Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie przynajmniej w waszym towarzystwie nie będe czuła się jak waryjatka zeschizowana na punkcie ciązy bo w moim otoczeniu tak własnie się czuję, a co gorsza wszystki dziewczyny wokół mni zachodza w ciąże na zawołanie, tym bardziej mnie to drażni, że nawet nie mam z kim porozmawiać. Koniczynko dziękuje za odpowiedx o ziólkach, wiem że pisze o nich duzo na necie tylko nie znalazłam nikogo kto by odpowiedział wprost czy pomagaja czy nie, skoro tobie pomogły to może i ja spróbuje. A mam jeszcze pytanko czy sama sobie je mieszałaś czy kupiłas gotowa miesznkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mieszalam. kupilam ziolka w torebkach kazde osobno w sklepie zielarskim(mozna tez w aptece jak sa), wymieszalam wlozylam do duzego zamknietego naczynia i parzylam trzy razy dziennie, chyba po kopiastej lyzce. Takie najlepsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D:D:D:D A ja mam brzusio coraz niżej..... Kurcze dziewczyny jak pójdę rodzić to kto będzie za mnie trzymał kciukasy hm??? Napiszę sms-a do smieski, bo mam tylko jej numer :) AHA Mój e-mail czula84@wp.pl gg 5965379 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko kochana ja ze spaniem też tak mam. Mój to mówi, że całe życie przespię.Więc staram się już popołudniami nie drzemać. Ale obawiam się zimy...bo wtedy popołudniu już ciemno więc napewno będe miała polegiwanie popołudniowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
dziękuje za miłe przywitanie :) Bedę was bacznie obserwować i wtrącać w razie potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie będziemy tzrymały kciuki!!! napisałam do Ciebie na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESPODZIANKA🌻 !! Dzisiaj jestem ranny ptaszek;) Co tutaj taka cisza od wczoraj? hmm... gdzie żeście się podziały? kawa i kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dzwoniłam do szpitala i okazało sie że to trzeba zrobić około 10, 11 dc. U mnie wypada 11 dc akurat jutro i lekarz zgodził się mnie przyjąć. Trochę mnie to przerasta, mam byc jutro rano na 9.00 na czczo. A może to lepiej że nie mam czasu na nakręcanie się tylko tak z marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze mój nie dostanie na jutro urlopu, a dzisiaj wróci około 23.00. Generalnie jestem zostawiona sama sobie. Pani przy rejestracji powiedziała, że poleżę po wszystkim kilka godzin i będę mogła pójść do domu i dodała jak wszystko będzie dobrze. I to właśnie stwierdzenie zbiło mnie z tropu: :Jak wszystko będzie dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo każdy organizm jest inny,różnie reaguje na zabiegi, nie martw się tyle ,najważniejsze żeby była drożność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszytko ok. Chyba na razie będę musiała zrezygnować ze starań o fasolinkę, ponieważ muszę najpierw zrobić porządek ze swoją piersią :( A co u Ciebie majka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ą co sie stało z twoja piersia masz jakis wyciek? U mnie po staremu już jestem po staraniach teraz czekam na efekty ale i tak pewnie lipa:( Dzisiaj mam duzo spraw do zalatwiania, dostalam wezwanie do sadu i musze cala mase zaswiadczen pozalatwiac no ale jak mi sie zachcialo to teraz mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mam taki gruczoł (dokładnie nazywa się to włókniak) na lewej piersi i gin powiedział mi, żebym najpierw zrobiła z tym porządek, bo często się zdarza, że takie rzeczy podczas ciąży ( gdy w organizmie kobiety zachodzą duże zmiany) mogą przerodzić się w nowotwór :( Dlatego muszę ponownie zrobić USG i zrobić biopsję i jeżeli będzie to do usunięcia to usunąć :( A terminy są straszne :( Ale mój znajomy ma koleżankę na onkologii, tylko że ona teraz poszła na urlop na 2 tyg i muszę poczekać ja wróci. Załatwi mi szybciej wizytę. A prywatnie takie badanie kosztuje ok 600 zł jak nie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ja też poproszę kawkę, własnie wstałam:):) Majeczko a Ty co tak wczesnie dzisiaj wstałas??:) Karla trzymam kciuki, będzie dobrze. Malutka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka trzymaj się🌻 dula!!!!!!!🖐️ no wlasnie nie podobne do mnie tak wczesnie:) ale musze juz uciekac wazne sprawy mam do zalatwienia wiec papa do "potem" 🖐️ buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko to powodzenia! A u mnie nic nowego:) Dzisiaj wolne. Coś mnie ząb pobolewa, ale na szczescie w czwartek mam izytę,Piję kawkę jesczze w piżamie. Jak już się dobudzę to biorę się za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×