Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka3456

Dziewczyny i kobietki co byście zrobiły?????

Polecane posty

Gość myszka3456

Witam Was drogie panie....wczoraj wychodzę z łazienki i siadam na kompa a tu zupełnie przez przypadek widze w historii przeglądania mój MĄŻ zawędrował do sympatii-klikam i oczu niemogę nadziwić-pełne konto,zdjęcia,opis:szukam:miłości,przygod,przyjażni...potem szok,cisza-on wchodzi do pokoju a ja spojrzałam na niego wstałam i dałam mu plaskacza,potem wyrzuciłam z szafy wszystkie jego rzeczy,buty,itp i kazałam sie mu wynosić.Jednym słowem awantura, a mój mąż ze stoickim spokojem twierdzi że on chciał tylko sprawdzić czy ma powodzenie u kobiet.Teraz przynajmniej wiem,na czym stoję i wszystkie moje wcześniejsze podejrzenia zostały rozwiane,na wszystko znalazłam wytłumaczenie,wszędzie zmienił hasła,ciągle coś wyłaczał jak wchodziłam do pokoju.Powiedzcie mi prosze czy ja zwariowałam czy wy też zachowały byście się podobnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _su_
uuu chyba to już widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Kier...
Faktzcynie faceci czasami chca sprawdzic swoje powodzenie. Rozumiem to. Czasami tez dla zabawy pisza na czatach. Ale tu widze, ze chyba bardziej zaawansowana sprawa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Kier...
Twoja rekcja byla naturalna, ale moglas tez zalozyc konto (fikcyjne oczywiscie) i zaczac go podrywac... zobaczylabys wtedy jakie zamiary ma na prawde. tzn czy umowilby sie z Toba (tzn ta kobieta z internetu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3456
Dama Kier-masz racje...to była by doskonała prowokacja...ale niestety zareagowałam tak a nie inaczej,jestem bardzo impulsywna,wyprowadziło mnie to już z całokowitej równowagi,dałam się ponieść emocjom,ale nie wybacze mu tego-brzydze sie jego obłudom,kłamstwem-to łajdak,między nami już wszystko skonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie taaakkkkkkkkkkkkk
posluchaj dobrej rady doswiadczonej kolezanki-bardzo prawdopodobne, ze gnojek ma pozakladane profile rowniez na innych tego typu portalach.jak szuka-to znajdzie. to pewne. zaloz szpiega na kompa, sprawdzaj regularnie historie, pogrzeb w kompie, w katalogach-sprawdzaj dokladnie wszystko. rada-ODCIAC SIE EMOCJONALNIE I ROZEGRAC WLASNA GRE.Sama widzisz z kim zyjesz, wiec chyba nie wpadlas na "wspanialy" pomysl przebywania w towarzystwie tego michalka ani minuty dluzej? ps. jak kuba bogu...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie taaakkkkkkkkkkkkk
aha-jak juz mu zasadzisz kopa, nie zapomnij patrzec jak daleko leci i zarywa samczym-lajdaczym pyskiem w glebe. no i oddal sie z godnoscia.heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak samo jak Ty
widać mężczyźni są do tego stopnia wyrachowani że nie potrafią nic ukryć myśląc jakie ich żony, kobiety są głupie i mało podejrzliwe... Sama niestety nic nie powiedziałam kiedy odkryłam ciekawą historię w jego kompie i to był błąd, bo powinnam obudzić go w środku nocy i kazać się wytłumaczyć a później grzecznie się spakować i nigdy więcej nie pojawiać się w moim życiu... Trwało to wszystko jeszcze m-c i nie mogłam dłużej znieść jak mnie poniża itp... Pozdrawiam odważne! Oczy nigdy nie kłamią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaaaaaa
Dziewczyno..wiem,ze cierpisz,boli cie strasznie,masz ochote zadzwonic i powiedziec mi wroc,kocham ,tesknie!!!Wiem,bo sama to przerabialam,ale radze ci ze szczerego serca...zrob co mozesz zeby o nim zapomniec,zabij w sobie te milosc do niego,bo ta milosc zniszczy ciebie! Ja postapialam inaczej..zeszlismy sie znowu...przez chwile bylo pieknie.Teraz ,a,y dzoecko,ja wyprowadzilam sie od niego,moj byly i twoj sa podobni,przynajmniej z twojego opisu..zdejmij okulary,bo obudzisz sie z reka w nocniku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari22
dziewczyno uciekaj jak najdalej!! Mój były też zaczynał od takich portali... Łudziłam sie, ze to wygłupy, zresztą tak mi się tłumaczył jak spytałam o to... Obiecał, ze skończy z tym... I skończył... Robić to jawnie... Ukrywał się bardzo starannie... Przez dłuższy czas był spokój, tak mi się przynajmniej wydawało... Jednak okazało się, że poznał na fotce jakąś gówniarę (która mieszkała prawie 400 km od nas) i zdradził mnie z nia... Jak się dowiedziałam to odeszłam... Żałuję, że tak późno, że tyle czasu dałam sobie mydlić oczy... WIĘC 3MAJ SIĘ CIEPLUTKO I KOPNIJ GFO Z CAŁEJ SIŁY W DUPĘ!! A ODE MNIE MOŻESZ DOŁOŻYĆ DRUGIEGO KOPNIKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moger ddd
wsadz mu w samcze dupsko rozgrzany do czerwonosci pogrzebacz, patrz na jego mine- i upajaj sie widokiem. Huj w dupe jebanym facetom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiekua
Dziewczyny! A może bez nienawiści do mężczyzn? Nie wszyscy są źli. Fakt, lubią się dowartościować, ale od tego jesteśmy też my - żony, partnerki. Nie zawadzi komplement w stylu "wspaniale pachniesz", "masz takie śliczne, jędrne pośladki" itp... Oni, pododbnie, jak my potrzebują się dowartościować, poczuć zainteresowanie swoją osobą ze strony kobiety. Mówi Wam to mężatka z 15-letnim stażem, kochająca mężusia :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×