Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........39.......... 7.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........39..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........39..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. edith26............26..........20..........8...........09 . 01.2011 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn musiałam zmienić termin, bo coś mi się na samym początku ubzdurało że mam termin na 8 a nie na 7 :) marzencia ja też Ci nie pomogę, bo się nie znam. ale myślę że lekarze się znają i trzeba im czasami zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zazwyczaj torbiel to nic groźnego, mój mały miał torbiel 4mm w trzeciej komorze mózgowej i sam się wchłonął, mam nadzieje ze u Ciebie też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........39.......... 7.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........39..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........39..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2...........39.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. edith26............26..........20..........8...........09 . 01.2011 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn cześć dziewczyny !!! Pamiętacie mnie jeszcze??? zniknęłam na długo..ale jużjestem...już niedługo koniec ciąży...masakra ale ten czas zlecial.!!! Pozdrowka ciepłe dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Esia że Cie pamiętamy :) to prawda że czas leci jak szalony :) czemu tak długo się nie odzywałaś?? mam nadzieje że z ciążą wszystko ok było?? a jak tam samopoczucie przed porodem?? jakieś objawy już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z ciążą wszystko wporządku... ale nie umiałam jakoś systematycznie sidać przed kompa. Za to przewróciłam cały dom do góry nogami z przygotowaniami , malowaniem i szykowaniem. Moja mała nie obróciła się jeszcze główką na dół...mam nadzieje ,że nie będzie cc. Od wczoraj zauważyłam niesamowity obrzęk kostek.. wyglądam jak taka 80-letnia babcia jakby mi się łydki nie kończyły.troche to uciążliwe i lekko boli :( Marzencia...- jeśli chodzi o torbiel...to sama go nie miałam..ale miały moje znajome i mama. Czasami się wchłaniają ,a często pozbywa się ich podając odpowiednie leki które mają je "rozpuścić" , operacja to ostatecznosc jesli inne metod nie działają.... zabieg jest krótki robią 3 dziurki malutkie..potem lezysz kilka dni w szpitalu z cewnikiem i koniec...wiadomo jak po kazdym zabiegu jest ból..i trzeba się oszczędzać ale to nie jest tak groźne. Będzie dobze nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia ja miałam torbiel 5 cm w wieku 16 lat. Miałam zwykłą operacje bo przy okazji wycieli mi wyrostek. Teraz maja inne metody, zrobią ci trzy małe dziurki, to swietna metoda. Troche poboli ale przestanie a ty będziesz spokojna. Będzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :* już mi trochę przeszła ta załamka, mam nadzieję że obejdzie się bez cięcia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Esia kupę czasu Cię nie było!:) Przygotowana do porodu?:) Ja jak widać cierpię na bezsenność ostatnio:) Aaa zapomniałabym, wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla Was dziewczynki:):):):) Bo wkońcu każdy jest dzieckiem;) Zapraszam na Inkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........39.......... 7.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........39..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........39..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2...........39.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. edith26............26..........20..........9...........09 . 01.2011 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Cześć dziewczynki, u mnie całe szczęście przechodzą kolejne tygodnie i jak narazie wszystko ok i mam nadzieje że tak dalej będzie. Kruszynko, Labudko Dula i Esia trzymajcie się bo wy to już tuż tuż ale wam fajnie już bedzięcie mieć maleństwa przy sobie :) Zycze wam szybkiego i spokojnego porodu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.. wszystkiego Naj naj dzieciaki :) przygotowana do porodu?! matko chyba nigdy nie będę..coraz straszniejsze sny mam...ze wychodzą mi na całym ciele jakieś siniaki i wogóle. Tydzień temu myślałam że rodzę bo takie bóle krzyża miałam niesamowite!!ale przeszły po 2 godzinach jęków. Wczoraj zauważyłam małego rozstępa...normalnie zrobił mi się chamciuch przy pępku...na szczęście jest mały i mam nadzieje że więcej ich się nie pokarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziołszka :)
