopodobnie zagniżdżenie :) 19 dc - 28dc 36.87 do 36.85 29 dc 36.77 30 dc 36.93 i utrzymuje sie dalej testy owulacyjne pozytywne - 11 dc -14 dc 15 dc test owulacyjny negatywny (według wykresu owulacja) współżycie - 12 dc -14dc włącznie Jakby co pytaj, postaram sie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno: parę dni po owulacji może nastąpic nagły spadek tempki ale nie może być on niższy niz tempki z fazy folikularnej taki spadek może oznaczac zagnieżdzenie (ale moze a nie musi) zalążka zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety spadło dużo bo aż o 0,4 , czyli temp podobna do tej najniższej sprzed owulacji. Zobacze co będzie jutro rano. W sumie dopiero się ucze wykresu, więc każda sytuacja to dal mnie nowość. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23dc progesteron przy plamieniach juz przed @ wyszedl 44,3 nmol/l czy to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY Progesteron 7-8 dni po owulacji >= 10 ng/ml Prawidłowa czynność ciałka żółtego II faza cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyli owulacja była:) raczej mam problem z zagniezdzeniem się w macicy.Moze po prostu natura uwaza ze jeszcze za wczesnie po poronieniu i odrzuca komorke zaplodniona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie moge dla ciebie iwonko skopiowac czesci II, ale wbrew wszystkiemu owulka jest, jak dla mnie mozesz miec za krótka faze lutealna minimum to 10 dni chociaz podaja tez 12. A to sprawdzisz tylko mierzac tempke :) najważniejsze ze owulka jest - brawo dla tej Pani !!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) tez sie ciesze bo balam sie ze moze brak owulki bylo:) no cos moze po prostu jeszcze za wczesnie po poronieniu.Ale co tam:) przede mna kolejny cykl i kolejna szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby faza lutealna byla za krotka to jak ja mozna przedluzyc?jakimis tabletkami? klapaucius>to wielka specjalistka:):) DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE INFORMACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze tak na każdy temat zajmuje zdanie, możecie uwazac ze sie wymadrzam, nie chce abyscie tak tego odebrały!!! To wynika z mojej pracy i charakteru:) nie lubie rozmawiac na temat na ktory nie mam nic do powiedzenia i jestem dociekliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko > sa na to domowe sposoby: - wapń z magnezem - witamina B6 - Castagnus (tabletki ziołowe) ale tu zapytałabym lekarza! Powodem krotkiej fazy moze byc szybki spadek progesteronu. Oczywiscie ze wszystko da sie naprawic hormonami -juz takie jestesmy naprawialne :) Ale Kobitko - Ty jestes ZDROWA i nic Ci nie potrzeba!!!! Oczywiscie idz do gina niech sprawdzi - w koncu od tego sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) podniosłas mnie na duchu:) kurcze jeszcze wlasciwie mi sie ta @ nie zaczeła,tylko plamienie, dziś 24dc i dzis juz plamienie koloru brązowego nie w kolorze krwi.To własciwie nie moge powiedziec ze juz 1 dc nowego sie zaczął.Sama nie wiem czy liczyc od tych plamien czy od wlasciwego krwawienia Klapaucius>super ze tak sie wypowiadasz i pomagasz nam:) mi napewno:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam ze te brazowawe plamienia zaliczamy do starego cyklu, a nowy liczymy od czystego krwawienia (przepraszam za obrazowość) Tak czy inaczej, Iwona od nowego cyklu (ktory mam nadzieje ze nie przyjdzie ;) - ale jeśli ) to mierz tempkę - zobrazuje Ci wszystko :) (chociaz lekarzy maja dziwne nastawienie do tej metody, nie wiedzac czemu ) Dobra dziewczyny teraz zapraszam na kawke :) i małe ciasteczko do tego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:)wielkie dzięki:) od jutra nie bedzie mnie kilka dni bo sie dzis wieczorem przeprowdzam i tam bede czekac na podlaczenie neta,ale będę z Wami myślami:) od nowego cyklu bede robic dokladny pomiar:) a jak u Ciebie klapaucius z objawami??dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, jak narazie dobrze, czasami mnie troche mdli, ale jest do wytrzymania :) Udanej przeprowadzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwewczyny. Jestem załamana bo wczoraj zobaczayłam na wkładce małą brązową plamkę, dzwoniłam do lekarza i kazał brac dophaston i odpoczywać. Tak się boje, że znowu się nie uda. Nie wiem nie mam żadnych objawów, tzn. mdli mnie od czasu do czasu i to wszystko. Czemu nie bolą mnie piersi, nie zauważyłam też w nich żadnych zmian, sa takie jak przedtem. Nie wiem co o tym myśleć, przeważnie każdą kobietę na początku ciąży bolą piersi, prawda? i ma w nich jakieś zmiany jak KLAPAUCIUS26, a ja nie mam nic. Co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia29> kochana bierz duphaston i luteine.Koniecznie jak najwięcej leż i bądź dobrej myśli.Jeżeli plamienia nie ustąpią jedź do szpitala,wiem to po swoim przykładzie:(A moze sprawdz sobie bete czy Ci nie spada.Napewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapcius ale ja wcale nie mysle ze sie wymagrzasz, wrecz przeciwnie - jestem Ci wdzieczna za te informacje, bo otwieraja oczy na wiele spraw :) - czegos nowego sie naucze basia kurna mam nadzieje ze to nic zlego, lez duzo i moze wybierz sie jak najszybciej na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj rozpisałyście :-) Witam kochane👄 Piękny dzionek, prawda??? Mi jest trochę smutno, bo w niedzielę zginął znajomy i to przez faceta, który sam chciał się zabić....... Ach tragedia, mówię Wam :-(:-(:-( Może coś milszego napiszę... Wczoraj z mężem ustaliliśmy, że w czerwcu wyjeżdżamy na małe wakacje, bo to będzie nasza I rocznica ślubu :-) I maleństwo jedzie w brzusiu na gapę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×