Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Chciałam was zapytac czy po cesarce mogę od razu zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym i korzystać z masażera głównie na nogi i pupe? mam pare kiloskow do zrzucenia,ale bardziej zależy mi na wyrzeźbieniu sylwetki.Dodam jeszcze,że chce jeżdzic na początku na najmniejszym obciazeniu i stoppniowo je dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko chyba żartujesz sobie :D Po pierwsze ledwo co będziesz chodziła a po drugie dziecko może nieźle dać w kość więc będziesz myślała tylko o odpoczynku a nie o treningu :) A po trzecie no chyba że chcesz raz jeszcze spotkać się z chirurgami! To jest za świeża rana by tak się forsować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Tobie na te pytanie nie odpowie :) Każda z nas inaczej dochodzi do siebie. Lepiej odczekać dłużej niż mieć komplikacje po porodzie,a uwierz mi nie są one fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic...moje plany legly w gruzach...ale mam nadzieje ze dieta i ten masazer jakos podzialają i zrzuce chociaz ten cellulit :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
po cięciu cesarskim niezaleznie czy przy porodzie czy na potrzeby innego zabiegu ćwiczyc można dopiero po upływie pół roku. Ostrożność ta wynika z zagrożenia pęknięcia szwów a póxniej puszczenia spoiny na bliźnie nie tyle zewnetrznej co wewnetrznej. tak by najmniej słyszałam od chirurga... Pozdrawiam p.s. 100 razy bardziej warto rodzić fizjologicznie nie przez operacje. Po porodzie fizjologicznym kobieta szybciej wraca do sił i pełnej sprawności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,to moja pierwsza ciaza i pierwszy porod....wolalabym urodzic silami natury niestety z przyczyn zdrowotnych lekarka z moja mamą,która z nią pracuje uznały że cc będzie dla mnie lepsza.... Mama mi nigdy nie wspominala o tym,że ćwiczyc nie mozna,sama po operacji brzucha cwiczyla w przeciagu tygodnia....Jakos tak mamy w tej rodzinie,nie usiedzimy na pupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
gryzzelda co oznacza 3w1?? masz trojaczki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie będziesz musiała po prostu umiarkowanie jeść i smarować się kremem. Ale zakładam że jak już będziesz miała zrobioną tą cesarkę to w pierwszej i drugiej dobie sobie pomyślisz że nie ma mowy o żadnym rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
madziulkaaa1 ale takie szybko rozpoczęte ćwiczenia mogą się okazać dla Ciebie tragiczne w skutkach... jak Ci pójdą szwy w środku to Cię bedą ciąć po raz drugi chcesz tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
a co powoduje, iż Twoja mama uznała,ze cc bedzie dla Ciebie odpowiedniejsze?? masz problem z kregosłupem, ze wzrokiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkaaa1 o tych puszczonych szwach to dziewczyny piszą serio! to nie bajka anie nie mają zamiaru Ciebie straszysz. Sama to przechodziłam.Znów ciecie i 1,5 mieisąca w szpitalu-chcesz tego? Nie jest to fajne uczucie widzieć swoje dziecko na zdjęciach a nie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diete bede stosowala....a co do ruchu sprobuje chodzic szybciej ale nie wiem czy dam rade po tym co tu wyczytalam.A co do ćwiczen odczekam dwa miesiące jak sie bede dobrze czula to mysle ze jazda mi inie zaszkodzi.Zaplanowalam sobie ze do sylwka musze jakos przyzwoicie wygladac,ale nie dla kogos tylko dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,mialam operacje powazą pare lat temu i cesarka jest nnajlepszym sposobem ale o tym nie bede sie rozpisywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
madziulkaaa1 rowerek po 2 miesiącach jak sie bedziesz dobrze czuła - to OK ale pod warunkiem,z ę sie nie bedziesz forsowała!! dużo i szybko chodzic - super! ale z brzuszkami odczekaj lepiej 5-6 m-cy :) dla bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
madziulkaaa1 zapytaj ginekologa, nie opieraj się na tym co mówi mama... nie chce krytykowac Twojej mamy pod żadnym wzgledem, bo na pewno Cie bardzo kocha i chce dla Ciebie jak najlepiej, ale może się myli, może nie ma racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
a jak faktycznie tylko cc wchodzi w gre, to jak już będziesz po podchodź do ćwiczeń racjonalnie i rozsądnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za rade..zawsze myslalam ze po cc od razu wstane i bede gibka,nawet zaczelam zbierac fundusze na nowe sprzety do cwiczen..no nic....przedluze zbieranie o dwa miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Trzeba było się wstrzymać z ciążą skoro piękne ciało dla Ciebie jest w tym momencie najważniejsze! Niemowlak da Tobie tak w kość dziewczyno że nie będziesz wiedziała gdzie łapy włożyć a co dopiero mówić o ćwiczeniach! a Twoja matka to pracuje jako kto? -chyba jako salowa :D :P skoro nie wie że taki wysiłek po porodzie może zagrażać zdrowi i życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
gryzzelda GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
madziulkaaa1 sprawne i gibkie będa szybciej te co fizjologicznie urodzą Ty bedziesz po operacji!! pamietasz jak sie czułas po tamtej operacji?? po tej sie bedziesz czuła z pewnością podobnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkaaaaaaaaaaaaaa No bez przesady że noworodek da jej tak w kość. Głównie śpi i budzi się na jedzenie. Potem jak już będzie większe i mniej spało to może popalić bo już będzie miało swoje "widzi misie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
karolcia może Twoje dziecko to anioł :D Ale mój synek dał mi w kość! Problem miałam z piersiami i mlekiem,potem wieczne kolki.On nie wyspany i marudny a ja zmęczona i też zła :) Ale swoje Trzeba przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na seriooo
matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wierze, moja siostra miała tak samo jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat moja mama jest położną i zna sie na tych sprawach lepiej niz Ty...a co do cwiczen nic sie ie odezwala,nawet nie mieszkamy razem i nie wiem czy zna moje plany.A co do pieknego ciała,to chce wyglądać dobrze,zawsze chcialam.Nie zamierzam udawac matki polki,którą nie będe niestety.A co do tego,że dziecko da mi w kość,da mi jak będzie zaczynało chodzić.I licz sie z tym co piszesz bo salową to Ty jesteś bądź Twoja mama. do na seriooo nie tylko mama mowila o cc,rowniez pani dr była za,pdobnie jak lekarze mnie prowadzący.Z tamtej operacji mało pamietam,prawie 3msc spedzilam na oiomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×