Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ja pije te same. Ale mam jeszcze te O.Sroki na owulację i tak się zastanawiam czy od nastepnego cyklu ich nie zacząć pić. Tylko nie wiem czy najpierw skończyć te i zacząć te drugie, czy odrazu pić te na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Basieńko ja mam ten sam dylemat bo wczesniej piłam o Sroki ale musialam przerwać przez ten torbiel i tak sobie mysle , że jak te skończe zrobie 7 dni przerwy i jeszcze jedna ture wypije i dopiero potem zacznę te od sroki pic bo inaczej to chyba mieszanka antyzrostowa może nie podziałac tak jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam wypije to co mam 7 dni przerwy i jeszcze jedna ture kupie i dopiero te na owulke wezme:) Ty rób jak uważasz tylko nie wiem czy 1 tura da 100% skutek...nie znam sie na tym na prawdę.Podobno 3 turę pije się tylko profilaktycznie więc sobie ją odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Zapraszam na kawkę. Troszkę szalony dzień mam dzisiaj...echhh załatwiam noclegi w górach, popołudniu mam sprzątanie bo wieczorem mam gości. Ostatnio nic nie robię tylko się goszczę:) W podróż poślubną jedziemy chyba w sierpniu bo mój mąż w tym roku poszedł na podyplomówkę i 18 lipca ma obronę a ja znowu na początku miesiąca zawsze muszę być w pracy. Wiec lużny pozostaje nam sierpień. Za tydzień chcemy jechać na tydzień w góry, taki wstęp do wakacji:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Moi goście wyjechali, ale znów zmykam z kaffe, bo jutro z samego rana wyjeżdżamy na weekend do Darłowa :D Także przyjemnego weekendu życzę kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale dzisiaj pospałam. Pogoda paskudna, dopadła mnie choroba:( kaszel,ból w oskrzelach i zapalenie pęcherza:( Ledwo po śniadaniu a tu już trzeba się za obiad brać. Co robicie na obiad?bo ja chyba barszcz czerwony z ziemniakami. Jak się czujecie dziewczyny? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,ja jestem troche smutna dzisiaj i mam takie pytanko jak radzicie sobie gdy rodzina i znajomi ciagle pytaja was kiedy bedziecie miec dzidziusia?bo ja wymiekam juz sama nie wiem co odpowiadac na takie pytania,strasznie mecza:(u nas w rodzinie jeszcze nikt nie wie ze mamy problem bo nie pokonczylismy wszystkich badan i nie chcemy ich martwic na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edzia:) Ja to ucięłam raz na zawsze po prostu powiedziałam prawdę,że mamy z tym problem i już.Tak jest chyba najlepiej.Już nie pytają ewentualnie przy jakiejś okazji np.urodzin składają życzenia typu \"życzę upragnionego dzidziusia \"itp..:) Po ponad 2 latach starań mam już do tego dystans. Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............25. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............17......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............9.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............7...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dołączę do kawki bo wczoraj do godziny 2 w nocy oglądałam z mężusiem filmy:) A dzisiaj ledwo patrze na oczy:) Pogoda też nie nastraja pozystywnie...niestety... Już się nie mogę doczekać 7 lipca, wtedy mam termin @...Mam nadzieje, że nie przypełznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Znowu się spóźniłam na kawkę?? Spałam do 10 tez poszłam późno spać chyba gdzieś o 1,30 ale się wyspałam-;) Dziewczyny dzisiaj mam 23dc i temp mi troszkę skoczyła,oczywiście dopatruję się objawów ciąży jak to u mnie:P 23,06------ 36,6 st.c 24,06------36,90 25,06------36,70 26,06------36,85 27,06------36,90 28,06------36,90 29,06------37,00 Idzie do góry ta moja tempka ale nic poza tym wiecej nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębienie mi już przeszło wiec nie sadze żeby przez to rosła temp. Chyba że się mylę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie totalna nuda leniuchowałam cały weekend.Pogoda byla beznadziejna cały czas lało no i te burze:( Oj brzusiowa jak ja Ci zazdroszczę tego morza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temperatury nie mierze ale zauważyłam dzisiaj, że mam zaróżowiony śluz a dzisiaj jest mój 21 dc...dziwne...jak sobie pomyśle, że może to okres się zbliża to mnie takie nerwy biorą!!! Jeszcze nigdy nie miałam okresu wcześniej niż planowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TU PUSTOOOOOOOOOOOOO Wstawać, nie spać :-p :-p :-p Mąż wyjechał wcześnie na Piłę, a ja znowu sama cały dzień :( Dzisiaj wraca teściowa z Niemiec..... Trzymajcie kciuki, żeby maleństwo się wypięło :D:D:D:D:D co się dowiem na 100% jaka płeć. No mam nadzieję, że usg mi ginka zrobi :-p Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............26. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............17......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............9.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............7...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie:)Dopiero ochlonelam po swoim slubie:):):)Cudowne uczucie byc takim szczesliwym:)Samopoczucie moje dobre,wrecz martwi mnie brak mdlosci od kilku dni:( ale mam nadzieje ze wszystko ok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko wszystkiego najlepszego!!! Dzieczyny czy u Was też jets taka piękna pogoda?? U mnie dłużej ni zs 10 minut się nie da wystać na balkonie, tak grzeje...:) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! Kawa na stole można zasiąść:P Kurcze Dula nie chcę robić Ci nadziei ale podobno we wczesnej ciąży może zdarzyć się różowy śluz:):) aaalllleeee byyyy byyylooo!!!!!!!!!! A u mnie nic cisza zero objawów pewnie znowu kolejny miesiąc na straty:( Kupiłam na alllegro testy owulacujne zobaczymy jak zdają egazmin.... U mnie pogoda bardzo duszna niebo zachmurzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 karla83 .................25 ................7 (1zCLO) .............02.07.09 majka242............. 29..................24........................04.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............26. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............14.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............13......21.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4.............9.......03.02.10 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............7...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×