Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem nowymm

Kto otrzymał dotacje z up ? wchodzcie

Polecane posty

Gość jestem nowymm

chce starac się o dotację, niby wszystko wiem, ale zawsze lepiej spytać się bardziej doświadczonych ;) Jak wygląda sprawa na śląsku ogólnie ? czy dużo wniosków odrzucaja itp ? Jak wygląda rozliczanie z dotacji ? Czy faktury się zostawia w up ? Czy często sprawdzają jak prowadzisz działalność ? Jak jest z tym kursem ? Ile kosztuje ile trwa itp ? słyszałem że w niektórych miastach nie jest obowiązkowy ? Czy jak mam na studiach marketing itp to czy musze przystapic do kursu ? hmm chyba na tyle ;) aaa i jeszcze odnośnie dotacji z istniejącą firmę, to jakie to są ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa osoba
witam faktury dostarcza się do up, masz 30 dni od zarejstrowania firmy na wydanie tych ok.14 tyś kontrole są ale nie często niektóre osoby prowadzą działalność od 8 miesięcy a jeszcze kontroli nie mieli pierwsza kontrola jest po przyznaniu dotacji panie jadą zobaczyć lokal kurs nic nie kosztuje, trwa chyba kilka dni chyba to że miałaś marketing nic nie da dotacja dla istniejących firm to tylko UE, albo taka na wyposażenie stanowisk pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas goni nas cały czas...
witam, mam podobny problem :) czy znacie jakieś strony na których za darmo można by było obejrzeć jakiś przykładowy biznes plan? Co to znaczy, że około 20% dotacji można przeznaczyć na tzw. środki nietrwałe? czy może tu chodzić np. o benzynkę do auta (i czy na to też jest tylko miesiąc)? Co w sytuacji kiedy nie zdołam wydać tych 14 tyś bo tak na prawdę interesują mnie dotacje rzędu 7 tyś? czy wystarczy, że zaznaczę to biznes planie i po prostu przyznają mi niższą kwotę? ile się mniej więcej czeka na pieniążki? Pytam Was bo Pani w urzędzie nie wiedziała!!! Żenła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowymm
co do środków trwałych i nietrwałych to trzeba sie do up zgłosić bo chyba każdy ma inne definicje tego .. nie ma chyba już darmowych biznesplanów do wglądu bo na tym nieźle zarabiają , ale co do kwoty, to w planie wpisujesz ile na co potrzebujesz i tyle otzrymasz, ewentualnie jakąś reszte zwracasz. Tylko musisz pamietać ze musisz kupić wszystko co wymieniłeś/aś i różnice w cenie moga być minimale. kase dostaje sie po podpisaniu umowy w gotówce bądz przelew. Hmm, ale te faktury zostawia sie w urzędzie ? bo faktóra gdzieniegdzie jets i gwarancją, i podstawą do reklamacji ? a ten kurs kończy sie jakimś egzaminem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnanm
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×