Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plussskwa

rozdmuchałam towarzystwo...

Polecane posty

Gość Plussskwa

Jak ja tego nienawidze!!!! Jak bylam lodsza tez sie to zdarzalo ale teraz mamy po 25 lat. Wy pewnie tez tak mieliscie. Jestescie z partnerem(ka) i nagle nie wiadomo skad pojawia sie pierwsza milosc. Tak bylo u nas. Ja mialam wczesniej takie wydarzenie i wiedzialam czym to pachniei postanowilam dzialac szybko jak zorientowalam co sie świeci. Ta laska odnalazla mojego faceta na nk.Umówili sie na kawe( o czym nie wiedzialam). Potem zaczela ona mu pisac smsy, że odżylo w niej wszystko etc.(Akurat moj facet o tym mi sam powiedzial bo ja nie mam zwyczaju szperania mu w tel).Ta laska sama miala faceta ale mnie tak wk.....;] Mi sie nie chcialo bawic w szpiegowanie, wiec od razu powiedzialam, wybieraj albo jestes ze mna i zrywasz z nia wszelkie kontakty, wywalalsz z nk, usuwasz nr tel ...albo droga wolna. no i jest ze mna. Pojawiaja sie mendy po kilku latach i mącą. Gdybym miala mozliwosc bym jej nastukala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
i bardzo dobrze, sprawe trzeba stawia krotko i rzeczowo , gratuluje rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
A co! takie su*** potrafia w krótkim czasie zniszczyc to co ja budowalam latami. I na nic zdadza sie tu teksty ze jak kocha to by nic nie zrobil.Faceci sa durni nie oszukujmy sie, kocha mnie i kochal(zreszta to udowodnil). Ale moga miec chwile slabosci. Nie pozwole by jakas zdzira włazila do mojego związku i dobierala sie do mojego chlopa. Co to to nie. Zamiast dociekac, spr itp zycze Wam trzeźwego umyslu i szybkiego dzialania. Taki kubel zimnej wody chyba jest najlepszy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naunau
popieram w 100%,od razu do rzeczy a nie obwijac w bawełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
wlasnie w taki sposob gdy mialam naście lat dostalam kilka razy po dupie - i to wlasnie z powodu tych fajnych ex. W tedy to przezywalam bardzo, ale czegos jednak mnie to nauczylo. Dzis moge tylko tym wszystkim frajerom ktorzy wrocili do bylych a one i tak znow rogi przyprawily zyczyc szczescia i w sumie pocięgowac za kopa ktorego mi zafundowali. Dzis dzieki nim jestem twardsza, silniejsza i przewidująca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoano
ja miałam tak ze sie pojawiała 11 lat od zerwania z moim męzem a ja z nim byłam juz 7 po slubie :) tez ostro po nim pojechałam bo ona to bez skrupułów przyłaziła do jego zakładu nawet z własnym dzieckiem za reke :) Mój misio pokazał klase :) traktował jak kolezanke i powiedział ze przestała go interesowac jakies 11 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plussskwa
No i dobrze. Z takimi trzeba od razu..poki zadna fascynacja jeszcze nie zdazyla sie zagnieździc. Przewaznie jest tak...ze taka flądra nie ulozyla sobie zycia,,wybrala wtedy innego i jej sie nie ulozylo, i zaczyna wspominac jak to dobrze bylo jej z naszym Misiem. I zaczyna swoje szpony rozkladac. dosyc tego ...trzeba z takimi szybko i agresywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×