Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona kasia szczesciara

mam najcudowniejszego męża na ziemi świecie itp!!!!! HAPPY

Polecane posty

Gość bujasz w obłokach autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena 48
A ja autorce wierze.Bo ja mam tez takiego wspanialego meza. Na dodatek jest zabojczo meski z wygladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje a czy chodzi czy nie
na piwo - grunt ze sie tobie podoba. Ja tez mam swietnego meza, ktory nie lubi piwa, co mi pasuje, bo ja tez, jak juz, to dobre winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma chłopina żadnego zaworu bezpieczeństwa - na piwo nie chodzi... Autorko - rozwali Ci się ten ziggurat z wielkim hukiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie jest niezłym domatorem w bamboszach , wiec w tym przypadku pzapewne go kumple olali :p wiec automatycznie na piwo nie chodzi ....:p no bo z kim ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druciak
Taa, a niedługo będzie: ale mam beznadziejnego męża. Ciągle tylko mi słodzi, dogadza, kupuje jakieś kwiatki, ciągle siedzi w domu, nawet kumpla nie ma żeby z nim na piwo wyskoczyć, czuję się osaczona i zrezygnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znudziło mi sie kaffe bo zabijam sobie tutaj czas bedac w pracy ktora notabene zaraz koncze :D ale pewnie niebawem nadejdzie taki czas ze ze wszystkim ładnie sie pozegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie niedzwiedziu znudzila kafe i wchodze tu 2 razy na miesiac ;/ a tyy 12 g na dobe i tyle lat jestes uzalezniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ale ja tutaj jestem sporadycznie na kaffe.. czasami na jakas godzinke wpadne i zmykam :D Haris....kazdemu czasami sie wydaje cos co nie jest prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sile nie ma kogo na piwo wysylac, niektorzy po protu tego nie lubia :) ale zeby tak nigdzie nei wychodzic... osobne wyjsca sa ptrzebne dla zdrowia psychicznego zeby pobyc z innymi ludzmi, zeby sie otwierac na innych,na nowe hobby chociazby. Spedzanie razem kazdej chwili jest dobre tylko pozornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy sie czepiacie:P znaja sie od niedawna ,hormonki buzuja a nie ma kolegow to siedzi w domku...a autorka nie ma komu sie pochwalic lub wyzlic to siedzi na kafe i glupoty wypisuje hmm jak ktos jesc szczesliwy i ma takiego meza to nie przesiaduje na necie:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×