Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna..............

gdzie znaleźć inteligentnego faceta?

Polecane posty

Gość samotna..............
chciałbyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian wielki
noooooooooooooooo chcvialbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśś
Ja myślę, że jednak inteligencja to nie wszystko ;) Owszem jest to bardzo pożądana cecha u mężczyzn, ale co z tego jeśli rzeczywiście "ten nasz inteligentny mężczyzna" jest, jak to ktoś pięknie i trafnie nazwał kawałkiem porządnego skur*****, co niestety często się zdarza :/ Zazwyczaj inteligentni faceci do perfekcji opanowali sztukę manipulacji, doskonale się z tym kryjąc. Jeśli dla Ciebie inteligencja u faceta warunkuje np. dobry status społeczny albo ciekawe rozmowy to mi Ciebie poniekąd szkoda... Bez urazy... Jeśli jest inaczej to proszę napisz co znaczy wg Ciebie "inteligentny mężczyzna" Jako romantyczka, powiem: Facet musi mieć to coś ;) A jeśli będzie inteligentny i nie będzie miał natury manipulanta to będę w niebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian wielki
samotna podaj kod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego w rodzinie
inteligentnego faceta najlatwiej znalezc na bardzo dobrej uczelni. W pracy trudniej, chyba ze pracujesz na takiej . Ew. w duzej instytucji, gdzie zatrudnieni bywaja i tacy. Mozesz tez próbowac na konferencjach naukowych , kursach językowych, na stoku narciarskim, stadninach koni, na kortach tenisowych, na wystawach, czasem , choc rzadziej w sklepach dla majsterkowiczów i z akcesoriami samochodowymi. Na kafe nie znajdziesz, bo inteligentni faceci maja inne zajecia niz siedzenie tu, chyba, ze ktorys akurat zajrzał , zeby poszukac sobie dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna..............
no ja studiuje podobno na dobrej uczelni tylko teraz kiedy to zostałam sama:( studia powoli kończę, a z racji łączenia studiów dziennych z pracą na etacie bywam tam naprawdę rzadko a co myślicie o portalach randkowych? może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego w rodzinie
jakos mnie nie przekonują faceci z portali. Inteligentny facet ma na ogol duzo ciekawszych zajec , szkoda mu na to czasu. A jakiej czesci Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentnych jest duzo
ale wlasnie oni sa najbardziej cwani i okazuja sie draniami. no coz. dlatego teraz jestem cwańsza od nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nadzieję
że znajdę zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna..............
bo wiecie ;D jakiś czas temu się zalogowałam na takim portalu ;D fakt ciężko w ogóle znaleźć kogoś interesującego.... ostatnio zaczęłam meilować z takim jednym.... strasznie dobrze mi się z nim pisze, bo mamy mnóstwo wspólnych tematów tylko się zastanawiam co tak inteligentny facet robi na portalu randkowym.... ps. jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupolek
Ja znam jednego goscia ktory jest wysoki, przystojny (tak panny mowia ja tam go nie oceniam pod tym wzgledem), inteligentny, czuly, wrazliwy, mozna z nim rozmawiac godzinami na wiele tematow jest tez romantyczny, pisze wiersze i piosenki (raczej monotonne ale nawet skladne). Ma tez wady czasem to on jest jak dzieciak, naiwny i miekki strasznie... ale moze taki ktorejs bedzie odpowiadal. Moge sprzedac namiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajęty inteligent
Przez internet jest O.K. Ja tak poznałem. Na dzień dobry zawężasz krąg poszukiwań. Od razu zdjęcie, i rozmowa przez telefon. Zadnych meili tygodniami. Traktowałem to prawie jak pracę. Codziennie jakieś meile i około 20 spotkań. W końcu trafiłem i od 8 lat jesteśmy razem. Bycie z osobą inteligentną oznacza możliwość dogadania się powierzenia do załatwienia róznych spraw, no i zwykle dwie dobre pensje a nie jedną. Osoba inteligentna jest zwykle dobra w łóżku. Musiałem szukać przez internet bo na studiach trochę się zagapiłem i nie znalazłem swojej miłości, ale studia to oststni dzwonek. Inteligencja to nie wszystko , ale skoro piszesz, że jesteś inteligentna to nie muszę tedo tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacia-87
Na sam początek przestań wierzyć ze tacy istnieją-hehehe:) No taki żarcik.. Chyba nie ma na to reguły i dla każdego pojęcie inteligentny znaczy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajęty inteligent
Na tym forum też nie jest tak źle , znajdziesz tu też wpisy facetów inteligentnych, które mają sens. Poszukaj też na forach tematycznych, na pewno masz jakieś zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jestes z warszawy
to szukaj w buwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×