Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirty

gdzie szybko pożyczyć 500zł?

Polecane posty

Gość mirty
>>>empir taki smskredyt to szybko i łatwa pozyczka ale przed zarejestrowaniem sie w serwisie albo i po rejerstracji przestudiować nalezy dokładnei regulamin i poprostu wypełniac warunki umowy zawartej pomiędzy wami a firmą. wszyscy będą zadowoleni i obejdzie sie bez zamartwiania o jakies niewobrazalne sumy ktore musicie oddac albo o kolediach z bejsbolem- jesli warunki umowy sa spelnione to takie problemy nie istnieja! regulamin jest dostpeny przed rejestracją- sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hANNKA
Ludzie, sprawdzalem kiedys ten SMS Kredyt i to jest Provident do kwadratu !! Piekielnie drogo i kaza sobie placic za kazda zwloke. Nie dla takich akcji- to jest firma mafijna z Wroclawia.. UWAZAJCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
a korzystałaś, że wiesz?! skąd możesz wiedzieć o takich rzeczach skoro nie korzystałaś. plotki to sie łatwo rozsiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
w ogóle @hANNKA pisze jako facet?!ja mu/jej nie wierze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
yhhh bez komentarza aniatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
a więc u mnei grożba pożyczki się oddaliła ale przy okazji wspomogłam koleżanke bo miała podobny problem i przedstawiłam jej różne opinie w tym wasze i ona skorzystala z pożyczki przez sms!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
wzięła pożyczkę w poniedziałek na 14 dni. będe informować czy wszystko ok i to będą potwierdzone informacje prawie z pierwszej ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
a to spoko, sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
to znaczy, że minął już ponad tydzień. informują o terminie spłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
porównałem RRSO smskredyt i providenta i mimo wszytsko smsy wpadają lepiej... gdzieś 5 razy lepiej w skali roku... mimo tego, ze oferują pozyczki na krótszy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
>>>mirty wzięła pożyczkę w poniedziałek na 14 dni. będe informować czy wszystko ok i to będą potwierdzone informacje prawie z pierwszej ręki no chetnie bym przeczytal jak sprawa sie rozwiazala ale cos slabo nas informujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
no więc. chociaż od no więc się nie zaczyna więc.. dwa tygodnie terminu upłyneły podobno szybko, szybciej niż normalnie ale udało się spłacić w terminie i tak jak mówili pierwsza pozyczka nieoprocentowana czyli pożyczenie tych pieniązków kosztowało ją 3 smsy i koszt przelwu. nie wiem, czy mogę polecić ale napewno wszytsko z ich strony było ok i tak jak było napisane w regulaminie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
>>>mirty no więc. chociaż od no więc się nie zaczyna więc.. dwa tygodnie terminu upłyneły podobno szybko, szybciej niż normalnie ale udało się spłacić w terminie i tak jak mówili pierwsza pozyczka nieoprocentowana czyli pożyczenie tych pieniązków kosztowało ją 3 smsy i koszt przelwu. nie wiem, czy mogę polecić ale napewno wszytsko z ich strony było ok i tak jak było napisane w regulaminie pozdrawiam no to fajnie. nie było żadnych akcji w stylu, przelew nie doszedł, nie bylo wiadomo gdzie oddać kase albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>empir no to fajnie. nie było żadnych akcji w stylu, przelew nie doszedł, nie bylo wiadomo gdzie oddać kase albo coś w tym stylu? podobno nie, jesli ona się połapała to każdy się połapie ( mam nadzieję, że tego nieprzeczyta :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieter xd
WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. Za nic nie placisz. http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L= pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Dziękuje WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. Za nic nie placisz. http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L= pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Dziękuje WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. Za nic nie placisz. http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L= pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
nie ma za co i nie będzie za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empir
no to fajnie. to jest dobra informacja dla wszytskich chętnych. jeżeli ktoś jest zmuszony do zapożyczenia się lub tak jak oni sobie piszą na stronie- nie pożyczaj rodzinie zrobi to za ciebie smskredyt hehhe:p no to może być dzięki wam trochę bardziej pewny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>empir no to fajnie. to jest dobra informacja dla wszytskich chętnych. jeżeli ktoś jest zmuszony do zapożyczenia się lub tak jak oni sobie piszą na stronie- nie pożyczaj rodzinie zrobi to za ciebie smskredyt hehhe no to może być dzięki wam trochę bardziej pewny. pozdrawiam nie ma sprawy, cieszę się również że można było pomóc a na początku to ja się pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
ciekawe. musze to przejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herlina
gdzie szybko pożyczyć... są portale społecznościowe niektóre banki oferują pożyczki od ręki providenciaki do ciebei przyjadą... albo wyslij sms tak jak tu wspominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herlina
portale spolecznosciowe są ciekawe, sama się w to zaglębiam ale nie jest to szybka forma pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herlina
mówisz, że koleżanka skorzystała i nie było żadnych problemów. to ciekawe. ale podaj nam jakieś szczególy jeszcze bo to uwiarygodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>> herlina gdzie szybko pożyczyć... są portale społecznościowe niektóre banki oferują pożyczki od ręki providenciaki do ciebei przyjadą... albo wyslij sms tak jak tu wspominają dzięki za info :) albo skumulowanie informacji z wątku. ciekawe o jakich bankach piszesz, bo dzisiaj przeczytalam, ze mozna zapomniec o kredycie jesli nie zarabiasz 5000zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>> herlina mówisz, że koleżanka skorzystała i nie było żadnych problemów. to ciekawe. ale podaj nam jakieś szczególy jeszcze bo to uwiarygodnić no ale co ja mogę jeszcze napisać? pieniązki dostała, wydała a potem oddała. a szczegóły to np. co? nr konta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
>>>herlina portale spolecznosciowe są ciekawe, sama się w to zaglębiam ale nie jest to szybka forma pozyczki ciekawa opcja z tymi portalami i na dzisiejsze czasy nawet dobra. ale jesli chodzi o szybki pieniążki to faktycznie choćby smskredyt jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×