Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdziwiona25

kobiety odchodzą, a faceci zdradzają?

Polecane posty

Obencie jestem w szczęśliwym związku,ale patrząc na związki moje dawne, moich znajomych, przyjaciół... można dojść do wniosku, że przyczyną rozpadu związku najczęściej w przypadku faceta to będzie zdrada... a kobiety jej odejście....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eejjjj
to co niby wg Ciebie kobiety nie zdradzaja????? i swiete sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zresztą nie jestem jakąś wyrocznią;) mówię ogólnie, z własnego doświadczenia i moich bliskich... sama wolałam odejść, zakończyć związek niż zdradzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemmmmm
Z moich obserwacji wynika, że faceci tez odchodzą, tyle że bez słowa i nie wiadomo, dlaczego, ot po prostu w którymś momencie się przestają komunikować i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eejjj
no widzisz, jestem facetem, jakos nie zdradzilem, mnie zdradzono... w innym zwiazku ona odeszla ot tak po prostu bo jej sie chyba wszystko odwidzialo,wiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwona25
jeden związek mojej kumpeli też kiedyś zakończył się,bo facet po prostu odszedł, urwał wszelki kontakt z dnia na dzień i bez chyba wiekszych powodów... nie ma reguły na koniec związku chyba jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło,że ktoś próbuje się podszywać tylko nie zauważa,że ja mam nicka zarejestrowanego;) hehe jak ja lubię to forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiekjo
zgadzam się z przedmówcą. Jestem w takiej samej sytuacji. Nawet nie wyjaśnila dlaczego odchodzi. Nienawidzę kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zdradzono, ale z upływem czasu i poznaniem kogoś nowego, wyjątkowego nie mogę powiedzieć,że nienawidzę facetów! jeśli już coś to mogłabym,ale tylko jednego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×