Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość MONIKA1981
Dzieki wam dziewczyny za odpowiedz ale mysle ze znowu najaralam sie niepotrzebnie.Temp mierzylam o roznych porach i to wcale nie w "otworach". To sa juz chyba tylko moje urojenia albo sama nie wim co ale po takim czasie to juz po prostu nie wytrzymuje czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
monika1981!!!!!!!!!!!nie trac nadzieiiiiiiii...przeczytaj wszystkie strony tego forum i zobacz jakie cuda tu sie czasem dzieja.nie masz sie co denerwowac.sprawdz sobie temperature po przebudzeniu i melduj nam tu co i jak.mus byc dobrze.trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Klarav dzieki bardzo za te slowa otuchy.One sa potrzebne dla kazdej z nas i ciesze sie ze was znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, moze nie schizujesz? moze to w koncu wymarzona ciaza:) ja za to schizy mam w pelni...zadnych objawow ciazy, dzis zrobilam kolejny test ciazowy, na szczescie w anglii sa one tanie jak barsz, po 2 do 5 funtow,wiec jestem maniaczka testow:) dzis mam 29 dc, dni plodne mialam 17 i 18 dc...dzisiejszy test pokazal jedna kreske, gdybym byla w ciazy to juz by test pokazal, wiec teraz czekam na okres, od 2dc CLO przez 5 dni i kolejny miesiac molestowania meza co drugi dzien Pozdrawiam wszystkie zeschizowane forumowiczki!!!:) buziole:*** slodkich snow:* ps cierpliwosci mi brak , to fakt;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
maja ale Ty jestes fajna kobita:)maniaczka testow.heheheh...noi jak my wszystkie chyba:):):)dobrze ze sa tacy pozytywni ludzi bo jakos tych wszystkich niedowiarkow trzymaja w pionie.Mnie tez by sie przydalo wiecej optymizmu bo juz zaczynam wariowac.rano zrobilam kolejna bete,podobno do odebrania jutro wieczorem,ale juz wiem do ktorego szpitala oddaja wyniki do laboratorium wiec nie bede czekac na ta szalona przychodnie tylko podbije tam po pracy i nie wyjde nim mi nie dadza wynikow.jestem juz chyba desperatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Maja ja tez mieszkam a Anglii a dokladnie w Walii.Zawsze kupowalam te testy Clearblue.Najpierw robilam normalne ale przestawilam sie na te elektroniczne.Jeden kosztuje ok 10 funtow. Powim wam ze ja tez jestem desperatka. Mierzylam dzisiaj temp rano i mialam 37.1 ale nie chce sia nakrecac. Moja kolezanka miala urojana ciaze. Ja tez mysle ze jestem desperatka. Ale dzisiaj chyba zainwestuje w nowy termometr bo moze ten sie zepsul. Wszysktkie objawy mam juz na @. Buziaki dla was i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Dwa razy powtorzylam sie ze jestem desperatka ale tak to jest jak chce sie wszystko napisac a ma sie sto innych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
monika ale wiesz....ja tez mialam wszystkie obiawy na okres:)bol brzucha,mega rozdraznienie,cera mi sie pogorszyla,piersi bolaly...spalam calymi dniami....i temperature tez mialalm z rana 37 wiec...kto wie kto wie.dla tej chwili warto czekac kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Sama wiesz jak to jest z tym czekaniem,ja nie wytrzymalam i w 23 dc zrobilam tem cholerny test. No ale nic innego mi nie zostalo tylko czekac,czekac i jeszcze raz czekac. Mam dzisiaj wolne wiec zeby nie siedziec i nie myslec to ide kupic sobie cos fajnego. Zycze wam moje kochane kolezanki milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
