Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość ania-dl
Dziewczyny miałam dziś od rana okropy dzień, ledo wstałam z łóżka i zgięta w pół poszłam do wc. Tak mnie bok prawy bolał ze ruszac sie nie mogłam, mało tego wyprostować nawet. Przeszło po godzinie. Odpoczywam sobie cały czas - słysze ze coś mi "jećdzi w brzuchu" myślałam ze to może wyrostek ale przeszło. Chyba sie dziś do lekarza wybiore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
haj hej domi strasznie się cieszymy:):):):) dziewczyny zobaczcie jak wiele kciukasów się zaciska więc musi się udać!!!!!!! głowa do góry pierś do przodu i wiele radości......... pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Madzialenka ja dzisiaj bede wiedziala co to za lek ale gin kazal mi wziasc dwie tabletki dwa dni przed badaniem dopochwowo i jekies jeszcze doustnie dzien przed badaniem.Tak dokladnie nie pamietam ale siostra ma ta kartke wiec sie jeszcze dokladnie upewnie.To spadlo jak grom z jasnego nieba do za 2 do 4 dni powinnam dostac @ a badanie musi byc zrobione do 10 dc.Ide zaraz prosic o urlop bezplatny bo innego juz nie mam a jak nie to zostanie mi sie zwolnic bo dla mnie dziecko jest najwazniejsze.Jestem w takim stresie ze porazka.Klebek nerwow normalnie. Ale zycze wam dziewczynki milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla wielkie dzięki, ja nie wiem czego mam się spodziewać, jak bardzo mam tam wszystko pokręcone w brzuchu. Więc nie wiem jakie to będzie przezycie.Okaże się. A bac sie boje coraz bardziej. Dziękuję ci bo mimo wszystko że napisałaś że był to straszny ból jakoś sie uspokoiłam. Liczę na to, mam nadzieje że wyniki będą ok. Domi wiiieeeelkie gratulacje!!!! Masz układy tam u góry, po tylu staraniach kumulacja. Wielkie buziolki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
balbinka nie wiem bo nie byłam na monitorowaniu w tym miesiącu. Cykle mam 30 dniowe. A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
coś sie od wczoraj kiepsko czuje, od czasu do czasu bolą mnie jajniki a wieczorami jest mi niedobrze, nie wiem czy to po zwiększonej dawce clo do 2 tabletek ? Dziś mam 6dc i nie pozostaje mi nic innego jak czekać do piątku co sie u mnie na dole dzieje bo mam w piątek usg. Czy podczas brania clo którąś z was bolały jajniki na poczatku cylku, bo ja sobie nie przypominam żebym tak żle sie po clo czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja mam przed tym badaniem wziasc AZIMYCIN.Moze ktoras z was miala taki lek o ile pamietacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,jak jest z kichaniem w ciazy?ja wlasnie jestem mega przeziebiona,oczywiscie lecze sie naturalnymi sposobami ale kicham,strasznie kicham,po 10 razy....troche boli mnie od tego brzuch.orientujece sie jak jest z tym kichaniem w ciazy?czy to moze zaszkodzic juniorowi?bo jakby nie bylo to spinki brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO Majkakaja(26)-------------16----------------09.07.09---- -------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------4----------------19.06.09------------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16----------------30.03.09----- -------Rypin slonce31 (31)---------------4 z clo----------03.07.09------------Ryb ni k 000kika000(23)-------------4----------------20,06,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------09.06???-------------NML monika-78 (31)-------------13---------------09.07.09-----------Włocław ek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------M azury maja1981-------------------9-------------27-30.06(3zCLO) -----UK beti-75(34)-----------------14----------------22.05.09 -----------Piaseczno mida(27)------------------6-----------------29.04.09---- --------OstrowiecSw. ania-dl(26)------------------5 z clo----------21.06.09 -----------Wrocław marc30 (31)----------------12----------------25.06.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzkie KACHLA29 -----------------36--------------- ? -------------Katowice ***beti***(34)--------------5 z clo------------02.07.09----------UK PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Lena1984 ----------37---05.07.2009---córeczka--MMMm???-----2-3 Mielec koteczek19833----33-------13.08.09---------MAJA------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------26-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009--------?---------- -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------13-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----15------- 27.11.09--------synek?-----4-----------Żagań Angela82 (27)......18.......16.11.09...........?..........?......... PSZCZEW muszka28----------9---------02.12.2009-------?---------- 4 z CLO----Opole becia1202(29)-----7---------5.12.09-----------?--------- -7-----------Kraków agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09..........?...... ....2........zach-pom kara1983(26)------4---------26.12.09----------?--------- -9-----------WWY Klarav(26)---------12-----24.12.09----------?