Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zrozpaczona133

Przyjaciołka...pomocy

Polecane posty

Gość zrozpaczona133

Witam.Mam 18 lat i przyjaciołke od roku,do niedawna układało nam sie bardzo dobrze,byłysmy szczere,zzyte jak siostry. Moj dziadek pracuje w jedej firmie z jej mama.I tu jest problem,bowiem rywalizuja ze soba. Do niedawna smieszyło nas to z Monika,dopoki nie wymkneło sie to spod kontroli,Monika była dla mnie coraz bardziej oschła,niewiedziałam co sie dzieje,i wczoraj dowiedziałam sie. Powiedziała mi ze jej mama dowiedziała sie od mego dziadka takie sprawy ze np: -moj chłopak jest super,jej to wiesniak -ze ja twierdze ze Monika to pijaczka,ku**wa i jeszcze wiele nienormalnych zarzutow! Najgorsze jest to ze nic z tych rzeczy nie powiedziałam,wiec to wszystko wymyslił dziadek lub Moniki matka. Monika nie wierzy mi,mowi ze skad moj dziadek wiedział by takie rzeczy,skoro jemu nie powiedziałam.I ze wierzy swojej matce nie mi. Przysiegałam,płakałam,nic to nie dało. Po rozmowie M wrociła do domu,zadzwoniła do mnie, powiedziała ze rozmawiała z matka,ta powiedziała mi ze moj dziadek mowił ze jej chłopak na połowinkach min jadł z podlogi! Nie rozmawiałam o połowinkach z dziadkiem,co lepsze nie bylo nawed takiej sytuacji!Wiec jestem pewna ze wymysliła to jej matka,ktora mnie nie lubi. Jestem zrozpaczona,Monika powiedziała ze ma tego dosc,ze dla niej to najgorsza sytuacja,bo wychodzi na ku*we i pijaczke i ze nie ma juz na to siły. Co moge zrobic w tej sytuacji,bo czuje sie beznadziejnie bezslina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×