Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia bylam

oj ci wlosi...ku przestrodze

Polecane posty

Gość glupia bylam

witam wszystkich, teraz piszac te moja historie sie usmiecham i pukam w czolo jaka bylam glupia.. poznalam w kwietniu zeszlego roku wlocha w trakcie delegacji wspolpracowal z firma mojego znajomego.. pierwsza kolacja wieczorek zapoznawczy i poszlo spotkalsmy sie na papierosku na tarasie i zaczelismy rozmawiac.. a pozniej byl krok w krok za mna nie moglam sie od niego uwolnic a moze nie chcialam... i tak slodko minelo 5 dni kazdy wrocil do swojego zycia... on pisal dzwonil itp a ja ..no coz swietnie sie z tym czulam ...do czau kiedy okazalo sie ze ma zone i dziecko wygarnelam mu wszystko bylo mu glupio przestal pisac pomyslalam spokoj i ..znow sie odezwal po 4miesiacach milczenia ...ze mysli ze teskni i ...wyslal mi zdjecie coreczki hahhaa paranoja moje drogie ku przestrodze wlosi to swinie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sek w tym ze niektóre
na coś takiego lecą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia bylam
zapomnialam dodac ze klamal ile wlezie zaprzeczal kiedy zapytalam czy kogos ma hahaa oj faceci..totalny mars:) i znow mi glowe zawraca i blaga o spotkanie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej napisz ze wloch
ktorego akurat spotkalas to swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy włoch jest taki, ale co tu dużo ukrywać... większość. I nie każda kobieta wierzy włochom... ale i tak wierzy większość. Oni w cudowny sposób pozbywają się żon, dzieci, kochanek, problemów. I za każdym razem pada cudowny tekst \'io sono bravo\'. Taaa... oni nie tylko są w porządku, wręcz mają zadatki na świetych. Szkoda tylko, że z powodu ich świętości wielu kobietą rosną rogi... ps Już jeo żona jest potworem, czy jeszcze nie uświadomił Cię o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia bylam
nie mowil nic zlego o zonie powiedzialam ze wiem o wszystkim i ze nie bawie sie w takie sprawy rodzina dla mnie to swietosc.. nie bylo miedzy nami blizszych kontaktow procz jego adoracji milych slowek itp ale dziwnie sie czuje ze facet tak perfidnie potrafil klamac prosto w oczy... myslalam ze lepiej znam zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia bylam
a te durne maile co mi wysylal poeta jeden hehe dobrze ze podchodze do tego z dystansem i ze uporalam sie z tym... czego oczy nie widza tego sercu nie zal.. obym go wiecej nie spotkala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj
spałaś z nim??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia bylam
nie, nie spalam to nie byl taki typowy romans poprostu adoracja z jego strony milo spedzany czas i rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię i to piszę
Włoch, nie Włoch, ale Polak może też sie dokładnie tak samo zachować. więc nie należy generalizować. Facet to facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to bylas i jestes dalej
jak mozna traktowac faceta czy to Wlocha a czy Polaka juz po 5 dniach powaznie ? Polki to wlasnie takie glupie sa ze uwierza ze jak obcokrajowiec troche się kolo nich zakreci i poromansuje, poprawi troche komplementow a potem odpusci i to juz od razu swinia wiecej ostroznosci i taktu a nie musialabys teraz pisac ze wlosi to swinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss_
racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkoco za sieroty
glupie pipy,na jakiej planecie wy zyjecie,ze dalej dajecie sie robic w jajo makaronom? a pozniej wstyd,bo wszystkie polki to kurwy.. jak ja sie wstydze ze jestem polka,przez takie male kurewki jak wy...a europa sie z was smieje,bo wiadomo, ze polki i ukrainki przescigaja sie w zawodach pt. "ktora pierwsza rozlozy nogi"... pierdolnac w ta polske bombe i po klopocie,bo to juz tylko debile zostaly ktore sie miedzy soba pieprza jak kroliki i robia nastepne male debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia bylam
ja tylko delkatnie sugeruje zeby uwazac.. bo maja swietna gadke hehe wiadomo ze polak, wloch czy anglik to poprostu facet... ale wlosi maja wiele uroku i potrafia nawijacmakaron na uszy... szczescie jest takie ze jestem realistka i nie uwierzylam do konca w te wszystkie brednie ale znam takie kobiety ktore niestety teraz strasznie cierpia przez wlochow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×