Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noemi123

związek z młodszym facetem

Polecane posty

Gość Anioł Śmierci 13
Chyba musisz spotkać Anioła Śmierci pseudo aniołku,bo gówno wiesz o życiu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kciukiem - gdyby mu pierwszy seks wyszedl bylabys jego coreczka ..:P ale ok ..nie zapeszam "waszej milosci " ..Kochajcie sie ..:D Imerio-bo kafe tak lubi raz znizac ,rz zawyzac wyposrodkuj..:D i bedzie dobrze ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę umierać!!! 😭 W sumie pisałam to pod mój wiek. Trochę obciachowo byłoby spotykać się z chłopakiem 4 lata młodszym. Nigdy bym się na to nie zdecydowała. A feeee. Ale jak ludzie są po 30-tce to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salet. prawie masz racje, stracil dziewictwo majac 19 lat. ale jednak coreczka nie jestem tylko ukochana Marysia, klusia itd itp i prawdziwe zycie poznalam , bo dbam o siebie sama juz od 4 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusia..?..dorosluyfacet i takie teksty .. wiec jestes coreczka swojego Kochanie ..bryy..:P ale mimo wszystko Klusiu wszystkiego naj ..:) Imperio ..-i jak mowia kazdemu wedlug zaslug..:P a humar dzis masz iscie nie zjebiscie ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac tyle centymetrow ile mam ja i wiecne kompleksy:D poza tym, nie kazdy prawie 38latek jest sztywniakiem i nosi koszule w spodniach. moj jest inny;) baardzo inny:) a ,, przezwisk'' mam sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem ..ale klusia .?.to tak jakbym mial kluche w gebie ..:O mozna "slodzic ' ale bez przesady ..klucha to dal mnie ..:P ale ok Tobie sie to podoba Klusiaczku ..:D imperio -przynajmniej bedzie Ci goraco ..hehhe:P wez i ty sie przestaw na kafe humor ..bedziesz bezpieczna ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic innego nie powiem jak, umrzesz z usmiechem na ustach ..:P smarzac sie ..sam nie wiem czy smic sie czy plakac ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurnna swiety jestem ..mam to zapisane w gwiazdach ..:P juz tak nie zazdros grzesznico ..i nie spalaj sie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz mnie wiec co Ty tam wiesz..:P mam nadzieje ,ze osobniki, nie dadza sie takiej grzesznicy :P sprowadzic w nieznane ..:P spadam ..bo sam podupadne i do piekla bram tarfie ..:D dobranoc ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od trzech tygodni spotykam sie z chłopakiem... on 25 ja prawie 30, i tez mam wątpliwosci. Jestem po rozwodzie, a on pokazał mi, że facet może być cudowny. Boje sie jednak reakcji jego otoczenia... Miałyscie jakieś nieprzyjemnosci z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbambombum
koniec zycia - jakie nieprzyjemności? Jestem w tej samej sytuacji co Ty w tym roku skończe 30 lat - on 25. Jestesmy razem dwa lata i nigdy nie zauważyłam żeby ktos z jego otoczenia miał jakieś "ale" do mnie. Myślę, że oni po prostu nie pamietaja ile mam lat, czasem nawet mój ukochany zapomina:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
ja mam nadzieję że też u mnie tak będzie, że nikt nie będzie zważał na mój wiek...bo w końcu w miłości nie o lata chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
swoimi gadkami nie na temat miedzy sobą czarnuchy spieprzyly kolejny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta bo temat byl iscie zajebiisty ....:P pomarancza wyrazila sie na temat ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
no i znowu masz rację....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×