Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noemi123

związek z młodszym facetem

Polecane posty

Gość noemi123

Mam pytanie co sądzicie o związku z młodszym od siebie facetem o 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytania
cztery lata to tyle co nic , nawet nie widac róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
niee ja mam prawie 24 a on 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytania
i co Cię niepokoi ? Ja nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widac roznicy w wieku po 30-tce .. imperia nie badz drobiazgowa..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
do tej pory byłam przekonana że facet powinien byc starszy...niooo ale on m sie naprawde spodobał i zastanawiam się czy ryzykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytania
To się nie zastanawiaj .Facet wcale nie musi być starszy a i starszy nie znaczy lepszy czy bardziej dojrzały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
BRYTANIA chyba masz rację a jeśli to właśnie ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia ..16 ..to nie wiek by zaliczyc do powaznego zwiazku kurna ..:P a tu o powage chodzi ..wiec wczuj sie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Wątpliwości to można mieć przy różnicy od 8 lat w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytania
To się nie zastanawiaj ! Postępuj tak abyś nie żałowała ,że coś zaprzepaściłaś .Nie należy wstydzić się tego ,że jest młodszy i rezygnować z miłości .Nie opinia ludzi jest ważna tylko WY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sla
ja mam mlodszego i to wiecej i zajebisty jest aczkolwiek czasami to wychodzi ale co przezyje dobre w tym zwiazku to moje ,bierz sie nie zastanawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
imperia --> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi123
dzięki...pokazaliście mi że muszę zaryzykować żeby później nie żałowac tego co mogło byc a nie było...dzięki.....:*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia - cicho ..podnies poziom..a nie go znizasz..:P wiem wiem ...gimo-gizmo gora ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAZEPA
DZIEWCZYNY JEŻELI MOŻECIE PRÓBUJCIE Z MŁODSZYMI BO ZE YSTARSZYMI W PRZYSZŁOŚCI NIE BĘDZIECIE MIAŁY TEMATU DO GADKI BO BĘDZIE JUŻ ZA STARY NA CO KOLWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie m problemu jesli chodzi o wiek. sama jestem ze starszym o 18 lat (moj to rocznik '71)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperio - znizyc?..do przedszkola tesknisz czy co ..:P kcikiem ..jak mniemam on rocznik 71 ..a Ty takie dzieciatko Boze ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardenia o poraku
ja jestem z młodszym o 7 lat... krótko... jak jest? na początku było jak w bajce, jak w snach... teraz... ma sesję, ale nie powie wprost, ze go stres zżera, bo to ostatni rok, bo już 2 lata temu powinien był skończyć te studia, tylko w delikatny sposób wyżywa się na mnie. jeszcze wytrzymuję, bo kocham... naprawdę, on też potrafi być cudowny, dorosły, odpowiedzialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochlebiaj sobie mosci Panno ..:P pokaz mi tu ciekawy topik ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut. nie takie dzieciatko:) swoje mam za soba, przy okazji MUSZE sie pochwalic, przy okazji nie zakladam kolejnego tematu. Wlasnie mialam swietny seks!!! z tym moim ,,staruszkiem\'\', ktory traz na mnie patrzy zamglonymi oczami, golutki caly. i za niedlgo z kafe uciekam, bo wlaczmy ,,zakon feniksa\'\':D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia prosze Cie ..sama, nie uwazalas go za ciekawym .. sklaniam sie do tego iz uznalas to za co najmniej "gupie"..:P patrz swoj pierwszy wpis..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kciukiem jestes dziciatkiem ...moze On Twoj lubi takie młodki mimo, ze jest starszy ode mnie ..malo, ale strszy ..:D ale szczescia zycze ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo majac ok 30tki 19tka jest dzieckiem. ale ja sei czuje i tak starsza i dojrzalsza, a dlaczego...ok niewazne a moj nie lubi lodych cialek, byl w zwiazku z rowiesniczka (swoją) poznajac mnie, poznawajac. uprzedzam pytanie--> seks byl duuuzo pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doswiadczenia
starsza kobieta dla mlodszego faceta jest tylko etapem w jego zyciu. Chociaz miedzy Autorka i tym facetem nie ma wielkie przepasci wiekowej , moze sie uda.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×