Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

trzymaj sie dzielnie podobno czasami hormony tarczycy tak dzialaja ze testy sa pozytywne - zbadaj wiec tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu! Wszystko będzie dobrze....! Dziewczyny dzisiaj mam termin okresu. Narazie nic, ale wczoraj pobolewał mnie brzuch i miałam taki zaróżowiony śluz. Myślałam że to już ale nie. Dzisiaj od rana ból brzucha...więc pewnie @ przyjdzie jak nic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Basiu> kochana tak jak prosiłas wysylam Ci badania jakie nalezy wykonac: - 3 dc LH, FSH, E2, PRL, TST, DHEA-S - 22dc elektroforeza białek PRG ----------------------------- Dodatkowo zrób: - morfologia z rozmazem - badanie ogólne moczu - elektrolity - glukoza Oczywiscie mozesz jeszcze wykonac badania na toksoplazmoze,cytomegalie, badania tarczycowe, ale zacznij moze narazie od tych podstawowych badań hormonalnych i zobaczysz co i jak :) Ja dziewczyny juz umieram, naprawde, nie wiem dlaczego te mdłości nazywaja sie mdłosciami porannymi skoro ja je mam caly czas nawet w nocy.Wymiotuje non stop- słuchajcie ile mozna :(Najgorsze ze mnie lapie w nocy tak kolo 23.00 i meczy przez 2 godziny :( Musze poczytac na necie co pomaga na te cholerne mdlosci bo nie wyrobie :( Ah ten moj Kropek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 27 dc, 14 dzień z podwyższoną temp. Czuję się tak jakby @ miała zaraz przyjść, tylko do tego jeszcze okropnie prawy jajnik mnie boli, nawet kuje czasami...Czy któraś z was tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla> mnie cały czas przed @ bolał prawy jajnik, właśnie takie kłucie z prawej strony :) i miałam wrazenie jakbym za chwilke miala dostac @ bo takie dziwne odczucie w podbrzuszu mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesty miesiączki mam nieregularne, w tym miesiącu się obserwowałam intensywnie, był skok temp i śluz jak białko jajka. Dzisiaj jest 14 dzień po owu. W 6 dniu po owu miałam gwałtowny spadek do strefy niskich temp i potem znowu do góry. Przez te 6 dni po owu czułam jakby mi ktoś jajniki ściskał, takie dziwne uczucie, potem był spokój kilka dni, a teraz to kłucie...Sama nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj rano zrobilam test i wyszedł negatyw,ale to może jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem też ile wynosi u mnie faza lutealna, gdzieś czytałam że może wynosić od 10 do 16 dni, także moze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla> poczekaj az strefa wyzszych temperatur dojdzie do 18 dni i wtedy zrób test ciazowy, wczesniej i tak nie ma sensu bo moze wyjsc blednie. Ten nagly spadek jest dobry bo moze, ale nie musi oznaczac zagniezdzenie :) obserwuj dalej i narzie nie rob wiecej testow niepotrzebny stres. Narazie jest oki, mierz tempke i czekaj, a robilas moze testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam chyba jakąś obsesję...Brzuch mnie boli jak na @ i co chwilkę wstaję od biurka w pracy i biegam do WC...i narazie nic! Jak ja nie lubię takiej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla - skąd wiesz że to byo 6 dni po owulce? tzn. skąd wiesz że owulka była wtedy co piszesz? Bo czasem taki spadek do niskich temp. to jest własnie owulka? a tak poza tym to cześć wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius, nie robiłam testów na owu, ale dzisiaj po pracy spróbuję. dula, a który to dc u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka. tak mi się wydaje, 100 % pewności nie mam, ale temp, śluz i teesty na owu potwierdziły, ze owu była własnie wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dzień cyklu. Chyba dzisiaj kota do głowy dostanę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle zrozumiałam, klapaucius, ale gdzies na jakimś forum czytałam, że jak się jest w ciąży to testy na owu wychodzą pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie, poczekam jeszcze trochę, a moze @ przyjdzie i sie wszystko wyjaśni. Poczekam z kolejnym testem aż będzie 17 dni wyższych temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marca miałam jak w zegarku 30 dniowe. W marcu dostałam @ w 28 dniu. Więc nie wiem jak dostanę w tym miesiącu. w sumie to już mnie ta @ w zesłżym miesiacu przedwcześnie zaskoczyła:) Nie mierzę temperatury, ale jak się teraz nie uda to zacznę po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula, ja też dzisiaj w pracy wysiedzieć nie mogę, jakoś tak mnie nosi i nie mogę się skupić. Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka, której dawno nie widziałam i okazało się, że jest w 3 miesiącu ciąży. Trochę się do brzuszka poprzytulałam, moze się zarażę...hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam u koleżanki bo urodziła syna. To znowu mówiłam, że może jak się napatrze to mnie się też trafi:):):) Który to Twój cykl starań? (Podświadomie tak jakoś czuje, że @ dzisiaj dostanę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam Basiu bardzo mi przykro z Twojego powodu kiedys jak bylam mlodsza poszlam do lekarrza i kazal mi robic badania z ktorych wyszlo ze jestem w ciazy mialam wtedy jakies 15 lat. Co do lekarzy ktorxzy sie myla to chyba w dzisiejszych czasach norma. kolezance powiedzieli ze ma za malo wod plodowych i dzidzius sie zle rozwija itd piekny maluch sie urodzil w termini wiec poprostu trzeba do wszystkiego podchodzic z dysansem . Ja mam okres dostac jutro ale juz dzisiaj zuje sie tak jakby mialo cos zaraz poleciec. ja sie chyba za duzo naczytalam o ciazy i widze te wszystkie obiawy zle sie czuje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×