Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość ania-dl
tyynaa gratulacje ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Hejka Mam pytanko Dziewczyny zaczal mi sie 9 tydz ciazy ogolnie wszystko ok czasem lekkie mdlosci ale nadal mam ten bialy sluz czy to normalne ze tak dlugo, pozdrawiam i wszystkim zafasolkowanym gratuluje:):), a tym nie zycze powodzonka napewno sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyynaa
ania-dl, Madzialenka1985, bardzo Wam dziekuje :) Sciskam palce za Wasze staranka i jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje!!! jeszcze trochę i się okaże czy coś z tego będzie! jak teraz mi się nie uda to pędze do lekarza i wszystkiego się dowiem porobie badania i wreście będe wiedzieć na czym stoję!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tyynaa Gratulujemy!!!!!! Inga duża ilośc sluzu jest normalna!!! A czasem nie bierzeż dodatkowo luteiny dp ???? Jeżeli nic nie swędzi i nie piecze to nie ma stanu zapalnego choć i to sie często zdarza w ciązy!! zaopatrz sie w dobry płyn do higieny intymnej zeby zapobiegać infekcjom np laktacyt a tak dla własnego spokoju to powiedz o tym na wizycie ginowi Pozdrawiamy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Jestem we wczesnej ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed wizytą u lekarza (jestem przeziębiona) postanowiłam zrobić test. To znaczy wiecie pisałam że kupiłam go wczoraj i że będzie mnie kusił no i skusił a lekarz to była tylko dobra wymówka (ale miałam rację bo pierwsze co mnie zapytała to właśnie czy jestem w ciąży). No ale zeszłam z tematu! Na teście widać było słabiutką drugą kreseczkę ale w instrukcji było napisane że jaśniutka też oznacza ciążę. No i obudziłam męża i dalej do szpitala na bhcg i właśnie mi przywiózł wyniki: 167,87 mlU/ml, czyli pierwsze tygodnie ciąży... Dzwoniłam do gina i wizytę mam w poniedziałek. Chyba w piątek zrobię jeszcze raz bhcg żeby zobaczyć jak przyrasta... Nie wierze że to się dzieję na prawdę. Teraz dzwonię żeby odwołać laparoskopię ale nie odbiera a tamtego zapomniałam zapytać co bromergonem. Biorę po pół tabletki rano i wieczorem. rano wzięłam. Możecie mi coś poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kara BRAWO!!!!! Gratulujemy , uważaj na was i 3maj się ciepło!!!!! Jednak bociany wrociły :p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Tyynaa i Kara1983 gratulacje dla was.Trzymajcie sie cieplo i uwazajcie na siebie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczyny :) a u mnie nic ... nie mam zadnych dolegliwosci a ni przez tab. clo i duphaston ani ze ciaza sie zbliza !!! jej juz trace nadzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara :) wejdz na ten topik tam jest dużo o bromergonie :) Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!? Pozdrowienia dla wszystkich. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monikk spokojnie na samym poczatku nie musisz mieć żadnych objawów na tak ani na nie także czekaj spokojnie a nóz widelec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
te czekanie jest najgorsze !!!!!!!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Klara pregnyl utrzymuje się do 12-14 dni pytałam mojego gina jak wcześniej brałam. Zrób wreszcie ten test bo ciekawa jestem!!!!!!!!! Powodzenia kochana- trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
aaaaaa kara super!!! Gratulacje! Ja jak zaszłam to gin kazał odstawić bromergon, a brałam po 1 tabletce dziennie. Ale to musi gin zdecydować więc dzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no strasznie sie ciesze dziewczynki kochane:)obie Was sciskam i strasznie Wam zazdroszcze:)-ale pozytywnie-obiecuje.to tak milo czytac o dobrych wiadomosciach.bardzo bardzo baaaaaaaaardzo mocno Was sciskam.Trzymam kciuki za reszte i za siebie!dzisiaj robilam bete hcg.Jutro po 14 wyniki....oby to byl dobry miesiac:)Jeju,dziewczynki,tak milo,naprawde milo czytac takie wiadomosciiiii:)jeszczew raz wielki scisk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klarav ty to chyba do jutra do 14 to jajo zniesiesz??? :):P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
