Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hogatkaolwifyq

hmmmmm...taki se problem

Polecane posty

Gość hogatkaolwifyq

w tę sobote ide na ślub przyjaciółki. Nie idę na wesele tylko na ślub i mam dla niej prezent, zapakowany w dość duży karton. Czy nie będzie głupio jak będę miała ten prezent w Kościele? Naprawdę nie mam co z nim zrobić, nie będę znała nikogo więc nie moge poprosić o przechowanie go w aucie, a sama będę bez samochodu :-( Nigdy nie widziałam ludzi z prezentami w kościele :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuSHDIAU
Nigdy nie widziałaś ludzi w kościele z wielkimi prezentami, bo takie sprawy można załatwić inaczej. To Twoja koleżanka, więc chyba możesz do niej zadzwonić czy w piątek albo w jakiś inny dzień ma chwilkę czasu i czy możesz jej wtedy podrzucić prezent? Dla młodych to też może być problem jak po ślubie jadą na wesele: gdzie to wszystko ze sobą taszczyć. Pod kościołem daje się kartki i kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatkaolwifyq
o tak, ale ja mieszkam w innym mieście, ona w innym, a ślub będzie w jeszcze innym! Ja nie mam samochodu ani tez nikt nie może mnie zawieść do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatkaolwifyq
odam, żei tak mam długą trasę do pokonania pociągiem! I nie wiem co mam zrobić z tym jebniętym prezentem. Mam wszystko gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy durni jesteście
współczuję ci, bo to może nie duży problem, ale zawsze jakieś zawracanie dupy! młodzi robią sobie wesele i gówno ich obchodzi jaki to problem dla innych, byle im tylko prezentów i kasy nazwozić i najlepiej podać herbatę i won, do domu! nie dawaj jej prezentu, albo wyślij pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuSHDIAU
To wyślij pocztą, w końcu majątku to nie kosztuje i od tego jest ta instytucja użyteczności publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy durni jesteście
ałaśnie e to dużo kosztuje! tym bardziej jak to duzy karton i zapewne ciężki, co najmniej 50zł! dlatego uważam żebyś tego gifta nie dawała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale nie kumammmm
jesli to twoja przyjacilka,czemu nie idziesz na weselicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatkaolwifyq
prezenjest ciężki, raczej poczta odpada, prędzej kurier, ale bez sensu wywalać kasę na kuriera a potem jechac za prezentem pociągiem!!! Co za beznadzieja kurwa!!! a dlaczego nie idę na wesele to NIE MA NIC DO RZECZY! i nie to jest moim problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×