Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula 🌻 ja juz sobie to obiecalam jakies 3 cykle temu i słowa dotrzymuję:)Głupio mi było ,bo naprawdę te moje schizy były dziecinne:P Mój się chyba pokapował:P ale widzi ,że mierzę tą temperaturę łykam te wszystki specyfiki i od czasu do czasu coś wspomnę o dziecku,albo np.powiem,że bolą mnie piesi lub temperatura po skoku nie spada to on :A MOŻE JESTEŚ W CIĄŻY:P:P a ja na to :JASNEEEE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci tez się martwią tylko tego nie okazują, nie są w tym wszystkim tacy wylewni. Dziewczyny nie martwcie się na pewno kazda z was zostanie wkrótce ma. Medycyna nie takie rzeczy działa. Tym bardziej ze u was na pewno w wiekszości jest to sprawa psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i psychki. Ale jak człowiek tak bardzo pragnie mieć dziecko i nie ma to ta psychika jest na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz rok czasu mineło od ostatniej ciąży i nic, ciągle się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wierzę, że się uda. na pewno. najważniejsze, że są przy nas mężowie, którzy wspólnie działają na rzecz powiększenia rodziny. mam kilka koleżanek, które stawiały na karierę i " kosztowanie życia" (to słowa jednej z nich). teraz mają kolo 30 - stki nikogo przy swoim boku, i instynkt macierzyński, którego nie mogą uspić. a co najgorsze ta niepewność i poczucie uciekajacego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlikwidujcie tą spacje bo tu się nie da linków pełnych wklejać;( przed alleranking:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, a co u Ciebie robiłaś test? Odezwij się nie trzymaj nas w niepewnośi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jest tu kto? Coraz bardziej zaczyna mnie boleć kręgosłup, @ chyba idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P Ale pogoda:0 jeny jesień czy co? Dopijam drugą kawę ,nie mogę się dobudzić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciekawe co u chce dzidzie? wierzę ,że wszystko dobrze. Miała iść do szpitala bo jej się szyjka skracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam nerwa....bo remontują mi łazienkę już 3 tydzień :O obijali się 2 tygodnie a teraz nawet do 22 siedzą i robią pfffff.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie mam dobrych wieści. Pierwszy test był jakiś feralny - nawet kreska kontrolna się nie pojawiła. Na szczęście miałam drugi - i niestety nawet cienia drugiej kreski. Pozostało czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Karla. Wiem,że łatwo jest pisać, ja tez tak bardzo boje się zrobić testu, normalnie jak myśle to aż mnie brzuch boli z nerw. Mam nadzieje, że nie będe go musiała robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ma się to szczęście:):) Ja byłam na zakupach:) A teraz biore się za jakieś gotowanie. Mam grzyby może zrobię sosiku?!:) Karla, w przyszłym cyklu musi Nam się udać!!! U mnie też jakoś tak jesiennie się zrobiło...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie lubie takiej pogody. kręgosłup mnie boli. Spać mi się chce...Echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia przed Nami następny cykl!!! W końcu musi sie udać! Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja siostra z mamą znowu pojechały na wieś i mam 2 psy:P Własnie mi siostra przed chwilą wysłąla fotkę bo kuzynowi się w lipcu urodził syn. I taki żal i zazdrość poczułam, a nie powinnam!!! Bo to zły objaw! Taka pogoda dzisiaj, że ja juz godzinkę drzemałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Długo mnie nie bylo, ale juz po wakacjach i nie mogę nadążyć z czytaniem, tyle sie działo na forum...witam nowe staraczki. U mnie koniec 26tego tygodnia wiec juz tuz 7 mc sie zaczyna a brzuch wielki że hej! Tym razem dzidziuś jest większy niz była córka, ale podobno dlatego że chłopiec...juz nie mogę się doczekać. Uważam że ciąża powinna trwać krócej. Te 9 mcy to jest dla nas strasznie długa męczarnia, zwłaszcza 3 trymestr. Juz by mogło malenstwo lezec obok w lozeczku...Chyba pochodze jeszcze do konca mca do pracy i od pazdziernika juz pojde na L4, zwlaszcza ze gin powiedzial ze i tak brzuch jest słabszy przez to że mialam duze ciecie podczas operacji na jajniku...Ech same problemy mamy kobietki. Dzidzia ok, strasznie juz kopie, ale u mnie to bylo do przewidzenia, bo czuje juz ruchy od 14tego tygodnia, nawet lekarz byl lekko zdziwiony ze tak wczesnie, ale coz to juz druga ciaza, moze dlatego. Frezyjka i czuła trzymajcie sie, juz chyba nie tak daleko do mety! Duzo zdrowia życze i odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i poprawiam tabelke: STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............19.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×