powiem Ci Sytofala ze chyba tak.strasznie sie denerwuje.co troche latam do ubikacji i sprawdzam czy czasem okresu nie dostalam.szalenstwo co?Myslalam ze ta bete zrobia mi na dzis jeszcze ale kurczakos jakos dupaaa.tak bym chciala no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem wiem ja też latałam i sprawdzałam nawet jak test wyszedł pozytywny juz takie jesteśmy wszystkie które bardzo bardzo chcą.... szybko zleci do jutra także miłego czekania na dobre wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze dziewczynki :) kolejka do szczescia coraz krotsza wiec czekam sobie spokojnie w tym ogonku :) klarav a ja skladam reklamacje bo to zakichane siemie nic na mnie nie dziala, aczkolwiek nie ma u mnie plodnego sluzu wiec nie ma czego poprawiac :( wczoraj jakies chwilowe plamienie wieczorkiem i dalej nic - ani widu ani slychu jakiegos sluzu :/ a no i zrob sobie normalny test Kochana bo kciuki mnie juz bola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyynaa
kara1983 i ja dolaczam sie do gratulacji!!! Ale niesamowity dzisiaj dzien :) Wszystkim pozostalym dziewczynom bardzo dziekuje za cieple slowa. monikkkkk, cierpliwosci... i Ty sie doczekasz :) klarav, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera napisałam się napisałam i wystąpił błąd i piszę znowu... Mianowicie dzięki dziewczyny za wszystkie słowa otuchy i gratulacje. !!!!11Klarav rób test zwykły bo naprawdę do jutra oszalejemy wszystkie, chyba że wolisz poczekać na wyniki to będą na 100% wiarygodne.!!!!!! Haleczka czytam tamten topik i ile forowiczek tyle opinii. Chyba jeszcze wezmę wieczorkiem bro i tak do niedzieli bo dodzwoniłam się do gina i kazał powoli odstawić. Ja i tak biorę nie wiele 2xpo pół tabletki. Domi ja czytam i czytam o tym bro i mętlik w głowie. Wiesz u jednych po odstawieniu ciąża obumiera ale przecież nigdzie nie powiedziane że właśnie to było przyczyną...aaaaaaaaaaaaaaaa oszleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyynaa i Kara1983 gratulacje dla was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na 22 maja jestem zarejestrowana do kadrioloda w Rzeszowie wynik z Holtera wyszedł za nieciekawie przy Wcale niewielkim wysiłu praca sreducha 146-225 spoko nie !!!!- tak więc zobaczymy co dalej- ale dotychczasowy lekarz który mnie prowadził wspomniał coś o ablacji którą miałam mnieć jeszcze 3 lata temu na którą nie poszłam- dziewczyny te obeznane w ciąży obi sięablacje ??????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
wszystkim kolejnym zafasolkowanym gratuluje, dbajcie o siebie dziewczyny. U mnie niestety wyszla w posiewie bakteria E. Coli wiec na razie moge zapomniec o staraniach o dzidzie. Teraz bede walczyc z bakteria. Jak sie wali to na calego. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara1983 ogromne GRATULACJE!!!!!! Trzymaj się kochanie i dbaj o maleństwo. Tynna dla Ciebie także gratulacje!! Klarav trzymam kciuki!!! Inga duża ilość śluzu u niektórych kobiet jest normą - może być to objaw niepokojący jeżeli pojawia się nagle, podbarwiony krwią. Ale z Twojego opisu to jest O.K. Lena zabieg ablacji jest wykonywany przy dużej arytmii. W ciąży tylko kiedy matka jest w naprawdę złym stanie - to zabieg inwazyjny i na dodatek wykonuje się go pod promieniowaniem rtg. Musisz jechać do kardiologa bo rzeczywiście masz niezły częstoskurcz. Ale głowa do góry będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyynaa i Kara1983- ogromne gratulacje!!!!! nie bylo mnie na forum od wczoraj a tu takie wiesci!!!!!!!!!!! rozmnazamy sie jak kroliki hahahaah:) ale sie ciesze, dziewczynki dbajcie o siebie!!!! Madzialenka, nie marudz- ja czuje ze jestesmy w ciazy obie mysl pozytywnie, jak nie teraz to za 32 cykle:) ale na pewno nam sie uda buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Tyynaa i Kara1983 superrr!!! GRATULACJE!!! Dziewczyny dbajcie o siebie!!! Kurczę Kara aż mi się łezka w oku zakręciła - oczywiście z radości!!! Dzisiaj zrobiłam prolaktynę i jutro o 12 wyniki. Ciekawa jestem czy spadła. Pozdrawiam i za resztę staraczek trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×