Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

mi kuzynka powiedziala ..".kto mysli o zlych rzeczach sam je przyciaga " tak wiec prosze wszystkie kolezanki o TYLKO pozytywne myslenie. a wszystkie bedziemy w drugiej tabelce a potem zalozymy 3 cia z opowiesciami o naszych dzieciakach. mi tez sie przyglada, glaszcze brzuch...i tak sie troszczy. a mnie od wszelkich czulosci odrzucilo. biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kochana:) Wszystko bedzie ok! Ide dzisiaj do gina bo nadal nie mam @ mierzylam temp i 37,4!!!tylko ze nie tak z rana:( brzuch nadal boli,piersi normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka trzymam kciuki ;) kropka.... fajna stronka... tam pisze ze w 7 powinna byc juz glowka i wogole byc widoczne. a ja widzialam na usg czarna fasolke. niby pisze ze kazda ciaza jest inna , ale martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka> fajna stronka, ale jakies 2-3 tyg do kazdego trzeba dodac. Przeciez to nie mozliwe aby w 4 tygodniu byl zarodek juz widoczny a co dopiero serduszko bijace. Mi lekarz powiedzial ze zarodek jest widoczny miedzy 6-8 tyg, chociaz bardzie kolo 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam, a ja przeżyłam kolejną tragedię. W niedziele wylądowałam w szpitalu, a zaczeło się od tego, że zaczął mnie pobolewać brzuch, poszłam do łazienki a tu krew, wyglądało tak jak początek okresu. Pojechałam do szpitala, dostała 2 zastrzyki i do łóżka. Rano badania, usg wykazało, że nie ma żadnego pęcherzyka ciążowego, a więc diagnoza że w ogóle nie byłam w ciąży, pożniej byłam badana przez lekarza i stwierdził, że szyjka macicy jest taka jaka powinna być na początku okresu. Normalnie szok, mój lekarz potwierdził mi ciąże na 100%. Nie wiem jak to mogło się stać, w 30dc zrobiłam 2 testy i obydwa pozytywne, zdziwiło mnie jednak to,że z tego samego moczu zrobiłam bróbę ciążową w laboratorium o ona wyszła ujemna, więc pojechałam do lekarza. Ten mnie zbadał i powiedział na 99% ciąża. Później poszłam do niego w 35dc bo zaczeły mi się plamienia i potwierdził ciąże na 100%, zwykłym badaniem reką. Przeleżałam przez niego tydzień niepotrzebnie w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałąm lekarza czy to możliwe ze jednak byłam w ciąży i że pęcherzyk się wchłonął, a on mi na to ze z badania wynika, że w ogóle nie byłam w ciąży i że lekarz który stwierdził mi w 30dc ciąże zwykłym badaniem musi być cudotwórcą. Tak więc teraz jestem w domu i mam normalny okres. Tyle przez tego lekarza wycierpiałam, że nie da się opisać.Przez tydzień leżałam w łóżku i zamartwiałam się moją ciąża której tak naprawdę nie było. Tyle co ja przez ten tydzień przeżyłam to nikomu nie życzę.Tylko ja moge mieć takiego pecha, mam już tego wszystkiego dosyć. Mój mąż chciał dzwonić do tego lekarza i porządnie mu nagadać, ale powiedziałam zeby dał sobie spokój. Dodam, że to jest bardzo ceniony lekarz, ma bardzo dużo pacjentek, jest zastępcą ordynatora w szpitalu, a tu taka pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu tak mi przykro.... co za dupek z tego lekarza, pojechalabym do niego i na korytarzu tak by wszyscy slyszeli zrobilabym niezly raban.ale mnie to wkurzylo. tyle nerwow, placzu strachu przez tego dupka. jak to mozliwe ze testy wyszly. czy juz nie mozna w nic wierzyc. mam nadzieje ze psychicznie dajesz rade.musial to byc dla ciebie naprawde duzy wstrzas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym niepopuscila chamowi. niech ma nauczke, a nie bedzie cudotworca leczyl inne i dawal nadzieji. lekarze ciagle chca podwyzek a widze ze co jeden to gorszy. trudno o dobrych lekarzy .,..