:( mam dziś 29 dc - zrobiłam test - oczywiście jedna krecha... a cykl nam 31 dniowy :( płakać mi sie chce, ide dzis po recepte na clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ania dl po co robilas test tak wczesnie?przeciez bankowo nie mogl Ci juz wyjsc.jak jestes taka niecierpliwa to na beta idz koniecznie,bo juz wyjdzie.nie ma co sie bawic w testy sikane przed spodziewana miesiaczka bo nie wychodza a czlowiek nic tylko sie wkurza.poczekaj jeszcze z tym wszystkim i przestan sie stresowac.idz na zakupy tak jak Monika1981-skoro jej to pomaga to czemu nie podprowadzic patentu.my wszystkie mocno trzymamy za Was kciuki wiec napewno bedzie dobrze:)sciskam Was mocno mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dzięki klarav miło mi sie zrobiło :) Mi sie wydaje ze test chyba juz by wykazał gdybym była w ciąży???? Nie byłam jeszcze na badaniu beta - to badanie jest z krwi tak? Moze sie wybiore - na zakupy isc nie moge bo pracuje :( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
beta hcg to test z krwi.nie musisz byc na czczo.w szpitalu powinni w ciagu jednego dnia zrobiuc.a na sikany jest stanoiwczo za wczesnie.jesli masz 31 cykle to najwczesniej w 32 d cyklu.i glowa do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
klarav BUZIAKI CI PRZESYŁAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Madzialenka1985 i jak tam miałaś dziś testować! Odezwij się! Kara jak było na wizycie u gina? ania dl klara ma rację może to jeszcze za wcześnie na test domowy- poczekaj jeszcza kilka dni albo zrób betę! U mnie nudy czekam cierpliwie na @, owu u mnie w tym miesiącu nie było więc raczej nie zmienie tabelki- no chyba. że jakiś cud się zdarzył. Zresztą nie mam nic przeciwko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
bylam zrobic kolejna bete,i bardzo bardzo prosze o jakas interpretacje wynikow bo glupieje,a panie w laboratorium nie byly w stanie powiedziec mi czy te srednie tygodniowe to sa od a)daty pierwszego dnia miesiaczki b)owulacji c)zagniezdzenia zarodka(o mozliwosci tej opcji dowiedzialam sie przed chwilka) tak wiec owulacje mialam w 18 dniu cyklu-dokladnie 1 kwietnia(czyli 20 dni temu) pierwsza bete zrobilam 15 kwietnia(czyli piec dni temu)i bylo 172.18 dzis 20 kwietnia(piec dni po pierwszej becie)zrobilam nastepna(w innym laboratorium ale to raczej nie ma znaczenia)i wynik mam 1117 teraz pytanie do mocno zorientowanych i zafasolkowanych?jak wyglada 5-dniowy przyrost mojej bety?troche sie martwie ze jeszcze za malo...z drugiej strony mialam pozna owulacje wiec dzidzia jest mlodsza.ktos sie orientuje w tych wszystkich obliczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie :):):):) klarav nie za bardzo się na tym znam ale znalazłam coś takiego NORMY BETA hcg Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg: 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000 W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach IVF) w chwili, kiedy jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku wpływu na pomyślny przebieg ciąży. może się na coś przyda pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziekuje Ci sytofala kochaaaaaaaaaaana.ja juz szaleje lekko....no...ostro szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala nie lape siew w tym.oblicz mi slonce. 172.18 po owulacji 15 dni 1117 20 dni po owulacji(czyli 5 dni po ostatniej becie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie ma za co pozwoliłam sobie twój przyrost obliczyć i wyszedł prawidłowy takze spoko wodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o nie otwiera się tak jakbym chciała obliczyłam , że twój przyrost wychodzi 111% i jest wystarczający tam jest też taki bardzo fajny wykres z twoim przyrostem i jesteś ciutke ponad normą w pierwsze okienko wpisz 172 bez danych po przecinku(bo traktuje je jako bledne wtedy)w drugi 15 w trzecie 1117 a w ostatnie 5 i powinno ci wszystko się pokazać ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala,zrobilam ta tabelk,kliknelam i nigdzie nie ma wynikow.gdzie sie to odczytuje?dzieki jeszcze raz za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aha,dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aha,no wlasnie przez ten przecinek nie wychodzilo.pieknie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×