Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pikulinka

dieta kopenhaska

Polecane posty

Zapraszam wszystkich chętnych na forum będziemy się w spierać i wspólnie wytrwamy 13 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem na 4 dniu i uwaga 3 kg mniej!!!!! mam duzo ciekawych informacji na temat tej diety zapraszam wszystkich odchudzających się i chcących zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) daj znac jak zaczną wypadac ci włosy,łamać się paznokcie,zaniknie miesiączka...itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby uniknąć tych efektów ubocznych biore vitaral (witaminy) i silice na włosy i paznokcie... zapraszam chetnych do stosowania a nie krytykowania znam wiele osób ktorym sie to udało bez drastycznych zmian w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze ważyłam ok 49-52 kg przy wzroście 158 a teraz mam 62 i nic nie skutkuje a wierzcie nie jadam zadnych fast foodów ani posiłków wieczorami bo wracam z pracy po 21 i raczej nie chce mi sie szykowac papu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego 5 dzień nie palę więc połączyłam walke z papierochami z nie jedzeniem efekt powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam to kopenhaska to żadna dieta tzn. nie wymyślona przez lekarzy byłam na niej 3 dni i miałam dosyć. Na innych miałam o wiele lepsze efekty i to bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta, Dokładnie!!!! Ważyłam 55 kg i zachciało mi się 50 przed wakacjami :o Fakt schudłam do 51, ale po wakacjach zaraz miałam 60 :( nigdy wcześniej nie miałam problemów z utrzymaniem wagi, a po tym gównie tak rozregulowałam sobie przemianę materii ze od pół roku musze pilnowac się z każdym kęsem żarcia odradzam szczerze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tą dięte przygotowywałam sie parę dni szukając informacji o niej... to niejest typowa głodówka masz 2 wartościowe posiłki które szykujesz tak zeby sie na jeść i nie czuć głodu jeśli umiesz przyrzadzic danie smacznie z nie wielu składników a do tego żeby ci smakowało sukces murowany a co do efektu jo-jo jeśli po ograniczeniu kalorii do 700 na dzień rzucasz sie na hamburgery, dania z sosami popijając cole to czego tu sie dziwic???? efekt jojo jest wtedy kiedy sama na niego zapracujesz a jeśli zaczynasz diete po to żeby schudnąć parę kilo a potem żeby sie objadać nie zaczynaj wcale :) mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno zrozum, ze jeśli twój organizm działa na trybie awaryjnym, bo dostarczasz mi kilkaset kalorii dziennie, to potem nawet 1000Kcal Cię tuczy. Nie da się na dłuższą metę funkcjonowac poniżej 1000 kcal, a wszystko to co jesz ponad to od razu idzie ci "w dupę' i to w zastraszającym tempie... Uwierz, chodzisz głodna i tyjesz!!!!! Jeśli zostaniesz na tych głodowych dwakach to sie przekręcisz!!!! Kopenhaska to dieta na przytycie, takią ma opinię i ja się pod tym podpisuję obiema rękami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiii
nie polecam po 5 dniu wyladowalam w szpitalu, dobrze ze wspolokator byl w domu bo inaczej bym juz tun nie pisala takze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikulinka efekt jojo jest wtedy kiedy jemy przez dłuższy czas za mało i nasza przemiana materii spowalnia, owszem zalezy to również od powolnego wychodzenia z diety nie neguję tego... Prawidłowo powinno się chudnąć 4 - 5 kg miesięcznie a nie tak jak to zakłada kopenhaska w 13 dni od 7 do 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA zapraszam chętnych do tej diety a nie mam zamiaru słuchać waszych rad nie chcesz sie przylączyc nie odpisuj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolejna ściema zwolenników kopenhaskiej! Wcale tak dużo się nie chudnie. 7 (o 20 już nie wspomnę bo nie ma takiej mozliwości) kg może ewentualnie schudnąć ktoś kto waży ok 100, ale przy 60 spodziewaj się 4-5 kg które w ciągu 3 miesięcy otrzymasz z podwójną nawiązka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikulinka no to powodzenia w Twojej diecie cud. Swoją drogą racjonalne myślenie- skoro trwa tylko 13 dni i jest taka rewelka to dlaczego na forum jest tyle kobiet które walczą miesiącami ? hmm ciekawe :D Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzic piaty dzień dietki czuje sie dobrze w przepisie jest rybka smacznie ją przyrządze a kg lecą w przeciwieństwie do innych diet nie czuje głodu.... no moze ok 23 jak nie spie ale wtedy zapijam wodą 3mam kciuki za próbujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikulinka a jak przeszła twoja dieta?? bo widzę ze długo już nie pisałaś czyli powinnaś być po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueangel90
Próbowałyście już konkretnych diet a ja zwykle robiłam wszystko na oko. Teraz myślę o takiej diecie. Wygląda na smaczną i zróżnicowaną, więc może wytrzymam. http://www.fitella.pl/pl/pages/display/60 Fajna? Zawsze jest muesli, ale ja akurat bardzo lubię na śniadanie coś konkretnego zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po takich negatywnych komentarzach fakt przestałam zaglądać zakończyłam diete 5kg mniej ale dalej sie odchudzam ... były ciężkie chwile... czasem sie złamałam i coś podjadłam ... efekt koncowy bombowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueangel90
czy można stosować kopenhaską nonstop? jakoś trudno mi uwierzyć, moja koleżanka w czasie kopenhaskiej chodziła ciągle zła i głodna. ja wolę fajną dietę z normalnym śniadaniem typu musli, albo jajka, ciemny chleb, chuda wędlina czy ser, a nie filizanka kawy i nic. tak się nie da żyć na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjka22
" czy można stosować kopenhaską nonstop? " Raczej nie. Na http://www.nasze-zdrowie.info/dieta-kopenhaska/ jest napisane, że: "Ze względu na krótki okres jej stosowania, doskonale nadaje się ona dla osób oczekujących szybkich efektów, jednak należy pamiętać o tym, że nie wolno jej stosować częściej niż raz na 2 lata."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona -wyspa
schudlam 20kg to nie sciema ale w rok tyle udalo mi sie schudnac wazylam 40kg to juz byla masakra zachorowalam teraz waze 55kg i jest dobrze zadnych diet !! wycienczylam organizm ze szok, teraz ciepie... ale juz lepiej niz bylo . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikulina
witajcie jestem juxz sporo po tej diecie i wrocolp mi 3 kg z 6 ubytycg wiec nie uwazam ze to duzo jaki8 efekt jojo???? terqz przymierzam sie zeby zaczec jeszcze raz teraz qarzywka sa tansze wiec mozna sprobowac czy jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×