Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirty

gdzie szybko pożyczyć 500zł?

Polecane posty

Gość mirty

potrzebuje szybkiej pożyczki- gdzie taką uzyskać- najlepiej tego samego dnia dostać kasę. no i żeby nie był jakiś zbójnicki procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka34
wez sobie u providenta tam ci od razu dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
tak najlatwiej się pozbyć znajomych... provident zdziera strasznie- kto mi da kase na odsetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
w necie jest pare firm, które świadczą pożyczki w małych kwotach na mały procent. mały znacvzy rosądne 25% czy taka forma pożyczania jest bezpieczna, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
provident czemu nie? boisz sie procentów:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
a przez internet hm- wydaje mi się, że to jest nie mniej bezpieczne jak korzystanie z bankomatu. bodajże z tymi firmami podpisuje się umowe czy coś i dopiero potem można reazlizować pożyczki. jesli chodzi Ci o firmy które świadczą usługi w internecie to napewno podpisuje sie najpierw umowe a potem mozna brać pożyczki. Bezpieczeństwo jest takie samo jak przy przelewach internetowych- jeżeli oczywiście firma nie jest fikcyjna ale to już każdy wie jak sprawdzić. należy pamiętać o terminie spłaty pożyczki a procent nie będzie zuchwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....agusia
a masz konto w banku? jak tak to mozesz dostac debet, moze nawet 500 zl (u mnie w banku jest akurat 450) a odsetki to smieszne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 47
kokos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
podejrzewam, że koleżanka @mirty jest młodą osóbką a na kontach studenckich debetów się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
>>>> mala 47 kokos.pl fajna opcja- porównuje właśnie z smskredyt.pl ... mam nadzieję, że nie jest za późno na liczenie odsetek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....agusia
byc moze.. poki co autorka gdzies nam zaginela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
a tam dwa dni to nei zaginięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
fajnie, że mi tak doradzacie. chwilowo groźba pozyczki się oddaliła ale mimo to chcę dalej się dowiedzieć, przejżałam oferte providenta dokładniej i w porównaniu z tym kokosem wypada gorzej a kubki i flamastry- wybacz ale mnie nie interesują :) a co z tym porównaniem z smskredyt? zaraz, zaraz... sama porównam... głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek_84
od siebie polecam też kokos.pl - wygodne spłaty i wszystko szybko działa, dwie pozyczki po 1000 i 1500 zł tak już dostalem i splacilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
z racji tego, że jestem z wrocławia to bardziej przychylam się do smskredyt- poztym można to załatwiać przez sms jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkello
Z smskredyt.pl korzystałem raz i jestem zadowolony w pełni - nawet mają teraz bonusy jakieś i zdaje się zerowe oprocentowanie przy oddawaniu ów pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkello
Bezpieczeństwo jest takie samo jak przy przelewach internetowych- jeżeli oczywiście firma nie jest fikcyjna ale to już każdy wie jak sprawdzić. no np przez wspaniały KRS:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkello
Generalnie jak chcesz bez formalności spróbuj smskredyt.pl. Jak dla mnie jest to niezła alternatywa w stosunku do molochów banków, heh dzisiaj jako przykład żeby uruchomić samą bankowość internetową i przelać sobie 200 zł musiałem spędzić 1.5 godziny przełączany od konsultanta do konsultanta...;/ A tam - parę minutek, sms i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
co to niby KRS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
no rozmyślam o tym kokosie i smsmkredyt jak bede potrzebowala pozyczki to już bedę przygotowana. no ale bzdury piszesz- wole spedzic 1,5 godziny na przelewaniu piniedzy niz doplacic 20pare procent do pozyczki to bezsens. pozatym oja bankowość internetowa działa bez zarzutu- wlasnie sobie przypomnialam, że wcale teraz nie musze wychodzic do kiosku bo moge doladowac telefon z konta- dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgostka1971
KRS online - Krajowy Rejestr Sądowy - ma na celu łatwe odnalezienie danych na temat organizacji i firm, zweryfikowanie informacji o kontrahencie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubi8
Uwzajcie na SMSKredyt !- to firma wokol , ktorej kreci sie policja i prokuratura. W TVN zreszta byl program o nich - sciema i to jeszcze jaka , zobaczcie jak koszmarne oprocentowanie a jak nie splacisz to pewnie bejzbole przyjada. Wszystko tylko nie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej wypowiedzi.....
provident wcale nie lepszy!!!!!!! pracowalam tam 4 lata i duzoooo widzialam niestety :( zlodzieje , chamy , bezduszne istoty to malo powiedziane no , a panowe z windykacji to "malych " tez nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>> Małgostka1971 KRS online - Krajowy Rejestr Sądowy - ma na celu łatwe odnalezienie danych na temat organizacji i firm, zweryfikowanie informacji o kontrahencie etc. dzięki, sama sobie sprawdziłam wczesniej co to- już mi się nawet dwa razy przydało to KRS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>rubi8 "Uwzajcie na SMSKredyt !- to firma wokol , ktorej kreci sie policja i prokuratura. W TVN zreszta byl program o nich - sciema i to jeszcze jaka , zobaczcie jak koszmarne oprocentowanie a jak nie splacisz to pewnie bejzbole przyjada. Wszystko tylko nie to ." >>>do poprzedniej wypowiedzi..... "provident wcale nie lepszy!!!!!!! pracowalam tam 4 lata i duzoooo widzialam niestety zlodzieje , chamy , bezduszne istoty to malo powiedziane no , a panowe z windykacji to "malych " tez nie naleza" jaka policja- ta firma normalnie funkcjonuje i to sprawnie jak narazie. jakie bejsbole to nie starożytność... bzdury piszesz biznes is biznes każdy jakoś zarabia, koszmarne oprocentowanie o którym piszesz to standart rynku kredytowego w naszym pieknym kraju- mianowice RRSO (poczytałam troche)w każdym banku to jest ale jeśli spłacasz w terminie to kwota oprocentaowania jest o wiele nizsza niż providentowaska. miałam kiedys opory przed takimi firmami ale teraz juz sie tak nie boje bo to na zachodzie już popularna usługa i jakoś funkcjonuje przynajmniej wg. mojego znajomego ekonomisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
i jeszcze pytanko. jaki to byl program na tvnie i kiedy leciał mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
jeżeli firma wzbudza podejżenia to sprawdzac trzeba na krs i dokladnei czytac regulamin to zaręczam, że żadnych problemów ani przykrych niespodzianek nie będzie jeżeli z waszej strony wszystko bedzie pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
taki smskredyt to szybko i łatwa pozyczka ale przed zarejestrowaniem sie w serwisie albo i po rejerstracji przestudiować nalezy dokładnei regulamin i poprostu wypełniac warunki umowy zawartej pomiędzy wami a firmą. wszyscy będą zadowoleni i obejdzie sie bez zamartwiania o jakies niewobrazalne sumy ktore musicie oddac albo o kolediach z bejsbolem- jesli warunki umowy sa spelnione to takie problemy nie istnieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>empir jeżeli firma wzbudza podejżenia to sprawdzac trzeba na krs i dokladnei czytac regulamin to zaręczam, że żadnych problemów ani przykrych niespodzianek nie będzie jeżeli z waszej strony wszystko bedzie pod kontrolą. slusznie empir. nie wystarczy kliknąć na ''zgadzam się'' i nie czytać regulaminu powyżej bo za długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×