Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Nie pisałam wcześniej bo nie miałam kiedy nawet laptopa włączyć a co dopiero neta ustawić. Nie mam za dobrych wiadomosci... W sobotę rano przed wyjazdem dostałam okres!!! Tak się ze mnie lało, że musieliśmy co troszkę stawać. Ach szkoda gadać...Dzisiaj już prawie po okresie. Nie wiem jak mam liczyć teraz, bo jakby nie było to dopiero dzisiaj powinnam okres dostać a mnie się właśnie skonczył. Szkoda słow, ale staram się nie brac tego do głowy bo w koncu na wakacjach jestem. W sobotę wracamy, wiec w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Pozdrawiam Was serdecznie z Zakopanego Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cieplo sie zobilo, wakacje, wolne i coraz rzadziej my tu... pewnie we wrzesniu wszytsko wroci do normy - smieszka - a moze teraz cywilny, a za rok koscielny? - brzusiowa - co to za potwor? wrrrr - a ja dalej czekam na @ i teraz najsmutniejsze; moja znajoma byla w ciazy i w 20 tyg. poszla na usg i dowiedziala sie ze od 7 tyg. ma niezywy, martwy plod :(.... brak slow :( dodatm ze w 13 tyg byla na usg i wszystko bylo ok., potem robila badanie krwi itp., i tez wszytsko bylo ok, plod musial umrzec zaraz po tym usg w 13 tyg.... brak slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!! Jest tu kto??? Kawka na stole a dla ciężarnych herbatka:P Wczoraj skończyłam pić zielsko:):):) 7 dni przerwy i od nowa. Od tego cyklu zaczynam testować testami owulacyjnymi niestety słyszałam ,że szkoda na nie czasu i pieniędzy.Kupiłam już więc zużyje wszystkie i zobaczę jakie będą moje odczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe majka Ja to jestem z rana na posterunku, ale dziś akurat nie :-P Właśnie kupiliśmy kafelki do łazienki, wreszcie zacznie się coś dziać :D Mam nadzieję, że jak najszybciej zaczniemy no i jeszcze nadal walka o okna z właścicielem :( Ma dzisiaj do nas wpaść o pogadać. Całą noc u nas lało, teraz też, do bani taka pogoda. Moja chrześniaczka ma dziś 3 urodziny, mam zdjęcia na NK, może niektóre widziały jaki to słodki cukiereczek Tylko co jej kupić??????????? Impreza w sobotę Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ch*j jeden no!!! dziewczyny mam dzis dosc byl wlasciciel, okien nie wstawi jak mu nie dam za 8 miechow z gory a bylismy umowieni za pol roku.... nie mam slow cholera placze juz 3 godzine i nie moge sie uspokoic :( biedne to moje malenstwo ale mi tak na tym zalezy wlasnie dla pimoponka zeby miec stala temperature a nie te zgnite okna i wszystko cieplo pojdzie za zewnatrz nie wiem co juz mam robic do tego przyniosl nowa umowe i czynsz znowu o stowe do gory czyli w przeciagu pol oku dwie stowu podniosl a nic nie zrobil mam dzis ochote zasnac i obudzic sie w nowym mieszkanku jutro ide z tesciowa co mnie tu na stale zamelduje i zaraz sie wpisuje na liste oczekujacych zeby dostac mieszkanie z miasta... choc to czasem kilka lat trwa :( ale ze w ciazy i mi sie tu umowa konczy to moze inaczej spojrza ja to mam dopiero szkole zycia :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no kolezanki! straszne zaniedbania na naszym topiku! nie ladnie! zapraszam na kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................2........... .............29.06.09 Ania_29.................29.................5............ ...........01.07.09 dula.....................26..................5.......... ..............07.07.09 edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - ale dziad ten wasz facet! moze zmiencie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dołączam się do kawy:) Ania a co z twoja @?jeszcze nie przyszła wszystko ok? Brzusiowa może faktycznie lepiej zmienić mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 laura33.................33..................2........... .............??????? Ania_29.................29.................5............ ...........???????? dula.....................26..................5.......... ..............???????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. ....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18.....24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.....12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4............10.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3..............9...... luty 2010...Kacper/Blanka Trochę zmieniłam wybaczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania może pęcherzyk ci nie pękł? Moja kumpela tak miała dostała zastrzyk i do 36 godzin kazał jej lekarz współżyć no i zaszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Hej dziewczyny wrocilam z wakacji wypoczeta zrelaksowana myslalam ze wszytsko bedzie fajnie ze zmiana klimatu doprowadzi do tego ze dostane @ ale nic cisza juz miesiac minol od poronienia a 4 misiace jka nie mam @ ciekawe kiedy przjdzie za 2 miesiace zaczynamy staraia ale=ten czas leci :) Bede was podgladac i podcztywc mam nadzieje ze wam wszytskim sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur> wszystkim Nam się ułoży:)! zobaczysz kochana:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
