Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

gratulacje oczywiście :) , powiedzcie mi proszę czy takie brązowe jakby plaminia ciągnce się to możę być przed okresem?? takiego czegoś jeszcze u mnie nie było... @ ma przyjsc pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miewam czerwone plamienia, ale dziewcyzny tutaj o ile sie nie myle maja brązowe przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miewałam brązowe plamienia od czasu do czasu przed okresem i po. Zwykle jest to związane z jakąs małą infekcją i dlatego stosowałam lactovaginal wtedy(ale nie w czasie trwającego krwawienia miesiączkowego tylko wtedy kiedy były same upławy) ale najlepiej spytaj swojego gina co wtedy najlepiej robic by minelo i nie wystapilo juz podczas nastepnej miesiaczki. Chyba można też stosować irygację dopochwową(płukanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dziewczynki.. Dziś przszła @ !! dzień przed terminem... Nie smutam.. nowy cykl-nowe szanse .. To powinno być nasze topikowe motto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczek222
dziewczyny staram sie o dziecko 15 miesiecy.Mam takie pytanko.Myslicie ze ciaza biochemiczna swiadczy o droznosci jajowodow??pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............19.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............19.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Siedzę w pracy, pije kawkę i tak mi się nic nie chce...Mega lenia mam dzisiaj. Gdzie jesteście?? Majka( jak remont?), Karla ( jak po weselu?) i cała reszta. Zgłaszać się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna:) Dula kochanie jestem po remoncie!!!!!!!!!!hip hip huuuuura!!!! :classic_cool: teraz mam wielkie sprzatanie w domu ale to nic:P najważniejsze,że już po:) Przyszedł czas serduszkowania,ostro działamy z mężem a za dwa tygodnie spodziewamy się pozytywnego wyniku:) no i of course kawusia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinkowałam wczoraj i rano wstałam z wielki kacem.W nocy strasznie mi się chciało pić,śniło mi sie , że wypiłam 3 butelki wody mineralnej.Jak je wypiłam to się obudziłam z potwornym pragnieniem:) haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu sorki nie wiedziałam. dobrze się bawiłaś? Majka to super, ze juz po!! w tym cyklu musi Nam się udać. U mnie @ dobiega konca także jeszcze troszkę i tez zaczynamy działać. Mam ogromną nadzieję, że to juz ostatni cykl staran. Moja gin mówiła, że seks co dwa dni a w okresie owulacji codziennie. Zobaczymy, bo przecież to nie zawsze tak jest, ze się chce( przynajmniej u mnie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dobry sen miałaś:):):)hahah sie uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię alkoholu no chyba,że piwko i to też całego nie wypiję bo mi się nie mieści tyle w brzuchu:P ale wczoraj musiałam opić porządnie co by mi kafelki nie odpadły w łazience:P Dula i Basia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula u mnie to samo!też nie codziennie Nam się chce,do tego mój mąż ma ciężko w pracy dużo stresu i ogólnie dużo roboty i jak przychodzi do domu to jest padnięty no i nie mam sumienia go męczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka cykli było takich, że w owulkę nic nie było a za to przed i po codziennie.Nic na siłę bo to nie o to chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po weselu bardzo dobrze, nogi trochę bolą. Majka ja już dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Basiu ,niestety ja jestem gapa i nie zauważyłam ostatniej tabelki. czyli jak nogi bolą to wesele udane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu To sie wytańczyłas:) Majka to mamy podobnie. Nic na siłę. Zobaczymy co to będzie. Ja mówiląm mojemu żeby jechac do Częstochowy się pomodlić:P:P Się ze mnie śmiał. własnie się telefonicznie dowiedziałam, że szef mój jest w Warszawie. Więc dzisiaj luzik nie nawiedzi mnie ( choć i tak za często nie przyjeżdza w porównianiu do innych szefów) Musze jechać na geometrię kół. Dobrze by było załatwic to w godzinach pracy:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, fajnie, że wam imprezowo minął weekend. U mnie nudno ale też miło - trochę odpoczełam. Oczywiście @ dalej nie mam ;( Zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Majeczka pisze, najlepiej udać się do gina. Po co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka 242 - taki tez mam zamiar chyba dzisiaj po poludniu się wybiorę, bo akurat przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyeliminowac ciążę mogę w 100% bo zrobiłam wczoraj drugi test i nic. także dziwczyny wy się starjcie w tym m-cu. Ja musze zrobić porządek z moimi cyklami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy się starać, mamy nadzieję, ze w tym cyklu będzie owoc tych starań. Najlepiej u wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój powiedział,że jak się nam w końcu uda to mu urlopu braknie na oblewanie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki Widzę, że trochę się działo przez te parte dni jak mnie nie było. U mnie ... Musiałam nadrobić zaległości w pracy z czwartku i piątku jak mnie nie było :) Widzę, że weekend minął imprezowo :) trzymam za was kciuki z tym cyklu :) Kiedyś na forum ktoś napisała "nowy cykl, nowa szansa" i tego dziewczynki się trzymamy :) Dla każdej z was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto jest jak najbardziej odpowiednie:) Ja już się przeniosłam do biura do Katowic. Po drodze chciałam wstąpic na geometrię, ale musiałabym czekać godzinę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×