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie ponad tydzień faszerowałam się niepotrzebnie dophastonem myśląc że jestem w ciąży. Czemu tylko ja ma takiego pecha do tych testów, z tego wynika ze 3 razy wyszedł mi błędny wynik. Mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć, nie wiem co mam robić, jestem załamana. Jedno jest pewne na pewno zmienie lekarza, ale narazie musze się po tym wszystkim otrząsnąć, aż nie moge uwierzyć, że spotykaja mnie takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu przepraszam za szczerosc(moze to nie na miejscu z mojej strony) wiem ze duzo wycierpialas. ale moze to dobrze ze wogole nie bylas niz stracilas. zycze ci w tym cyklu abys naprawde zaszla w ciaze. nie mysl ze masz pecha(choc przyznam masz dziwne historie) trawilas na zbyt pewnego lekarza. ktory traktuje pacjentki jak kolejny przyplyw kasy a nie jak osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu> to jakas paranoja!!! Jak lekarz tak wczesną ciążę mógł stwierdzic na podstawie badania "ręcznego" przeciez to niemożliwe, nawet na usg czasem nie widac tak wczesnej ciazy!!! Przerazaja mnie nasi lekarze, a raczej ich podejscie di pacjenta no i ta ich pseudo wiedza medyczna (oczywiscie nie wszyscy!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie, ja też tak samo pomyślałam z mężem, że to w sumie lepiej, że tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ty masz jakis hormon za duzo w organizmie ze ci te testy zle wychodza. przeciez to niepowinno tak byc. moze zadzwon do tych ludzi od testow. na ulotce jest telefon i spytaj czemu tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja bym nie odpuscila, przeciez on moze tak skrzywdzic inna pacjentke, powinnas zalatwic z nim sprawe, w ten sposob moze uda ci sie uchronic inne kobiety przed jego recznym stwierdzaniem ciazy!!!!!Boże co za głupek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz, który mnie badał wczoraj stwierdził, że kto stwierdza tak wczesna ciąże na podstawie \zwykłego badania musi być cudotwórcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie ma racje, mi tez sie wydaje ze mozesz miec zla gospodarke hormonalna, powinnas zrobic wszystkie badania i zobaczyc co i jak. Trzymaj sie Basiu, naprawde az brakuje mi słow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to niemożliwe zeby tyle testów się pomyliło, ale w tej chwili nie mam żadnego testu, tak więc nie mam też ulotki z telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brak slow nie odpuszczaj tak latwo temu lekarzowi, nalezy mu sie pstryczek w nos(zeby nie cala piesc) a z tymi hormonami moze cos faktycznie jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie powiedzcie mi jak to jest z tymi badaniami, moge je wszystkie sama zrobić, czy musze mieć skierowanie do lekarza. Napiszcie mi prosze jakie badania powinnam wykonać i w którym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy od ginekologa., czy tez od endokrynologa. wiem ze koszt jest ponad 100 zl. ja nigdy nierobilam zadnych badan wiec niewiem. moja kolezanka miala czesc skierowan od jednego czesc od drugiego. mysle ze powinnas najpierw zadzwonic tam z zapytaniem. a potem najlepiej do lekarza popytac. chociaz pamietam ze kilka dziewczyn robilo tu jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.zadzwon tam. ja jak niebylam pewna co do bladosci 2 kreski tam zadzwonilam. i mila pani mi wszystko ladnie mowila. co ci zalezy.a noz cos sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu tam napewno polacza cie z jakis odpowiednim dzialem, jesli chodzi testy hormonalne to pare stron temu pisalam jakie i kiedy cofnij sie kochanie i przeczytaj, jezeli nie znajdziesz to jutro ci przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×