hej dziewczynki :) Ania jak to martwy plod ? to od czego cos takiego sie stalo ? jezuu dramat wspolczuje bardzo twojej kolezance :/// My jednak z facetem doszlismy do wniosku ze robimy w poznaniu male przyjecie weselne w gronie najblizszym i tyle jaaaa ja to sie nadenerwuje w wszystko sie na dzidzi odbija te moje nerwy i stresy dramat, jade we wtorek do rodzicow do radomia na kilka dni stesknilam sie juz za nimi heh ;) a co do pogody to dramat zimno, wieje od czasu do czasu slonce zajrzy i tyle tylko mielismy jutro na 3 dni do kolobrzegu jechac ale caly weekend ma byc zimno i ma padac wiec sobie jednak darujemy to morze ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................12............. ..chyba15.07.09 marzencia864.........23.................4............... .........18.07.09 majka242............. 29..................25........................03.08.09 karla83 .................25 ................8 (2zCLO) .............05.08.09 laura33.................33..................2........... .............??????? Ania_29.................29.................5............ ...........???????? dula.....................26..................5.......... ..............???????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........23......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............27. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1..........18........24.11.09......Amelka/ Julian Klapaucius26..26.........6............19.......2 8 .11.09.........? Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12.0 9...........? Iwona77.......32..........4............10........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............10....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Ania przykr mi z powodu kolezank tak zastanawiam czy jak jest wlasnie martwa ciaza czy sa normalne obiawy ciazy? no bo jak mnie wszyscy pytali jka sie czuje itd to mowilam ze super ze az za dobrze hmm jka myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{anczur} fajnie, że jesteś :) Zobaczysz jak ten czas zleci :D Będzie dobrze 👄 Ja nie wiem czy zmieniać mieszkanie... Wiecie babki, to nie jest takie proste, musi być i miejsce dla nas i dla maluszka :) Mąż ma dziś do niego zadzwonić i powiedzieć, że te kafelki do łazienki ma se wsadzić w dupę razem z tymi oknami, że my już nic od niego nie chcemy, ale ma czynsz zostawić, bo kuzwa 8 miechów i dwie stówy do góry, żebym tu miała choć jakiś porządny standard :( :( :( Mam gościa w dupie :D:D:D:D:D A jak Wam mija dzionek babki moje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu tak czytam o Twoim problemie, a jakby wymienić te okna na własny koszt?? może ciut obniżył by czynsz?? w mieszkaniu wymiana okien może nie będzie taka droga? mnie w całym domu okna kosztowały 10 tys. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu tak czytam o Twoim problemie. może by te okna wymienić na własny koszt? a nóż koleś odpuści z tym czynszem a Tobie nie będzie wiatr śmigał po mieskaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
dzieki brzusiowa sluchaj moi rodzice mieszkaja w kamienicy prywatnej i jest takie prawo ze nie moze podwyzszac tak sobie poprostu czynszu powinnas zadzwonic gdzies i sie wszytskiego dowiedziec bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) no bardzo ważne, ale cholerka dziś powiedział, że jak nie zapłacimy tyle ile on chce będziemy musieli się pożegnać na koniec listopada :( on mnie chyba w ciąży nie może wyrzucić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia rybko on mi wyliczył, że na jedno okno potrzebuje 1600zł a dzisiaj zadzwoniłam do znajomego, który ma firmę i wyliczył, że tak 800zł no najwyżej do 900zł i rano przyjedzie na kawkę, wymierzy i mi dokładnie poda cenę... wyobrazcie sobie co za chuj jeden jak ze mnie zdziera, on myśli MŁODA I GŁUPIA... brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porypany gościu!!!!!!!!!!! gdzie on te okna chce kupować??!! trudna sprawa jak diabli w razie czego gdyby was eksmitował to ja mam dom do wynajęcia pod krakowem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 👄 Kraków to bardzo, baaardzo blisko terazniejszego miejsca mojego zamieszkania :-P Województwo pomorskie hehe Ale jesteś kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×