Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Nie możecie się poddawać. A co mają powiedzieć dziewczyny, które starają się od roku lub dłużej o dziecko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zgłaszam gotowość na kawkę:):) Basiu Karla robiła test i wyszła 1 krecha niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kawkę prawie wypiłam:) @ się konczyła więc teraz wszystko w Naszych "rękach":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam, ja herbatke koncze ;) Dziewczyny dacie rade !!!! Nie mozecie sie poddawac !!! Uda wam sie ale same musicie w to wierzyc... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego prawie pewna;) jak mi się nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi tez się nic nie chce :( Mam strasznego lenia, muszę trochę rzezy zrobić w pracy :( Wiecie co bym najchętniej zrobiła... Spakowałabym rzeczy i na spontanie gdzieś z mężem wyjechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............28.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............19.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, @ przyszła w niedzielę. W piątek idę do gina. Jestem dzisiaj pierwszy dzień po urlopie w pracy i mam taki kocioł, że nie wiem w co ręce włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki !! :) nie poddajemy się!!! Przyjdzie na nas czas...fajnie by było gdyby czas starania był takim czasem super relacji między nami a mężami,żeby sex był przyjemnością a nie kopulacją...Może w to teraz zainwestuje a w efekcie dostaniemy dzidziusia?!? :) No i pytanie , może trohe głupie bo jestem kobieta i miesiączkuję jż trochę lat :) pytanie brzmi: jak mogę stwierdzić konkretny dzień końca @POnieważ po normalny krwawieniu występują jeszcze takie "resztki" czy one też zaliczają się do okresu? jestem głupol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś głupol, przecież nie musisz wiedzieć wszystkiego :) Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObietki zaczęcam do odpowiedzi :) Dula- tak patrze na tabelkę nasze @ mają ten sam termin...ciekawe co to będzie w tym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt , ja też ostatnio mało zaglądam...tu praca i inne sprawy.. zawsze rano jest oblężenie...musimy zaglądać od 8.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
jeszcze jestem ja ;) czytam co piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide gdzies na google poszukac info o Femifertil który biore , paskudnie sie po nim czuje. jak go połknę to przez kolejnych 50 min zwijam sie z bolu brzucha i niesamowitych mdlosci.... poczym po 50 min męki wszystko przechodzi.. nie chce się tak codziennie czuć... fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
ja zalezy ale tak jakos okolo tej godziny co Ty malutka ;) wejde do biura zrobie herbatke narzeczonemu kawusie zjem sniadanko i wchodze na neta ;) a teraz wlasnie gram w tysiaca na kurniku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
tez przed zajsciem w ciaze bralam folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............28.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............19.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam troszkę pracy, teraz chwilka oddechu. No rzeczywiście Esia. Mamy termin @ w ten sam dzień. Ale nie wiem bo ostatnio mi się spóxniła a wiec może przyjedzie wczesniej, albo później. A najlepiej jakby wcale nie przyszła!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja zaczynam następny cykl z clo i znowu monitoring, myślałam że to clo zadziała odrazu a tu d...! Mam strasznego doła, śnią mi sie takie głupoty po nocach, że szkoda gadać, ale to chyba od tego mślenia. Dziewczyny ile u Was trwa @? Ja zawsze miałam 5-6 dni, a teraz mam 3 dni takiego krawawienia, a później 1 dzień takie resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×