Witajcie Dziewczyny, na wstępie przepraszam, że Wam się tak wcinam. Jesteście takie zżyte, znacie się już a ja tu z czymś takim.. Jak wiecie to proszę poradzcie. Otóż staramy się z mężem już jakiś czas, mam dość rozczarowań.. Moje cykle wahają się od 31-33 dni. Znam swoje ciało bardzo dobrze bo kiedyś przez długi czas je obserwowałam. W tym cyklu hm... dzieje się inaczej. do terminu @ a co za tym idzie zrobienia testu mam jeszcze 5 dni Zwyczajnie zawsze na kilka dni przed @ zaczynałam czuć objawy typu: bolące piersi( przy dotyku w okolicy pach i pod nimi), jajniki. Teraz od samej owulacji mnie boli albo podbrzusze albo prawy jajnik, mam dużo białego śluzu (tylko trochę wypływa, reszta jest w środku- jest on biały ale klejący i jak tylko włożę palec od razu jest cały mokry) a dzisiaj zauważyłam, że piersi przy dotyku bolą mnie jeszcze bardziej. Nie wiem co o tym sądzić, czy to na nadchodzącą @?? Już sama nie wiem. staram się o tym nie myślećmam jeszcze kilka innych "objawów" czyt: "objaw" coś czego nie miałam jeszcze..Poradzcie. Piszę bo chciałabym- jeśli sobie wkręcam (nie po raz pierwszy)-żeby ktoś mnie przystopował.. Nadzieja rośnie a nie chcę przeżywać kolejnego już rozczarowania. Z góry dziękuję, pozdrawiam i trzymam kciuki by Wam też się udało!!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........40.......... 7.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........39..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........39..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2...........39.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. edith26............26..........20..........9...........09 . 01.2011 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja za to mogę spać i spać :) u mnie cały czas spokój, nic się nie dzieje...a szkoda bo już bym chciała mieć Gabrysie przy sobie :) jeśli chodzi o rozstępy to porobiły mi się na pośladkach....na brzuchu nic nie wykryłam, ale tak naprawdę one dopiero będą widoczne po porodzie i wtedy się okaże ;) Dziołszka co mogę powiedzieć jeszcze trochę cierpliwości za 5 dni się okaże co i jak, ale trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża... daj nam koniecznie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak słyszałam, ze rozstępy najbardziej widać już po porodzie bo teraz mamy naciągnietą skórę. Az się boję jak to będzie wyglądało;) Ja to mam tak napiętą skórę że mam wrażenie, że mnie rozerwie, choć smaruje się często... A spać jakoś nie mogę, a jak zasnę to się budzę prawie jak w zegarku co 2 h:) Też już bym chciała mieć synka przy sobie. Wszyscy czekają a małemu się najwyraźniej nie spieszy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie dzisiaj leje...masakra! Zapraszam na herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a u mnie narazie tylko się chmurzy, ale od piątku ma być poprawa pogody, a 10 ma być nawet 30stopni :) już się nie mogę doczekać :) wczoraj wieczorem miałam stracha, bo zaczęły mnie łapać skurcze i to dość mocne, ale po kąpieli przeszły... a już myślałam że się zaczęło :) a dzisiaj od rana trochę pobolewa mnie brzuch, ale nic po za tym, zobaczymy czy coś z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam dzisiaj rano o 5, że się już zaczęło...Bolał mnie brzuch przez godzinę. W końcu zasnęłam, dobrze że wczesniej nie obudziłam męża bo by się tylko denerwował niepotrzebnie. Dzisiaj od rana co jakiś czas czuję pobolewanie jak na okres...I nie wiem czy to zapowiedz czy co:) dodatkowo bardzo często od wczoraj jestem w toalecie, że tak to nie łądnie nazwę z kupą... Echh coraz większy stres mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie cisza:) poboli od czasu do czasu ale nie za mocno. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może coś się w końcu zacznie dziać na poważnie ;) u mnie spokój nic nie boli, żadnych skurczów... tylko mała się rozpycha od czasu do czasu i mam strasznie twardy brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem jak ja jeszcze wytrzymam jak mały się nie będzie spieszył na świat:) chodzę po domu, szukam sobie zajęć, sprzątam...usiedzieć nie mogę tylko tak wyczekuje...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie teraz to już jest czekanie, no ale tak bywa:) max można przenosić 2 tyg, a my nawet jeszcze nawet do terminu nie dotrwałyśmy... więc najpóźniej w okolicach 20 czerwca urodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny, gratuluję każdej której się udało...ja cięgle marzę że w końcu... czy ktoś ma jakieś opinie o doktorze dworniaku z invimedu???? z novum zrezygnowałam a w invimedzie chcą od razu inv.... mam problem u męża 2,5 mln plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę. U mnie już się chyba zaczyna. Od 3 przewracałam się na łożku z boku na bok a od 5 juz wstałam. Skurcze mam co 15 minut ale narazie średnio bolesne...jak przy miesiączce. Ale mam też śluz podbarwiony krwią także podejrzewam, że dzisiaj Filip może zechcieć wyjść na świat. Powoli się szykuje do spzitala i czekam na mocniejsze skurcze. Trzymajcie kciuki! pozdrawiam http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk35hrq29dv.png http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk35hrq29dv.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem w domku. Wzięłam kąpiel i skurcze troszkę przeszły...ale po upływie 30 minut znowu się zaczęły i mam co 15 minut. Nie wiem czy jechać, czy dzwonić do lekarki bo jak niczego innego nie chcę jechać za wcześnie do szpitala:) A z tego wszystkiego to aż senna się zrobiłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a co tu taka cisza?? Dula ma wytłumaczenie, ale co z resztą?? U mnie cały czas cisza, nic a nic się nie dzieje... w poniedziałek idę do gin jak się nic nie wydarzy i zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×