Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Szybko się denerwuje, wybucham ale też szybko mi przechodzi. Mój tez tak ma, że nie potrafi się za długo gniewać. Zaraz przyłazi i się śmiać zaczynamy. Nieraz się wściekne i zawezmę ale też nie na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to jakas nowa chora cywiliacyjna albo wszystkie starające się mają problem z nerwami, mój mąż ma mnie już chyba czasami dość bo raz jestem na rane przyłóż a raz normalnie wsciekam sie o byle co :) o tyle mam dobrze że mężus mój zawsze pierwszy się odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam! jak szybko się zdenerwuje tak szybko mi przechodzi ale moj uparciuch juz jest obrazony pan i wladca w koncu samiec:P no i ja potem się mizdze i przepraszam bo naprawdę nie umiem sie z nim gniewać i nie odzywać:) wiem,że źle robię ale taka jestem głupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam zazdroszczę tego,że sie od razu odzywaja,kurde ale uparciucha sobie wzięłam:) ale za to jest prze kochany i moj:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie Majka, nie ma co narzekać:):) Zawsze mogłyśmy gorzej trafić:D Mój jest najlepszy, prezent już mi kupił w weekend na imieniny. Dzisiaj rano jego przyjaciel napisał mi smsa z życzeniami. Więc dzwonie teraz do mojego i mówie, ze Tomek napisał smsa, ze moze tzreba go zaprosic dzisiaj na jakiegoś drinka a On się mnie pyta " a dlaczego?" Normalnie wybuchnęłam śmiechem!:D Za dobry mam humor żeby się denerowwać. No więc nie mam obrażalskiego ale mam sklerotyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
chyba faktycznie te nerwy to jakaś nowa choroba :) U mnie jest tak że to ja sie dłużej gniewam niż mój M. On zaraz zaczyna sie przymilać itd, a ja siędze i nie reaguje choć w głębi serca mam ochote odrazu się przytulić i pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nie potrafi się długo gniewać, ale za to ja chodze obrażona ze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, nie było mnie kilka dni. ale miałam strasznie duzo spraw na glowie i poza tym troche nerwów. ale juz jestem, i widze, że duzo was tu ostatnio. Dula wszystkiego najlepszego!!! Duzo zdrówka, spełnienia marzeń. I Zebyś w nastepne imieniny nie mogła pic tego szampana, bo w końcu matka karmiaca pic nie może.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miałam, musze poczytac zaraz co tam u was, bo nawet nie miałam czasu zeknąć. a ja 9 dni mam juz okres. byłam u gin, twierdzi że wszystko ok. przepisał mi luteinę. mam brac od 15 dni cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno ci pomóc ja luteine biorę juz od jakiś 8 miesięcy i pomaga tylko żw w moim przypadku ma działać na wywołanie @. Biore ją w każdym cyklu między 19 a 23 dniem, nie wiem jakie masz czy podjęzykowe czy dopochwowe, bo jeżeli pod jezyk to wspólczuje bo są bardzo niedobre chociaż można się do ich smaku przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam 3x1 od 15 do 24 dnia cyklu pod język. nie wiedzialam, że jest źle smakuje. a jak na ciebie dział? czy jest skuteczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2x1 więc nie jest tak żle idzie sie do niej przyzwyczaic, a co do działania to spoko działa według założeń bo w ogóle mam @, a bywało z tym róznie ale od kąd się staramy o bobaska to mnie lekarz takie cudo zaopatrzył i w sumie sie już do nich przyzwyczaiłam one tez maja pomagać w pracy jajników więc tym bardziej je zażywam. Ewektów ubocznych żadnych niezauwazyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula - wszystkiego naj naj :) 🌻 Cześć Kochane.. ja w tym miesiący chyba daje sobie spokój , tyle stresu i nerwów... nie mam na to siły...w tym miesiącu dajemy na luz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, rzadko sie odzywam, kochane, bo ostatnio na nic nie mam czasu, ale czytam, co tam u Was 🌻 wszystkiego najlepszego, dula 😘 u mnie w tym miesiacu dwoch kresek na pewno nie bedzie :) chyba musze sie wyluzowac, bo po zrobieniu wszelakich badań ginka stwierdziła ze mimo mojego podeszlego wieku :) aparatura w najlepszym porzadku, wiec chyba zablokowala sie psychika :) ale jak tu nie myslec, co? buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edith26.................26.................12........... .............09.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 laura33.................33.................6.........................13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 kruszynka173.........24................3................ ...........30.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1..........37. .....3.10.09........Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............28.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............20.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............19....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudomona
36 lat. cykl staran za mna. niby nie chcialam a jestem rozczarowana. czuje ze mam pecha i ze bede z wami sie kumplowac az do menopauzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudomonia witaj w naszych skromnych progach:) bądź dobrej myśli to odpędzisz te złe;) wpisz się do tabelki:) pozdrawiam buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc dziewczynki ja mam zaleglosci w czytaniu, przyjechalam do radomia do rodzicow na 2 tygodnie odpoczac troche psychicznie.... bylam u gin ostatnio zmartwil mnie bo powiedzial ze skraca mi sie szyjka macicy zalecil mi lezenie, pytal czy ostatnio mialam stresy odpowiedzialam szczerze ze rzeczywiscie straszne nerwy mialam, powiedzial wlasnie ze niedobrze bo szyjka sie skraca... kolejna wizyte mam po 28.09. ponadto na 80% wiem ze bede miala dziewczynke ;) ale 100% pewnosci nie mam jeszcze. Caluje was i sciskam i obiecuje ze nadrobie zaleglosci w czytaniu. Pozdrawiam was wszystkie kobitki, 3majcie sie cieplo :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{pseudomona} 🌼 witaj 👄 Aniucha Ty powinnaś dostać lanie!!! Ja już teraz może Ci się skracać??? Cholerka no!!! Dbaj o siebie, co się dzieje ryba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochana moja !!!! :* Wiesz co mialam ostatnio strasznie wiele stresow, lekarz powiedzial ze to wlasnie przez to mi sie skraca.... mowie ci ostatnio masakre mialam szkoda gadac, dlatego przyjechalam do radomia do rodzicow na 2 tygodnie zeby psychicznie odpoczac... a Ty jak sie czujesz slonce ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edith26.................26.................12........... .............09.10.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 kruszynka173.........24................3................ ...........30.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1..........37. .....3.10.09........Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............20.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............19....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×