----------- 9-----Częstochowa haleczka(30)------11-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----8-----------27.01.09 -------------- 3z CLO Wałbrzych Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------8-------1.02.2010----------17------- Świdnica Majkakaja(26)-----5---------02.2010--------------16----- -----Poznań wklejam aktualna tabelke... domi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam prośbę. Czy któraś potrafi mi zinterpretować wyniki krwi? Jestem w 16t.c. robiłam dzisiaj badanie krwi i wyszło mi, że mam kilka wartości poniżej normy: erytrocyty 3,72mln/ul norma 4,00-5,20 hemoglobina 11,6 g/dl norma 12,0-16,0 hematokryt 33,5% norma 36,0-46,0 Pozostałe wyniki mam w normie ale nie wiem czy tymi powinnam sie martwić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszka80 akurat tym sie nie ma co martwic, hemoglobina jest dobra lekkie wartosci ponizej normy u ciezarnych zawsze sa.... powiedz jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, wiem, ze sie boisz... nie chcialam owijac w bawelne, ze bylo mi ok. Na forum bociana wczesniej czytalam, ze wiele dziewczyn nie czulo bolu wcale, takze mam nadzieje, ze to tylko ja jestem takim pokreconym przypadkiem:) Dasz rade... ja juz po tym wszystkim wychodze z zalozenia, ze zniose baaardzo wiele dla upragnionego dziecka. Zaciskam zeby i wiem, ze to jest dla mojego dobra. Takze uszka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19883 czuję się lepiej niż w I trysmestrze. Dolegliwości żołądkowe wieczorne minęły. Mniejsze mam zapotrzebowanie na sen. Brzuszek już sobie ładnie rośnie aż się boję, że jeżeli w takim tempie bedzie róśł to za 5 m-cy będę wyglądała jak słoń. Teraz nie moge się doczekac pierwszych ruchów synka. W poniedziałek mam wizytę u lekarza i może jakiś filmik z usg sobie zrobimy na pamiątkę. A Ty jak się czujesz już prawie na finiszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote ide na badania od ktorych zalezy kiedy sie rozpakuje... najpozniej do konca lipca bede juz po... najgorsze to ze juz wczoraj miałam 2 godziny bole a dzisiaj jakby mi juz czesc czopa odeszła, ponoc nastepne dzieci rodzi sie wczesniej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o rzeczy dla małej jestem na etapie konca prasowania tego wszystkiego, wszystko juz mamy dla małej, wozek , kołyske itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika78- ja za kazdym razem czuje sie okropnie podczas brania clo, bardzo bola mnie jajniki i cale podbrzusze, lekarka powiedziala ze tak moze byc i ze to nic groznego. u mnie 24dc (3cykl z clo) za okolo 10 dni @ i zwiekszona dawka clo do dwoch tabletek. no i to pieprzone badanie na droznosc j :/ ten cykl odpuscilam i nie myslalam i juz wszytsko mam w dupie:( pozdrawiam was dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***beti***
Maja19... czy ty za kazdym razem jak idziesz do swojej lekarki jestes badana? Ja jezdze na USG miedzy 12 a 14 dniem cyklu ( tylko USG przez jame brzuszna). Do lekarza chodze od prawie 2 lat i tak naprawde to tylko 1 mialam robiona cytologie i 2 razy USG dopochwowe, a poza tym zaden lekarz mnie nie badal. Ponoc w UK to normalne... a jak u Ciebie te wizyty wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
klara ja kiedyś pytałam gina o kichanie i powiedział, że nie zaszkodzi dzidziusiowi napewno więc sie nie przejmuj. Jakby baedziej Cię bolał brzuszek to zawsze możesz wziąć nospe, ja teraz cały czas na niej jade, na szczęście już tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Balbinka ja wczoraj zrobiłam test (28dc) bo mąż mi kupił jak wracał z pracy 2 sztuki i też niestety NIC. :( trudno się mówi, robie teraz przerwe z Clo chociaz miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
balbinka kurcze no szkoda strasznie... ania-dl-28 dzien cyklu to stanowczo za wczesnie na test sikany.albo zrob bete albo poczekaj z 5 dni jeszcze. domi883-strasznie dziekuje za odpowiedz.na internecie kompletne pustki jesli chodzi o kichanie.wzielam wczoraj pol nospy na ,,wszelki wypadek,,bo ja kicham w seriach po 10 i to kilkanascie razy na dobe!!!masakra. az brzych mialam twardy. wogole ziwnie z tym brzuchem mam.raz jest duzy,innym razem calkowicie znika i tak caly czas...dzisiaj np jestem plaska a dwa dni temu wygladalam jakbym w piatym miesiacu byla????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
hmmmm mi się cały czas wydaje ze jak cykle mam 30 dniowe to powinno wykazać, ale coż może faktycznie tym bardziej ze robiłam go wieczorem. klarav obyś miała racje;) więc czekam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
klarav może dużo jesz ;) ? i masz wzdęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aniu kochana,test sikany przy 30 dniowym cyklu najwczesniej wyjdzie w 33 dniu.wczesniej tylko beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Do mnie dzisiaj zawitala @.Dzwonilam do gina ale nie mial czasu i jeszcze raz bede dzwonic o 21 i powie mi wszystko no i kiedy laparoskopia.Juz sie boje na sama mysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
A dlaczego mi sikaniec wyszedł w 26dc??? aniu przed terminem miesiączki sikańca tylko z porannego moczu, ja tak zrobiłam i wyszedł. No i poczekaj do dnia miesiączki! Powodzenia kochana!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
domi,wyszedl ci bo kupilas extraczuły.zwykle sa do dupy.u mnie z 2 sikanych w 33 dniu cyklu jeden nie wyszedl a drugi mial kreche mocno pod swiatlo.lepiej z miejsca robic bete.impreza drozsza o 15 zl ale przynajmniej pewniak.i wychodzi jeszcze przed spodziewana miesiaczka.domi a przy ciazach blizniaczych sikany wychodzi wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem szczęśliwa:):):) w końcu po zastrzykach menopur pęcherzyk pękł, dziś byłam na usg. dzisiaj i jutro mamy jeszcze próbować i od jutra dupaston brać i za 2tyg test robić. dziewczyny wrzuciłam na luz teraz jechałam dzisiaj z myślą, że znowu nie pękł byłam nawet przekonana że nie pękł a tu taka niespodzianka....:):):):):) pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×